Autor Tema: E3 2012 - Opce Rasprave  (Posjeta: 41333 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: E3 2012 - Opce Rasprave
« Odgovori #45 u: Lipanj 05, 2012, 17:19:37 »
Problem je u tome da mali postotak od ovih nabrojanih bude ispunil očekivanja, koja iskreno i nisu velika. Tak je ispalo prošle godine - puno najavljenih izlazaka kvazi hitova za kraj godine od kojih su valjda 3 igre opravdale stvoreni hype.

Offline Iceman

Odg: E3 2012 - Opce Rasprave
« Odgovori #46 u: Lipanj 05, 2012, 17:27:21 »
ok u potpunosti se slazem s tobom da tesko sve to moze opravdati ocekivanja. Tesko da jedan nfs ili sniper ghost warior 2 moze biti hit, ali ipak mislim da vise manje sve igre koje sam naveo se nalaze na nasem radaru, barem vecini, ida je dosta njih pokazalo potencijal da budu vrlo dobre ako ne i odlicne igre

Offline Thergothon

Odg: E3 2012 - Opce Rasprave
« Odgovori #47 u: Lipanj 05, 2012, 18:06:02 »

Offline Montoya

Odg: E3 2012 - Opce Rasprave
« Odgovori #48 u: Lipanj 05, 2012, 18:45:02 »
Meni je svaki link negledljiv - em se odvija u "per seconds frame", em nemam zvuka.

Nego, moram odgledati par trailera (na Plejki), nisam još nikaj od ovog E3-a videl.
Osim preuranjenih trailera za Hitmana, Gabriela, "LOTR"...

Priželjkujem da Unreal Engine 4 zrula cijeli E3 i da najave Batman: Arkham World (mišljenja sam da bi se tak mogel zvati :), kao njegovu prezentaciju -> za next-gen konzole (i PC, da nebi bilo, no istovremeno za sve)!
Nema veze, da se čeka i do 2014., Bats ima da bude savršen...
 
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Thergothon

Odg: E3 2012 - Opce Rasprave
« Odgovori #49 u: Lipanj 05, 2012, 18:54:18 »
Nintendova je dosadna do bola za sad  kava1

Offline ManTheRamparts

Odg: E3 2012 - Opce Rasprave
« Odgovori #50 u: Lipanj 05, 2012, 19:16:57 »
Loše, loše, loše!!!

Ovaj NintendoLand mi već sad ide na ŽIVCE.  cer1njo

Zombieu ima potencijala, dobro izgleda, zanimljivo. A i headshot je bil ftečni.  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: E3 2012 - Opce Rasprave
« Odgovori #51 u: Lipanj 05, 2012, 19:28:47 »
Ne znam zakaj ovo gledam dalje. Vi koji ne gledate - bolje da ne znate kakav horor je na ekranu.

Offline budainka16

Odg: E3 2012 - Opce Rasprave
« Odgovori #52 u: Lipanj 05, 2012, 19:41:23 »
Cek, jeste gledali sad Arkham City na Wii-u?  ave1
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: E3 2012 - Opce Rasprave
« Odgovori #53 u: Lipanj 05, 2012, 20:03:13 »
Ubisoft po meni najjači bio! Kod Intend ami ej smiješan bio onaj Lego GTA i ZombieU se čini kao dobar, tj ima jako puno potencijala. ALi nisam nahajpan jer za Wii je tak bio predstavljen onaj, kako se zove... Red Steel, da. Isto Ubisoft, isto ekskluzivan FPS za Wii, koji koristi specifičan kontroler bla bla... i na kraju ispao drek. Bojim se da se ne dogodi isto
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: E3 2012 - Opce Rasprave
« Odgovori #54 u: Lipanj 05, 2012, 20:12:53 »
Batman dobro izgleda, ima potencijala taj način kontrole, zanimljivo je. To sam s Therom davno raspravljal kak bi bilo jebeno da recimo na konzolaškoj verziji Diabla 3 imaš takav kontroler na kojem bi imal inventory i statove od lika etc.

U globalu jako slabo, specifikacije konzole skrivaju ko zmija noge, imam osjećaj da je jedino next-gen u ovom slučaju kontroler i to je to. Pokazane igre - koma. Šteta, puno potencijala, ali očito nikud nikam (čitaj između redova - ajde Sony i Microsoft, vreme je za nove konzole)!

Offline Montoya

Odg: E3 2012 - Opce Rasprave
« Odgovori #55 u: Lipanj 05, 2012, 21:15:59 »
Od mog prethodnog posta do sad cijelo vrijeme sam gledal trailere & gameplay prezentacije i bilježil dojmove u bilježnicu (ozbiljno).

Krenul sam sa AC III, fulal i gledal gameplay video, koji me naravno nije razočaral, no sam trailer je vrhunski
Uslijedil je Resident Evil 6 - puno akcije, možda i previše, ko i likova, Nemesis?
Far Cry 3, to bude eye candy, no nije me se dojmilo (prvi je nekaj posebno i to se nemre promjeniti) - za razliku od Crysisa 3, čiji mi je trailer odličan, a prvi dio (jučer završen) po ničem tolko poseban kak je razvikan!
Sleeping Dogs, Square je nenadmašni majstor trailera i više se prema njima neću orijentirati, da ne ispadne slučaj Deus Ex i (vjerojatno meni) n1 trailer (The can't stop the future) i isto takvo razočaranje u samoj igri.
Isto vrijedi i za Tomb Raider, neću reći Laru, jer viđeno je meni čisto razočaranje - već godinama, priznam samo onu staru dobru Laru, koje već odavno nema. Dobro je da se je kolko-tolko zadržal britanski naglasak (plus Crysisu također - "psiho" :). TR sam gledal malo kasnije u poretku, no kad sam već kod Squarea...

Na red je došel anonimac The Dark Eye i boom - svidjel mi se spektakl pristup (trailer jel), ko i u slučaju Castlevania (odgledano "davno").
Pa Most Wanted - samo pjesma mi valja u traileru i viđenom, onda Fable, bilo je ok dok se nije stvoril neki lik sličan poteru, instant kvit.
Na red u stilu dolazi Sam, veliki TU, iako za moje apetite opet previše akcije, no to je ipak samo trailer, jako dobar trailer.
Preskačem sljedeći trailer, koji mi je zasad n3 ukupnog dojma - o tome na kraju :)
Forza Horizon, liči na zabavni, kežualni naslov. Sad je inače došel TR, no sve rečeno.
Sljedeći dolazi DMC 5, da je unutra pravi Dante, radilo bi se o kulnom traileru, u kojeg kroz par scena lako more upasti i Blade :)

"Lol Motorka" bi mogla iznenaditi sljedećih dana, a vrlo dobar dojam na mene je ostavil i Lost Planet 3 trailer.
LPB Karting sigurno bude osvojil brojnu mlađu i stariju publiku, mene ne - ko ni LBP igra.
A ModNation i Sonic & Sega čine mi se nedodirljivim ovom naslovu (CTR je ipak star, priča za sebe...).

Dolazi trailer za n1 pa odma za n2 i onda SimCity, koji je uspel u momentu probuditi nostalgiju - namjeravam kad-tad opet zaigrati tu posebnu igru.
Zadnje sam pogledal Watch Dogs trailer, koji mi djeluje tolko istinito, pogotovo nekoliko dana poslije priloga na TV-u, koji je govoril o super tajnom sastanku svjetskih moćnika u jednom US gradu.

A sad ta trojka:

n3 - Gears of War: Judgement - serijal zbog kojeg bi ponajviše htel Boks (još od 1. dijela na PC-u, a svemu je potpuna suprotnost Halo, kojeg nebi ni badava). Unreal na djelu...

n2 - God of War: Ascension - Kratos opet u epskom nastupu, trnci! Mogla bi ova igra isisati zadnje atome grafičke snage Plejke. I O gumba na mom padu...po šesti put :)

n1 - Beyond: Two Souls - Vrlo posebno, odma se vidi prisutnost QD genijalnosti, na neki svoj, neopisiv način!


Nisam još dosta toga pogledal, The Last of Us i Borderlands 2 recimo, no vidim i da (opeet) fali The Last Guardian :(  i Killzone 4, kojeg sam očekival.
Nadam se nekim vijestima o Doom 4 do kraja sajma, možda novi Unreal (kad bi da bi), sumnjam da bi mogel i Quake 5 (uz Doom).
I da krene jednom i racing dijel, zasad je katastrofa od nedostatka sadržaja...

Eto, nekaj sam možda izostavil, nekaj krivo napisal, no puno toga sam videl u malo vremena - da stignem pisati tak brzo kak mi se tekstovi stvaraju u glavi, garant bi opet pal forum  ;D
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Praetorian

Odg: E3 2012 - Opce Rasprave
« Odgovori #56 u: Lipanj 05, 2012, 22:31:15 »
Zbilja ima odličnih igrara na ovogodišnjem E3. Samo da ne podbace jer mnogo igara obećava, samo da ne iznevjere.

Offline Kole

Odg: E3 2012 - Opce Rasprave
« Odgovori #57 u: Lipanj 05, 2012, 23:58:26 »
Zbilja ima odličnih igrara na ovogodišnjem E3. Samo da ne podbace jer mnogo igara obećava, samo da ne iznevjere.

Drito.Baš sam iznenađen.Puno igara u različitim žanrovima.

Offline Cole™

Koje igre su vas oduševile, a koje razočarale na ovogodišnjem E3 2012?
« Odgovori #58 u: Lipanj 07, 2012, 09:03:28 »
Koje igre su vas oduševile i koje su po vama najbolje, a koje su podbacile, odnosno razočarale od prikazanih igara na ovogodišnjem E3-u. Osobno najviše razočaran novim Call Of Dutyem, Need For Speed: Most Wantedom i novim MOH-om. Podbacio je Tomb Raider sa preizraženom akcijom. Oduševio me Watch Dogs, Far Cry 3 i The Last of Us.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: E3 2012 - Opce Rasprave
« Odgovori #59 u: Lipanj 07, 2012, 11:13:33 »
Oduševilo - Watch Dogs, Beyond: Two Souls

Zadovoljan viđenim: Forza Horizon, Zombiu

Ostalog se više ni ne sjećam.