Autor Tema: Dishonored  (Posjeta: 30692 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Dishonored
« Odgovori #60 u: Listopad 11, 2012, 19:07:41 »
Đizs, kako mi se igra a nemogu. Sutra stavljam nove winse. Ima da igramcijeli dan ondaa  ;D


Samo pomalo; kroz ovu igru se ne trči. Ima masu sporednih zadatak u svakoj misiji; u prvoj nisam uspio spasiti jednog čovjeka i nisam happy, a alarm se je uključio tako da je pred kraj nastao nered!

Evo statsi prve misij; nisam našao tri Bonea i jako sam šlampavo odigrao. Ali dobro, Corvo se uči još ...


Offline Kole

Odg: Dishonored
« Odgovori #61 u: Listopad 11, 2012, 19:10:50 »
Igrat ću na hard i stealth. Volim igrat strpljivo i pažljivo, nebrini  thumbs1

Offline doktor1

Odg: Dishonored
« Odgovori #62 u: Listopad 11, 2012, 20:21:25 »
Pogodak u glavu i zakucavanje glave u zid sa strelicom  ave1 ;D


Offline Praetorian

Odg: Dishonored
« Odgovori #63 u: Listopad 11, 2012, 21:05:24 »
Bome odlično ovo izgleda, atmosferično. A i što je najbolje može se igrat sporo i detaljno, ne kao COD hodaj-pucaj-puni oružje cer1njo


Offline Thergothon

Odg: Dishonored
« Odgovori #64 u: Listopad 11, 2012, 22:27:04 »
Very hard + stealth pristup = moj trenutni GOTY  ave1
Probao sam malo i akcijski pristup i mogu reci da je borba odlicno napravljena.
Na kraju ipak restart misije i stealth... Odusevljava broj mogucnosti i kombinacija na koje se moze pristupiti odredjenom problemu.

Offline doktor1

Odg: Dishonored
« Odgovori #65 u: Listopad 11, 2012, 22:56:47 »
U ovakvoj igri klinac se žali da nema mape... Pa ti ljudi su retardirani

No Map? Is this a joke? - Bethesda Softworks Forums

Offline Cole™

Odg: Dishonored
« Odgovori #66 u: Listopad 11, 2012, 23:13:28 »
 ave1

Nego u igri sam već nekakvih 5 sati, a tek na drugoj misiji.  hug1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Dishonored
« Odgovori #67 u: Listopad 11, 2012, 23:26:13 »
Nebi ja bio ja.......

Upravo stavio SweetFX, plus tweak u nVidia inspektoru, plus tweakovi u ini datoteci...







« Zadnja izmjena: Listopad 12, 2012, 00:12:04 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Dishonored
« Odgovori #68 u: Listopad 12, 2012, 00:09:55 »
Za početak skinuti SweetFX postavke za Dishonored te to prebaciti u :/Dishonored/Binaries/Win 32
**Sweet FX se u igri pali i gasi pritiskom na tipku Scroll Lock na tipkovnici

Zatim skinuti NVIDIA Inspector i staviti postavke kao na slici:



To je dio koji ne košta FPS, a sada dio zbog kojeg možete izgubiti koji FPS...

Otvoriti DishonoredEngine datoteku koja se nalazi u MyGames/Dishonored/DishonoredGame/Config te editirati sljedeće kao šta piše

TextureForcedLODBias=0
bAllowHardwareShadowFiltering=True
SkeletalLODDistanceFactorMultiplier=-0
iType_AntiAlias=2
bAllowRatsShadow=True
MaxAnisotropy=36
MinShadowResolution=512
ShadowFilterQualityBias=0
MaxShadowResolution=4096
MaxWholeSceneDominantShadowResolution=4096
-------
TEXTUREGROUP_World=(MinLODSize=1024,MaxLODSize=409 6,LODBias=0)
TEXTUREGROUP_WorldNormalMap=(MinLODSize=256,MaxLOD Size=2048,LODBias=0)
TEXTUREGROUP_WorldSpecular=(MinLODSize=256,MaxLODS ize=2048,LODBias=0)
TEXTUREGROUP_Character=(MinLODSize=1024,MaxLODSize =4096,LODBias=0)
TEXTUREGROUP_CharacterNormalMap=(MinLODSize=256,Ma xLODSize=2048,LODBias=0)
TEXTUREGROUP_CharacterSpecular=(MinLODSize=256,Max LODSize=2048,LODBias=0)
TEXTUREGROUP_Weapon=(MinLODSize=1024,MaxLODSize=40 96,LODBias=0)
TEXTUREGROUP_WeaponNormalMap=(MinLODSize=256,MaxLO DSize=2048,LODBias=0)
TEXTUREGROUP_WeaponSpecular=(MinLODSize=256,MaxLOD Size=2048,LODBias=0)
TEXTUREGROUP_Vehicle=(MinLODSize=512,MaxLODSize=40 96,LODBias=0)
TEXTUREGROUP_VehicleNormalMap=(MinLODSize=512,MaxL ODSize=1024,LODBias=0)
TEXTUREGROUP_VehicleSpecular=(MinLODSize=512,MaxLO DSize=1024,LODBias=0)
TEXTUREGROUP_Cinematic=(MinLODSize=256,MaxLODSize= 4096,LODBias=0)
TEXTUREGROUP_Effects=(MinLODSize=128,MaxLODSize=51 2,LODBias=0)
TEXTUREGROUP_EffectsNotFiltered=(MinLODSize=1,MaxL ODSize=4096,LODBias=0,MinMagFilter=aniso,MipFilter =linear)
TEXTUREGROUP_Skybox=(MinLODSize=512,MaxLODSize=409 6,LODBias=0)
TEXTUREGROUP_UI=(MinLODSize=512,MaxLODSize=1024,LO DBias=0)
TEXTUREGROUP_Lightmap=(MinLODSize=512,MaxLODSize=4 096,LODBias=0)
TEXTUREGROUP_Shadowmap=(MinLODSize=512,MaxLODSize= 4096,LODBias=0,NumStreamedMips=3)
TEXTUREGROUP_RenderTarget=(MinLODSize=1,MaxLODSize =4096,LODBias=0)
TEXTUREGROUP_MobileFlattened=(MinLODSize=8,MaxLODS ize=512,LODBias=0)
TEXTUREGROUP_ProcBuilding_Face=(MinLODSize=1,MaxLO DSize=2048LODBias=0,MinMagFilter=aniso,MipFilter=l inear)
TEXTUREGROUP_ProcBuilding_LightMap=(MinLODSize=1,M axLODSize=1024,LODBias=0,MinMagFilter=aniso,MipFil ter=linear)
TEXTUREGROUP_Terrain_Heightmap=(MinLODSize=1,MaxLO DSize=4096,LODBias=0,MinMagFilter=aniso,MipFilter= linear)
TEXTUREGROUP_Terrain_Weightmap=(MinLODSize=1,MaxLO DSize=4096,LODBias=0,MinMagFilter=aniso,MipFilter= linear)

I to je to....

« Zadnja izmjena: Listopad 12, 2012, 12:39:12 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Dishonored
« Odgovori #69 u: Listopad 12, 2012, 17:01:28 »
Bacio sam leš u more i odmah ga je ona ribetina pojela  cer1njo





I prvi put sam iskoristio "rezalicu" Ostao bez nogu i jedne ruke  ;D

« Zadnja izmjena: Listopad 12, 2012, 17:14:13 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Dishonored
« Odgovori #70 u: Listopad 12, 2012, 19:04:32 »
Zbilja mi je igra fantastična, a tek sam na drugoj pravoj misiji...

Baš mi je nedostajalo kada ovo vidim ispred sebe



da biram šta ću i kako...

A nemogu niti zamislit zašto se ljudi žale da nema mape.. mislim strašno.. Kada nađem ovo pa misliti gdje ići i kako...



Uglavnom najbolja igra koju sam igrao ove godine......

Offline Narco

Odg: Dishonored
« Odgovori #71 u: Listopad 12, 2012, 20:23:19 »
slazem se,ja sam dosao do vjerojatno zadnje misije,nekako mi je zao preci igru kolko je dobra.
Igram sam pure stealth,kad me skuze pustim se da me ubiju i igram ponovo

Offline Cole™

Odg: Dishonored
« Odgovori #72 u: Listopad 13, 2012, 00:43:43 »
Kada sam prvi put vidio slike, znao sam kakvu igru želim i takvu istu sam je i dobio. Čim sam čuo da na igri rade ljudi zaslužni za City 17, znao sam da bu ovo prava stvar. Video materijale i gameplay nisam gledao da si slučajno ne spojlam savršen setting koji ova igra pruža. Uz to tu su još fantastični gameplay sa izvrsnim level designom, grafika baš po mjeri (likovi zanimljivog izgleda, paleta boja i općeniti stil vremena i lura). Priča nije nekakav vrh i pojam, ali je dovoljno duboka i dobra da zaintrigira i tu ne podbacuje u niti jednom segmentu. Odigrao sam kakvih 10+ sati, dojam niti malo nije splasnuo.



Tehnička strana igre briljira, te iako nema oštrinu i ljepotu najlijepših igara na tržištu, ima fluidnost i šarm u toj svojoj atmosferi i prezentaciji. Gameplay elementi su također po mjeri i bilokakvo traženje dodatnog sadržaja u smislu oružja i "boljih" moći bilo bi suvišno, jer bi se maknuo fokus sa primarnih i osnovnih elemenata igre. Sviđa mi se što je igra ponudila izbor pristupa stealthom ili akcijom tako da većina igrača može izabrati svoj najdraži stil. Stealth način prelaska igre uz kombiniranje moći funkcionira besprijekorno i pravi je gušt na taj način završiti igru. Otvara se puno više mogućnosti i različitih završetaka pojedinih scenarija.



Misije su odlično koncipirane i u svakoj se da "izgubiti" pa i više od sat vremena. Gledam na svaki side quest da riješim, kako bi što više saznao o pozadinskoj priči. Isto tako nemam običaj, ali ova igra zaslužuje da se pročita svaka knjigica ili poruka na koju se naiđe. Likovi su mi totalno imerzivni i jako dragi. Granny Rags me jednom prilikom prestrašila da sam umro skoro od straha (mrak + slušalice). Jako mi je drago što misije nisu ni približno slične, tako da monotonost ovdje bar u mom slučaju ne postoji.



Ono što najviše pridodaje već toliko hvaljenoj atmosferi su sitni detalji za koji je najviše zaslužan level design. Nebrojeno puta u misijama izgubim i do 10 minuta gledajući lijepotu. Ono što mi je mrvicu fali u igri je više situacija da bude više ljudi na jednom mjestu, kao na onom balu koji je usput meni jedna od najdražih misija (iako su sve genijalne). Corvo mi je genijalan lik iako ništa ne priča, njegova dijela govore u to ime. Neprijateljima sam oduševljen. Tallboysi su genijalni, te su uz malo skila lagan zalogaj (time slow + crossbow). Svaki lik je dobro napravljen i fino okarakteriziran.



Iako nisam gotov s igrom, mogu već sada reć da mi je ovo jedna od najdražih igara koje sam igrao, baš zato što mi paše ta atmosfera, gameplay i cijeli setting koji mi je nevjerovatno imerzivan. Uz fenomenalne utiske i recenzije koje igra dobiva, postoje i kritike od kojih su većina neutemeljene, odnosno igrači se u startu nemogu pronaći u ovom settingu i općenitom gameplayu. Nebrojeno puta mi je kroz glavu prohujala Thief nostalgija. Obožavam planirat i stealth pristupom koračat kroz misiju. Oduševljen sam jednostavno...


CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Dishonored
« Odgovori #73 u: Listopad 13, 2012, 08:36:29 »
Slažem se. Igra je vrhunska. Više mi vuče na Bioshock nego Thief, radi prezentacije i uvrnutog svijeta. No tu je opet stealth koji više vuče na Thief..... Šta sam ja sada rekao nije bitno, samo se nadam da će ovo postati franšiza i da nas čeka još ovakvih remek djela. Čitajući komentare po raznim forumima mogu se samo nasmijat kada određena osoba nema pojma kako igrati igru i uživati u njenim čarima. Druga stvar je ako ne voliš ovaj tip igara - e pa onda niti ne igraj; igraj COD i trči ko muha bez glave

Toliko načina za preći svaki dio da je to odlično.... Osposobit kolica i u njima proći pokraj stražara...



Cole jesi modao igru, boje mi bacaju kao kod mene....? I isključi ovu strelicu koja te vuče ka meti. Bez toga je igra još pet puta imerzivnija i bolja!!!
____________

Novosti iz Dunwalla; nisam ubio braću Pendleton već sam im ih dao da im se odreže jezik i pošalje raditi u rudnik...  dsmoker

« Zadnja izmjena: Listopad 13, 2012, 10:38:13 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Dishonored
« Odgovori #74 u: Listopad 13, 2012, 13:55:48 »