Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1902094 vremena)

0 Članova i 31 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Luckyluke

Odg: Birtija
« Odgovori #7155 u: Svibanj 19, 2015, 22:48:39 »
Najbesmislenija rasprava ikad. Možemo ispisat stranice i stranice foruma na tu temu a da se ne pomaknemo s mrtve točke. Da citiram...

Citat:
Moj [bog] nije visok, snažan, nabildan ni lijep
Ali mi fino stane u džep

Moj džepni Bog je uvijek uz mene
On prati me, i to na duge pruge
On je samo moj, samo moj heroj
Pa nema potrebe da s njime gnjavim druge

Pa dakle nema ni potrebe da se međusobno gnjavimo ;)

@the_prodigy, doktor je kamilica za manjaxa... bar zna kad treba prestat.

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #7156 u: Svibanj 19, 2015, 22:49:18 »
Već sam prije spomenuo.
Gotovo svi ratovi bili su zbog vjerskih i religijskih pitanja.
Di nebu svađa na forumu. Zato kada je nešto zabranjeno zabranjeno je, koliko god to nekome glupo zvučalo.

Kome se ne sviđa, takve rasprave može preselit na FORUM.HR ili slične...  kava1

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline manjamax

Odg: Birtija
« Odgovori #7157 u: Svibanj 19, 2015, 22:49:35 »
Evo dečki, stvarno se ispričavam. Nisam znao da je baš toliko zabranjeno, ali razumijem. Neće se dogoditi Cole.  hug1
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #7158 u: Svibanj 19, 2015, 22:50:38 »
Samo počni slušati starije i uvažavati kaj ti se savjetuje.
U tvojim godinama sam išel takvima po vodu il sam dobil šamar.  ;D
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #7159 u: Svibanj 19, 2015, 23:03:54 »

Uglavnom, vezanje na drugo pitanje koje me zanima.
Zašto netko vjeruje u Boga?


 ;D

Offline Boss302

Odg: Birtija
« Odgovori #7160 u: Svibanj 19, 2015, 23:51:42 »
koja rasprava  cer1njo cer1njo
gledam i nevjerujem  fpalm1

Offline manjamax

Odg: Birtija
« Odgovori #7161 u: Svibanj 20, 2015, 01:10:48 »
Moj mozak.
Idemo sutra na jednodnevni izlet, ajmo biti fino odmorni i spavati.
Ne spava cijelu noć. Jupi jebote.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline versus

Odg: Birtija
« Odgovori #7162 u: Svibanj 20, 2015, 01:31:04 »
koja rasprava  cer1njo cer1njo
gledam i nevjerujem  fpalm1

slažem se  thumbs1

ja sam reagirao samo jer dođem tu vidit što ima novo sa igrama iako sam trenutno onemogućen uživati u tome al mi je napeto, plus pročitati koju pizdariju i jednostavno mi ide nakurac neki donji nivo gluposti koji se da pročitati kao ovo što je bilo unazad

u onaj dio oko religije ne ulazim, ko vjeruje-vjeruje ko ne-ne, ne jebe me to, možda i bolje da se ne priča kad su neki osjetljivi na to.

pitam se samo, ako manjamax nekome svome iz 5c ili 4b ili 3a razreda kaže da dođe ovdje, pa nek ih bude dvoje-troje, na šta će ovo počet ličit? Ja bi skoro pa uveo dobnu granicu. A ja sam kontra ikakvih granica. A sad iden leć. Aj laku noć. Cole, razmisli o granici  ;D (zajebavam se)

Offline manjamax

Odg: Birtija
« Odgovori #7163 u: Svibanj 20, 2015, 01:34:18 »
Ja nikome od svojih prijatelja ne govorim forume ni stranice na koje idem. Nikada. Malo zvuči loše od mene, ali imali bi prave ljubitelje "rižinih" auta.
1:30 i još ne spavam, a budim se u 5. Jupi.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline radici

Odg: Birtija
« Odgovori #7164 u: Svibanj 20, 2015, 02:34:09 »
kad već ne pavaš imaš hladno pivo ,drugi dio koncerta na tv sad,pa otvori jednu i uživaj,brzo će jutro p1va

Offline Boss302

Odg: Birtija
« Odgovori #7165 u: Svibanj 20, 2015, 20:12:54 »
neznam jel ce ovo zvucat balavo ili ne,ali sam se ubio na norijadi  cer1njo
sve sam poslao u pičku materinu i zapio u to ime  thumbs1

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #7166 u: Svibanj 20, 2015, 20:58:48 »
 p1va

Uvijek zaboravim da si mlađi. Zrelost.  thumbs1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline manjamax

Odg: Birtija
« Odgovori #7167 u: Svibanj 20, 2015, 22:13:55 »
Ne bih da se hvalim, ali sam se izbljuvao u busu. Previše sam pojeo.
Ali kupao sam se u moru u Rovinju, išao na Hum, i na Motovun (ono penjanje nije za ljude).
Zbljuvao sam si cijelu majicu, i torbu.
Baš fora bilo.
Kupanje najjače.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Luckyluke

Odg: Birtija
« Odgovori #7168 u: Svibanj 20, 2015, 22:35:08 »
Mi smo išli u Istru krajem 2. razreda, i iako nikad nisam volio ta školska putovanja, ovo ću uvijek pamtiti jer je bilo predobro. Prvo smo negdje stali u Istri i skočili na njihovo domaće vino, poslije u Motovun koji je baš fora gradić, ima neku svoju čar. Nakon toga kupanje u Fažanima, pa trajektom do Brijuna koji izgleda ko da sam na neki drugi svijet došao. Fantastično. Na kraju dana u hotel Pula pa navečer cuganje pred dućanom. :) Sljedeći dan malo zajebancije, pa onda do amfiteatra i onda put za Zagreb.

Fora je kaj smo na izlet išli samo nas 7 iz razreda (+ ostali razredi) pa smo se svi družili zajedno. Moj je frend imao gitaru i znao je drito tri pjesme i cijelo smo ih vrijeme pjevali. Dok nam je bilo dosadno, pokušavali smo pisat svoje pjesme ali nit jednu nismo nikad do kraja dovršili.  ;D Nezz, cijeli taj izlet je rulao žešće. Hoću natrag u srednju !!  cry1

Offline manjamax

Odg: Birtija
« Odgovori #7169 u: Svibanj 20, 2015, 22:57:32 »
A je bilo je fora. Nije bilo neprijateljskog raspoloženja uopće u našem razredu.
Samo smo se s drugim razredom skoro pokačili, pošto mi se lik smijao što sam se zbljuvao, cijeli razred stane u obranu.
Ali bilo je jebeno.
A na stajalištima, i Humu, a također na Motovunu, cure iz Mode i dizajna (Srednja škola). Pička do pičke, malo jače izražavanje, ali da dokažem.
Dođemo na stajalište, cure nas pozdravljaju i tako.
Baš je sve bilo prijateljski i jebeno.
Još ovi prošvercali Jacky i neke likere, pa se ovi napili. Ja nisam pio, ali jebeno je bilo. Bilo je jezivo samo kad me prijatelj počeo grliti.  cer1njo
I pjevanje Đurđevdana i ostalih raznih pjesama je bilo jebeno.
Najbolja stvar ikada.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna