Autor Tema: No Man's Sky  (Posjeta: 25728 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #45 u: Kolovoz 14, 2016, 09:16:06 »
Ova igra ne zaslužuje ovakve čitabe. Užas užasni. Još ko igra na PC-u ako nema kontroler bolje nek ni ne pokušava jer je UI katastrofa i kontrole s mišom i tipkovnicom su potrte.

Jedino kaj je na igri dobro je to proceduralno generiranje svijeta, al i to je tak, impresivno prve 2 minute. Gameplay je skoro pa nepostojeći. Ovo me više podsjeća na tech demo nego na igru jer je tolko plitka igra da to nisu istine. Još onak 60 eura ahaahaha nego kaj, ovo ne vredi 5 eura.

GOVNO 2/10 bi bilo previše da recenzenti daju.

Offline Thergothon

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #46 u: Kolovoz 14, 2016, 11:40:45 »
Developer je oko mnogih stvari bio čitavo vrijeme jako mističan i nejasan, tak da je teško prosječnog igrača kriviti za nasjedanje na hajp.

Glavni adut marketinga je bila ta nedorečenost i doslovno cijeli svemir s bezbroj potencijalnih unikatnih "scenarija" koji bude ljudsku znatiželju, a znatiželja uvijek zagolica maštu i stvori očekivanja koja je ponekad teško zadovoljiti.

Originalna ideja nije dovoljna za kvalitetan proizvod, ipak treba poštovoati određene obrasce ako igru želiš uvaliti po punoj cijeni širokim masama.
Ljudi su očekivali više od gameplaya i interakcije sa svijetom od običnog jebavanja po mineralima i ostalim resursima potrebnim za putovanje na neki drugi planet na kojem ćeš uraditi još malo istog.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 14, 2016, 11:53:21 od Thergothon »

Offline ManTheRamparts

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #47 u: Kolovoz 14, 2016, 11:46:34 »
Dugo nisam igral ovak lošu igru, još sam dal šansu par sati - ma kakvi, preloše.

Offline bartul_9

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #48 u: Kolovoz 18, 2016, 09:49:31 »
 fpalm1

New disappointment discovered : No Man's Sky - YouTube
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Nexus

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #49 u: Kolovoz 18, 2016, 13:46:31 »
Što su se svi uzjebali oko NSM-a...strašno.
Ovaj clip je još gori...najbolji dio je prikazivanje USER Metacritic ocjena koje su bolesno nerelevantne...+ montaže prema Sean Murrayu koja ge predstavljaju ne znam kako...
« Zadnja izmjena: Kolovoz 18, 2016, 13:48:41 od Nexus »

Offline bartul_9

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #50 u: Kolovoz 18, 2016, 13:50:34 »
Meni taj Sean Murray nije legao od pocetka, bas mi je bio totalno gadljiv tip.Tako da ga meni ovaj video prikazuje tocno kako ga zamisljam.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline ManTheRamparts

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #51 u: Kolovoz 18, 2016, 15:14:14 »
Koga boli kurac, glavno da je zabavno. cer1njo

Neko mora biti žrtva. Osim onih koji su pljunuli 60$ za ovo ćesme. ;D

BTW - pc patch je navodno vani.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 18, 2016, 15:17:23 od ManTheRamparts »

Offline bartul_9

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #52 u: Kolovoz 18, 2016, 16:26:05 »
Bas me zanima oce li taj patch ista popravit, al cisto sumnjam.Izbacili su day one patch, jos jedan patch i sada jedan za PC.Stanje je jos uvjek uzasno, a igri nedostaje 100 stvari, doslovno early access naslov.

Sada gospodin Sean Murray obecava izgradnju baza, ovo, ono, ma Boze sacuvaj.Kad nije sa svojim timom uspio u 4,5 godina izbacit igru koja radi i jos uvjek je nije popravio, kako moze obecavat nove stvari, samo maze ljudima oci.

Jednostavno je covjek imao preveliki san, uzeo preveliki zalogaj i obrukao se u cjeloj gaming zajednici.Skupio ga je hype train koji je sam stvorio sa izjavama, mozete sta ocete, imate svemir prd sobom itd.Na kraju u cjelom svemiru imaju 4 rase izvanzemaljaca koje sve redom izgledaju uzasno.U igri sve sta radis je da kupis resurse i ides od planeta do planeta.Kontrole su uzasnje, borba je ocajna, FPS padovi, rusenja na PS4 i brdo drugih problema....
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline ManTheRamparts


Offline bartul_9

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #54 u: Kolovoz 21, 2016, 12:58:50 »
Nemoze sa jednim patchom nista popravit u ovakvoj igri.Mozda ako napravi drugi dio pa u njega stavi sve sta je obecao i sta je trebalo bit u prvom djelu.

Mislim, kako iko normalan moze ovo igrat? Covjek je lagao za sve zivo, sta se mene tice volio bi da propadne skroz.

Bas danas gledam neki video..Sjecate se onog planeta sta ga je prikazivao na E3 i prvim trailerima.Onaj pun zivota, flore i faune i svega ostalog?..On je rekao da je taj planet neki random kojeg su nasli da prikazu sta igra ima.Na kraju se ispostavilo da je taj planet napravljen od strane njihovog tima za prikaz gameplaya i da zapravo nista slicno ne postoji u igri.Da ne spominjem opet MP i ostale stvari.

Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline c0bra123

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #55 u: Kolovoz 21, 2016, 13:21:57 »
u laži su kratke noge. :D

Ali čovjek je pakšu, došao novac pokupit i tjt. Jest njega briga šta mi pišemo, on je to i očekivao. Želim njemu i njegovom time da što prije taj novac potroše.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Wulf

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #56 u: Kolovoz 22, 2016, 10:08:39 »
Pa što nije i da AAAAAAA naslovi isto izbace potrtu igru i onda je prvo kaj naprave je day1 patch od 60GBa? Oo

Offline LukaM 110

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #57 u: Kolovoz 22, 2016, 11:03:00 »
Bartul, fakat mi nisi jasan. Kolko ja shvaćam nit si kupil igru, nit si ju probal igrati. Po svemu sudeći igra ne vrijedi 60$ i potrta je, al pa nisi se ti opekel i bacil pare, a ovo definitivno nije ni prva, a sigurno ni zadnja koja nije ispunila očekivanja i dorasla hype-u. Siguran sam da Sean nije lagal iz zlobe i pohlepe, već je jednostavno bil preambiciozan. Jebiga, desi se to, pogotovo s ovim malim indie timovima. I kladil bi se da više u životu nebu javno nigde govoril nakon ovog iskustva. Puno više to meni smrdi na iskorištavanje od strane Sony-ja koji je htel tak neku impresivnu ekskluzivu na koju ne moraju utući puno para. Dali su mu promocije na sajmovima, netu i ostalo, al su zato naplatili igru 3 put više i pobrali vjerojatno 70-80% tih para.

Definitivno igru nem ni taknul jer izgleda dosadno i izrazito nestabilno, al tu se ponašaš ko da ti egzistencija ovisi o tome da dnevno pljuješ po igri i liku. Stvarno mi nije jasno gde je tu zadovoljstvo.
« Zadnja izmjena: Kolovoz 22, 2016, 11:07:00 od LukaM 110 »

Offline Cole™

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #58 u: Kolovoz 22, 2016, 11:15:25 »
Djelomično se slažem sa ovim gore upisom, ali to je općenito problematika pljuvanja po svemu.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline c0bra123

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #59 u: Kolovoz 22, 2016, 11:16:35 »
Ne volim doć negdje i pljuvat ali brate ovde sam to morao napisat jer ne volim laganje! Da je meni do pljuvanja ili kako si ti razumio da se "zadovoljim", pljuvao bi i LOL,Dotu, Fallout sve nastavke...itd,  Ali nisam takav da dodjem i da na svaku igru bacam hejt ili na njihovim developerima. Ali, ovdje sam to morao napisat jer ne volim kad netko laže kako bi više zaradio... Ja ipak mislim da jeste lagao iz zlobe i pohlepe i da Sony nema veze s tim, možda i ima... Ali stavi se u njegovu poziciju, nema logike lagat jelde? On je lagao i da ga je Sony prisilio, kako se ne zna suprostavit i reći: "neće igra izać dok ne bude gotova i tjt." zar je toliki mazlum?

E sad nisam je kupio i hvala bogu da nisam i nisam je isprobao ako 98% ljudi kaže da je igra sranje zašto bi meni bila odlična. I ne radim kao Gaming novinar da je moram odigrati, kako bi napisao nešto o igri.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.