Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1901706 vremena)

0 Članova i 19 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #2475 u: Rujan 14, 2012, 07:35:53 »
Uf, došao od doktora, "samo" mi fali neki slabi enzim koji nije toliko bitan bla bla bla bla bla...

A sinoć me opet noga počela bolit kod kičice radi nakupljanja te soli u zglobovima. Kada me je to mjesec dana bolilo u šestom mjesecu prije toga je prošlo kakvih četiri godine da sam imao problema, a sada dva mjeseca. Sada opet deset dana nemogućnost hodanja, ležanja i sjedenja od bolva....... Popizdit ću.

A taman danas trebalo ići na vikend malo južnije, a aj ne mogu ni hodat....  fpalm1

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #2476 u: Rujan 14, 2012, 08:58:34 »
Uf, došao od doktora, "samo" mi fali neki slabi enzim koji nije toliko bitan bla bla bla bla bla...

Eto vidiš, nije bilo razloga za brigu za ono što si rekao sm1jeh
Utječe li taj enzim na ovo što ti se sad događa?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #2477 u: Rujan 14, 2012, 09:08:52 »
Da,.. Nemože tu neku sol, (urati u krvi) razgradit i onda se taloži u zglobovima, (sol) i dolazi do tih upala... Trebao bi imati striktnu prehranu, ali nema šamse. Već sam izbacio neke stvari, ali da sve prestanem jest, to se dogodit neće.... Ma i ovako šepav idem u Jablanac na vikend. Roštilj i karte, baš me briga. Neću vozit i peć nego će to radit drugi....  cer1njo

Ja ću na terasi ordinirat i upravljat... A pošto ide nas pet, šest muških budala bez žena, treba će jedan predsjedatelj...
« Zadnja izmjena: Rujan 14, 2012, 09:11:29 od doktor1 »

Offline CROKiXi

Odg: Birtija
« Odgovori #2478 u: Rujan 14, 2012, 18:22:06 »
26-godišnja majka gledala je svog šestogodišnjeg sina, koji je umirao od terminalne leukemije. Iako je njezino srce bilo prepuno tuge u njoj se je održavao ujedno i jedan snažan osjećaj odlučnosti. Kao svaki roditelj ona je željela da njezin sin odraste i ispuni sve svoje snove. Sada to više nije bilo moguće.Leukemija će se za to pobrinuti. Ali ona je željela da se san njezinog sina ostvari. Uzela je sina za ruku i upitala ga: „Billy, jesi li ikada mislio što bi želio biti jednom kada odrasteš? Jesi li ikada sanjao i želio biti netko poseban u životu?“„Mamice, uvijek sam želio, kad odrastem biti - vatrogasac.“Majka mu se nasmiješi i reče: „Pokušajmo ostvariti tvoju želju.“Kasnije tog istog dana majka je otišla u lokalno vatrogasno društvo u Phoenix-u gdje se je susrela s vatrogascem Bobom, a koji je imao srce veliko kao grad Phoenix.
Objasnila je posljednju želju svoga sina i upitala je li moguće povesti njezinog 6-ogodišnjeg sina na vožnju u vatrogasnom vozilu.Vatrogasac Bob reče: „Gospođo, mi možemo učiniti nešto bolje od toga. Pripremite svoga sina za sedam sati ove srijede i mi ćemo ga proglasiti počasnim vatrogascem za jedan čitav dan. Može biti s nama u vatrogasnoj postaji, može jesti s nama, otići na požarište ... može živjeti s nama, kao vatrogasac, jedan čitav dan. I ako nam date njegove mjere mi ćemo mu nabaviti pravu vatrogasnu uniformu, s pravom vatrogasnom kacigom – ne s igračkom – onu s grbom Vatrogasnog Društva Phoenix, žutu vatrogasnu kabanicu kakvu svi mi nosimo i naravno gumene čizme. Sve se to proizvodi baš tu u Phoenixu, pa sve možemo nabaviti jako brzo.“Tri dana kasnije vatrogasac Bob pokupio je Billya, obukao ga u njegovu uniformu i otpratio ga iz njegove bolničke postelje do vatrogasnog vozila s velikim ljestvama.Billy je sjeo na stražnji dio vatrogasnog vozila i pomagao je upravljati vozilom do vatrogasne postaje. Billy je bio „u devetom nebu“.Toga dana bile su tri požarne dojave i Billy je išao na sve tri. Vozio se je u različitim vatrogasnim vozilima, u vozilu hitne pomoći, pa čak i u vozilu vatrogasnog zapovjednika.Snimala ga je i lokalna TV postaja za svoj program. Ostvarenje sna, uz svu ljubav i pozornost kojom su ga vatrogasci obasuli, duboko je dirnulo Billya koji je poživio tri mjeseca duže nego što je i jedan liječnik mislio da je moguće.Jedne noći svi vitalni životni znakovi počeli su dramatično slabiti i glavna medicinska sestra, koja je vjerovala u koncept hospitalizacije u kojem obitelj biva neprestano uz umirućeg i po kojem nitko ne bi smio umrijeti sam, pozvala je obitelj neka dođe u bolnicu.Onda se je sjetila onog dana kojeg je Billy proveo kao vatrogasac, pa je pozvala vatrogasnog zapovjednika i upitala ga je li moguće poslati u bolnicu vatrogasca u uniformi da bude uz dječaka u njegovim posljednjim satima.Zapovjednik je odgovorio: „Možemo mi bolje od toga. Stižemo za pet minuta, ali vas molim za jednu uslugu, kada čujete zavijanje vatrogasnih sirena i kada vidite bljesak naših rotirajućih svjetala, hoćete li preko bolničkog razglasa dati obavijest da nije u pitanju nikakav požar? Recite svima da vatrogasci još jednom dolaze vidjeti jednog od svojih najboljih članova. I hoćete li, molim vas, otvoriti prozor njegove sobe?“Pet minuta kasnije vatrogasno vozilo s korpom i ljestvama stiglo je pred bolnicu i ljestve su se pružile do trećeg kata na kojem je jedan prozor bio širom otvoren. Šesnaest vatrogasaca popelo se je ljestvama u Billyevu sobu.Uz majčino dopuštenje zagrlili su ga i rekli mu koliko ga VOLE.Umirući Billy je pogledao prema zapovjedniku i rekao: „Šefe, jesam li ja sada uistinu vatrogasac?“„Da, Billy, jesi, i Glavni Zapovjednik, Isus, drži te za ruku.“ odgovori zapovjednik. Čuvši te riječi, Billy se nasmiješi i reče, „Znam, Isus me čitav dan drži za ruku, a anđeli mi pjevaju. ...“I zaklopi oči po posljednji put.„Svi su ljudi stvoreni jednaki, a onda su neki od njih postali vatrogasci.“
(autor nepoznat)
Jebote, nešto prelijepo i tužno  cry1  ave1 ave1  shy1
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #2479 u: Rujan 14, 2012, 23:26:40 »
Čitao sam u gradu i skoro mi suza krenula.  cry1 shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #2480 u: Rujan 14, 2012, 23:46:47 »
Baš me je dirnuo tekst :(
Svaka čast vatrogascima :)

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #2481 u: Rujan 15, 2012, 01:45:57 »
To nešto istinito ili iz neke knjige ili šta? Odakle ti to mislim
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline budainka16

Odg: Birtija
« Odgovori #2482 u: Rujan 15, 2012, 03:00:08 »
Ukro  cer1njo
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #2483 u: Rujan 15, 2012, 04:34:41 »
Evo još nešto....

Spasite joj život! Stephanie (5) hitno treba na operaciju u SAD - 24sata

Di su sada Todorići, Tedeskiji i slična bagra kojoj je ovaj iznos identičan kavi jednog građanina.... Svaka čast košarkašima Zadra koji su odigrali dobrotvorni susret za malu....ali i košrkašima SLobode iz Tuzle..





Šprema se po hitnom postupku vladinim avionom šalje u Ameriku, a ovdje HZZO ne jebe pet devet...

Ovo pokazuje kako smo svi "jednaki"....

Slatkica mala; ja danas uplatit koliko mogu....

Svi koji žele pomoći, novac mogu uplatiti u Erste banku na žiro-račun 2402006-1031262160 s pozivom na broj 3102360581 i obavezno s naznakom za Stephanie Milda ili, uplaćuju li iz inozemstva, treba pisati Croatia, S.W.I.F.T CODE ESBCHR22, IBAN HR8924020063102360581
« Zadnja izmjena: Rujan 15, 2012, 04:42:52 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #2484 u: Rujan 15, 2012, 08:21:16 »
Ode ja šepajući u ....



...jest, pit, kartat, a možda se i kupat.....


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #2485 u: Rujan 15, 2012, 09:41:44 »
Stephanie

 cry1

Imaš pravo, nema ih, ali vjerojatno nisu čuli za ovo (sarkazam)

Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline budainka16

Odg: Birtija
« Odgovori #2486 u: Rujan 15, 2012, 12:02:32 »
Vrlo lijepo izgleda dok shy1 Dušikrava  cer1njo
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #2487 u: Rujan 15, 2012, 23:09:23 »
Užasno me vesele novi ljudi na forumu i što se nekolicina istih stvarno raspisala...
Jako lijepo, dobrih rasprava nikad dosta...

  shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline CROKiXi

Odg: Birtija
« Odgovori #2488 u: Rujan 16, 2012, 09:33:41 »
Počinje berba, bit će veselo(u ovom smislu  p1va), pozdrav  shy1
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #2489 u: Rujan 16, 2012, 11:02:48 »
Vratili se od mene iz Dušikrave. Nisam više mogao od bolava u nozi pa smo došli ujutro umjesto navečer. Ali i vrijeme nas nije poslužilo. Kako je to podvelebit, bura je puhala strašno, a tek se rezvedrilo jučer oko 17:30.. Ali, svejedno sam se najeli i napili i nasmijali ko budale...

Suncem okupan Velebit



Pošto je jako puhalo i bilo teško za peći, dao sam prijatelju masku za ronjenje da može u miru nadgledat meso da mu dim nide u oči  cer1njo



Borba sa dimom, vatrom, burom....  ;D



My house....