Autor Tema: Call of Duty: Ghosts  (Posjeta: 31230 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Call of Duty: Ghosts
« Odgovori #90 u: Studeni 08, 2013, 09:42:17 »
E zbog takvih kao ti ovaj serijal stagnira već godinama... Isto sranje drugo pakovanje!
2014 godina, a oni imaju engine iz 1999 godine. RETARDIRANO! BOLESNO! BAHATO!
Planetside 2 pojede COD multiplayer...


Offline kengas

Odg: Call of Duty: Ghosts
« Odgovori #91 u: Studeni 08, 2013, 10:38:48 »
Jedan frend vozi kadeta suzu GSI, ima para za novog BMW-a, ali ni da cuje.  kava1
'ko zna zna, 'ko ne zna 2

Offline doktor1

Odg: Call of Duty: Ghosts
« Odgovori #92 u: Studeni 08, 2013, 10:40:26 »
A?
Zar ti uspoređuješ stare automobile sa starim engineima koji se koriste u izradi igara?
Ajd ajd, odi ograt najblji COD ikada...
« Zadnja izmjena: Studeni 08, 2013, 10:41:57 od doktor1 »

Offline Punisher

Odg: Call of Duty: Ghosts
« Odgovori #93 u: Studeni 08, 2013, 10:54:48 »
Sry al meni je smijesno to glorificiranje stagnacije, jos mi reci da koristis windows xp i slika je potpuna.

Offline Iceman

Odg: Call of Duty: Ghosts
« Odgovori #94 u: Studeni 08, 2013, 12:04:41 »
Ma... Kako je u ono vrijeme, prije dolaska COD:MWa bila zasićenost sa WW2 naslovima, toliko bi sada u Cryengineu i Frostbite htjeo dvije, tri kvalitetne WW2 pucačine!
Ne neka sranja od ŽNJ studija, nego jednu, dvije WW2 pucačinu sa moćnom mašinerijom iza sebe, dakle Cryengine ili Frostbite, jedanog dobrog scenarista i tako to...

Naravno samo ne IW da je radi... Jer i njima da daš Cryengine oni bi ga ugurali u "jako modificirani" Q3...  cer1njo


E upravo to doktore. E da je sad jedna nova WW2 pucačina, uffff.....  sm1jeh
Ja sam uvjeren da je IW odlučio umjesto Ghosta - moderna tematika, izbaciti WW2 naslov, to bi bio pun pogodak. Pa čak da je izašao i na starom engine-u (što je opet sramota, ali dobro). Jer da je to napravio, "svaka" usporedba sa BF4 pada u vodu. Ovako smo dobili isto sranj.e novo pakovanje, a oni milijardu nečega.
Uglavnom da su išli sa WW2 tematikom, pa čak i na istom engine-u, ljudi bi prešli preko toga. Što je najgore, očajno fali jedna dobra - cca 10 h duga - single player pucačina.

Offline Praetorian

Odg: Call of Duty: Ghosts
« Odgovori #95 u: Studeni 08, 2013, 12:34:46 »
I ja bi volio WWII tematiku opet. Meni iskreno ta tematika nije nikad ni dosadila, onda kad su krenula blebetanja kak ima previše igara WWII tematike meni je bilo zlo...Onda isto tako danas ima previše moderne tematike...

Offline Thergothon

Odg: Call of Duty: Ghosts
« Odgovori #96 u: Studeni 08, 2013, 12:49:11 »
Uglavnom da su išli sa WW2 tematikom, pa čak i na istom engine-u, ljudi bi prešli preko toga. Što je najgore, očajno fali jedna dobra - cca 10 h duga - single player pucačina.

Nema šanse da bi bilo dobro uz njihov pristup i još k tome na starom engine-u. DICE je također nesposoban napraviti poštenu SP kampanju i sama sreća da traju 4-5h jer jedva u dahu odigram jednu misiju kako je bolno loše. WW2 ili Vietnam tematika bi mi sjela ko budali šamar, ali teško da bi kampanja bila dobra jer svi se fokusiraju samo na MP segment i sumnjam da će se u budućnosti nešto promijeniti.

Offline kengas

Odg: Call of Duty: Ghosts
« Odgovori #97 u: Studeni 08, 2013, 13:30:59 »
Ne koristim PC, samo kad moram.   kuul
Igram na 46" ekran.   dsmoker
« Zadnja izmjena: Studeni 08, 2013, 13:33:06 od kengas »
'ko zna zna, 'ko ne zna 2

Offline doktor1

Odg: Call of Duty: Ghosts
« Odgovori #98 u: Studeni 08, 2013, 13:38:44 »
I opet ona priča od plazmama i foteljama...
Blago vama na konzolama, ja se nažalost igram na 14" CRT ekranu i sjedim na drvenoj stolici...  cry1

____

Uf, jednu pucačinu u vjetnamu na Frostbietu... Džungla, koosoki, dobra priča, kampanja od 10/12 sati...
« Zadnja izmjena: Studeni 08, 2013, 13:43:31 od doktor1 »

Offline Punisher

Odg: Call of Duty: Ghosts
« Odgovori #99 u: Studeni 08, 2013, 14:46:22 »
Wow 14" ja imam 11 samo crno bijeli :( al svejedno gura cod u max detaljima.

Offline ManTheRamparts

Odg: Call of Duty: Ghosts
« Odgovori #100 u: Studeni 08, 2013, 15:58:15 »
No, CoD je smeće za obrisati si rit, idemo dalje. cer1njo

Odvratni hitbox niko nije spomenul. cer1njo cer1njo

Offline Punisher

Odg: Call of Duty: Ghosts
« Odgovori #101 u: Studeni 08, 2013, 16:58:31 »
Nije spominjan jer je isti još od 2000.

Offline versus

Odg: Call of Duty: Ghosts
« Odgovori #102 u: Studeni 08, 2013, 17:09:11 »
ovo za WWII....
sjećam se, bijaše negdje 2003-2004, listam neki eminentni gejmerski magazin i ekipa recenzira neku ratnu pucačinu,
recenzija je počinjala sa otprilike "još jednom prožvakano i dosadno iskrcavanje na Normandiju kojeg nam je dosta"

Jasno se sjećam da sam pomislio "o jebo vam pas mater blesavu, nadam se da takva i slična mišljenja nitko neće ozbiljno shvatit".
Nažalost jesu.
Da se mene pita, ja bi se iskrcavao na Normandiju svakim radnim danom. Možebitno i vikendom čak.
Al po novom ganjamo zombije. I vanzemaljce. To je, kao, evolucija. mah...

Offline the_prodigy

Odg: Call of Duty: Ghosts
« Odgovori #103 u: Studeni 08, 2013, 17:23:58 »
Iskreno, ja sam jedan onih kojima je stvarno dosadio WW2 onda i hjteo sam nešto novo. Sad ne bih imao ništa protiv toga da se nađe neki WW2 DLC u BF4 ili nešto slično. Očito mi je trebala neka pauza nakon tih drugih svjetskih ratova da bi sada opet imao želju to igrati.
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline CROKiXi

Odg: Call of Duty: Ghosts
« Odgovori #104 u: Studeni 08, 2013, 22:03:27 »
 cer1njo
"Call of Duty Ghosts je meni upravo postao najbolji i najdraži CoD ikada. Igrica je puna akcije, priča je odlična, grafika također. Super je.

Ali i BF4 mi se je svidjeo, i također BF4 mi je najbolji i najdraži BF ikada, dvije odlične igrice su izašle početkom novembra.

Svaka čast developerima, odličan je i CoD Ghosts, a i BF4!"


Ja napišem da koriste prastari engine i dobijem odgovor  ave1 :
"Znas li ti sta znaci engine ?
Oni koriste "slicne" metode u svom IW enginu, koji je Infinity Ward sam sastavio, iz engina nazvanog Quake Engine! Kad kazemo metode, odnosi se na Quake Engine koji je sastavio ID software ! Oni su (ID software) izmislili takodje prvu 3D igricu, pa kad onda na to mislis, onda sve 3D igrice, po tvojoj logici, kupe isti engine od ID software kompanije.
Inace, oni nemaju isti engine nego imajju slicne "codove"
 :D :)
Ljudi su danas veliki ignoranti !"
« Zadnja izmjena: Studeni 08, 2013, 22:15:39 od pajo11 »
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1