Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1901154 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline LukaM 110

Odg: Birtija
« Odgovori #9315 u: Srpanj 15, 2016, 12:03:54 »
Školovanje je neopisivo bitno kad se govori o zrelosti nacije. Dok je nacija neobrazovana, svatko ko hoće je vodi kamo hoće kao stado ovaca. Ako išta, onda su balkanci nezreliji od ostatka zapadnog svijeta i to točno zbog ovakvih iskrivljenih ideja zrelosti. Čovjek može biti vrhunski stručnjak, dobar muž, dobar otac, racionalan, obrazovan, ALI se u slobodno vrijeme zabavlja tako da okolo trči i hvata pokemone i odmah ga se označuje kao nezrelu budalu. A u isto vrijeme se "zreli" članovi društva u birtijama svade zbog partizana i ustaša i pri tome zapiju svoj minimalac, ali su oni kao što rekoh "zreli i odgovorni". I sad bi ja još morao biti ponosan na ovakve nadasve vrhunske uvijete u zemlji.

A ova fora sa siromašnim Isusom... Bolje to briši prije nego što neki političar na to nabasa pa nam već sutra počnu opću besparicu tako opravdavati. Ono, i naš dragi Isus je bio siromašan pa otkud sad nama pravo da se bunimo.
Da budem jasan, nemam ništa protiv bilo koje vjere i smatram da svatko ima pravo vjerovati u što god želi, ali ću se žestoko usprotiviti onoga trenutka kada mi netko počne opravdavati svjetovne nepogode religijom, jer joj tamo jednostavno nije mjesto.

I da, ovo sad nije napad na tebe, samo iznosim frustracije stanjem u društvu koje svakim danom postaje sve izraženije, a sasvim sigurno nam ne ide u korist.
« Zadnja izmjena: Srpanj 15, 2016, 12:06:23 od LukaM 110 »

Offline Luckyluke

Odg: Birtija
« Odgovori #9316 u: Srpanj 15, 2016, 12:09:57 »
Ljudi, ja ovo s vama moram podijelit ! Sjećam se kad sam prije kakve 2 g. pisao o tome kako imam problema s otežanim disanjem pa se poslije mene javilo još par ljudi ovdje koji imaju istih problema.
S obzirom da me ovo muči praktički čitav život, a zadnjih 4-5 g. se bezuspješno borim ipak čini se da sam našao nešto što mi pomaže pored brojnih sprejeva, kapi i ostalih sranja. Ne dođe niti 10 kn tako da se u svakom slučaju isplati vam probati. Meni djeluje bolje od ičega što sam prije probao, pa i vi pokušajte. Ne može škodit.

Dakle, trebat će vam destilirane vode (nikako ne obične), ima za 6 kn/l u dućanu, malo soli, sode bikarbone i plastična šprica iz apoteke. U 2 dcl vode rastopite 1-2 čajne žličice soli i pola do jedne žličice sode bikarbone. I to je to. Prelite to u neku bočicu da imate za čuvat pošto će vam potrajat, malo promučkajte i imate magični eliksir. :) Sa špricom ukapajte, peći će ko vrag da će tjerat na kihanje i malo na povraćanje al šta se može. Nakon toga ostavite minutu dvije da djeluje i zatim ispušite. Meni je već nakon prve uporabe očistilo nos bolje od ičega. Čuda su izašla van, dok prije toga mogao sam ispuhivat ko luđak a ništa ne bi uspio. Osjećaj je nevjerojatan, stvarno sam se preporodio od ovoga.

Eto ako ko hoće nek proba, ne košta gotovo ništa a efekt je strašan. Meni djeluje odlično, ne mogu ziher reć da će i ostalima al vrijedi probat :)

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #9317 u: Srpanj 15, 2016, 12:42:12 »
Nazdravljam Theru na virtualnu pivu, (al smo retardirani sa tom virtualnošću!! - dođi tu pa da popijemo sve šta se ima popit!)

TOMISLAV IVČIĆ i MERI CETINIĆ - GORKA RIJEKA - YouTube


 p1va p1va

Offline c0bra123

Odg: Birtija
« Odgovori #9318 u: Srpanj 15, 2016, 13:29:12 »
Luka krivo sam se izrazio upravu si... Izvinite ako sam ikog uvrijedio,nije namjera lol.

Ne svaćam to kao napadam na mene, samo si rekao što si imao, cjenim to.
Da u pravu si ja sam pogrešno razmišljao ali opet ne vidim veliku svrhu od "školovani" političara, pa bog te pomogao prestavlja nas Europi političarka koja mora imat šalabahter da gukne na Engleskom! Ja sam to radio u 6 osnovne, sad razliku od nje mogu joj bit profesor! If you know what i mean.

Gle problem je u političarima koji su još od bivše Juge, jedva čekam novu generaciju. I nebi više o politici to nam je strogo zabraljeno ovdje. Sry morao sam nap.

Hvala LuckyLuke! Drago mi je da si bolje. Ja baš jutros udahno(znate ono kad iz cijelih pluća izbacite sve) koda me presjeklo u prsima,sve boli! Nadam se da neće se ponavljat ako se ponovi znam gdje ću recept pročitat. ;)

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Nexus

Odg: Birtija
« Odgovori #9319 u: Srpanj 15, 2016, 13:30:50 »
Gle brate,

Jest da se rugaju i to sve ali kad pogledaš koliko moraš biti glup oblačit se kao Esh i odat gradom npr? Odrasla osoba!? Da je djete rekao bi čovjek ok, diječija posla ali ne! On ima 30 i kusur godina i gluposti izvodi sa sobom, ne zanima me njihov život samo kažem šta odrasla osoba zatupljena radi. U redu je ono igrat Pokemone daleko od toga ali tako Hardcore e to je bolest.

Ma mi uživamo od svih na balkanu, mi kroz 4,5 sati zaboravimo i di smo i kakav nam je život u našim državam kad uzmemo igrati nešto. Jao što volim ovaj režim. :D to je većini glupo ali nama nije pošto su oni ne infromisani i tvrdoglavi i neka su i mi smo, zato smo kao nacija ostali na ovom svijetu od dušmana.

Napoleon
"Dajte mi 100 000 hrvata osvojit ću čitav svijet"

Mi nismo kao nacija da napadamo... I tako dalje i tako dalje, znam šta je bilo kad su doktor i lucky pisali tako duboko pa ću stat tu. :)

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
fpalm1

Pa kakve veze ima tko je kako obučen, ko ima kakvu frizuru, da li on glumi Asha iz Pokemona itd, ako nikome ne smetaš, nikog ne ugrožavaš?
Čemu ruganje nekome zato jer voli igrati Pokemon GO? Ili bilo što drugo? Što su oni zatupljeni? Djeca?

Kaži mi što je tu toliko negativno? Ili još bolje jer je ona osoban koja dođe i zapije 300 kn u petak navečer "normalnija" osoba? Uopće ne kužim te neke naše norme...

Offline c0bra123

Odg: Birtija
« Odgovori #9320 u: Srpanj 15, 2016, 13:41:08 »
Gle ne rugam se nikom, samo sam komentirao. Ruganje je smijanje iza leđa ja se ne rugam sam se začudio i osjetio potrebu da sa vama ovdje podjelim. Tj komentiram da se bolje izrazim, ako ćemo govorit da je komentiranje ruganje onda se svi rugamo igram koje komentiramo, i kad ih pljujemo i kad ih hvalimo, zar nesmim reći svoje mišljenje?


Eto negativno je jer se bojim da će ispast na belaj a nadam se da neće.
Svi piju,sve nacije, mi smo normalni.
Si gledo ruse?  Nema dana dana da se ne pobije s nekim, ili južna Amerika, Afrika odaklen sva droga dolazim, mi ne šaljemo negativnu energiju svijetu.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #9321 u: Srpanj 15, 2016, 14:39:03 »
Meni je gluplje kad mi dode tip i kaze e kak sam ja za vikend potrosio 1500kn i sve castio, a lik zivi na kredu  fpalm1
Ti si se cobra ismijavao, sta vole pokemone i super ovo je prava igra za njih. Evo ja imam 26 godina i meni se isto to igra jer sam kao mali volio pokemone to jest obazavo sam ih, a i danas su mi seuper. Oces rec da sam i ja glup?

Moraš ih razbit sve: Cro Cop lovi Pokemone u Frankfurtu | 24sata

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #9322 u: Srpanj 15, 2016, 14:40:54 »
Odi na internet i pogledaj kak crocop lovi pokemone i onfa odi na zelenu magistralu mu doma rec da je glup...

 
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline c0bra123

Odg: Birtija
« Odgovori #9323 u: Srpanj 15, 2016, 14:49:18 »
Haha pogrešno razumijete me hahaha

Ma volim ih i ja ali brate ne toliko Hardcore da glavu izgubim vani i da odam sa skupinom ljudi.

Pogledao sam Mirka hahaha koji kralj, on se sprda xD

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #9324 u: Srpanj 15, 2016, 15:09:02 »
Sine!!!!!!!!!!!!!
 ;D ;D

Offline SuperVeloce

Odg: Birtija
« Odgovori #9325 u: Srpanj 15, 2016, 16:29:30 »
Jutros sam 20min stajao na livadi i čekao da mi Pokemon igra odledi da uhvatim eeveea. Možda sam nezreo za srednje dvadesete, ali makar znam uživati u životu i zabaviti se.
« Zadnja izmjena: Srpanj 15, 2016, 17:11:16 od SuperVeloce »

Offline bartul_9

Odg: Birtija
« Odgovori #9326 u: Srpanj 15, 2016, 17:54:33 »
Totalno glupa rasprava.

Gledas sebe i radis sta zelis, niko te drugi ne treba zanimat.Zivimo u slobodnom svjetu gdje svako radi sta oce.Ili postuj svoj i tudi zivot i njegov slobodan izbor ili ovaj svjet nije za tebe.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline c0bra123

Odg: Birtija
« Odgovori #9327 u: Srpanj 15, 2016, 18:27:07 »
Zar nesmim komentirat?  sm1jeh

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline bartul_9

Odg: Birtija
« Odgovori #9328 u: Srpanj 15, 2016, 18:32:36 »
Normalno da smjes, ja ti nisam nista ni rekao.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline c0bra123

Odg: Birtija
« Odgovori #9329 u: Srpanj 15, 2016, 18:42:48 »
:) Previše sam otišao duboko sa temom, nesmim više nikakve rasprave poticat. Što jest jest glupo je. cer1njo

EDIT:

Jamio sam malo googlat i gle na što sam naišao  cer1njo cer1njo Oglas za radno mjesto: Pokemon GO Trainer (m/ž) - Tim Raketa - Posao.hr
« Zadnja izmjena: Srpanj 15, 2016, 19:33:45 od c0bra123 »

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.