Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1902147 vremena)

0 Članova i 23 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #6105 u: Siječanj 19, 2015, 00:16:17 »
Je, je.

Jedan detalj koji ide u prilog tome da je riječ o Parizu; kafić na lijevoj strani fotke s pokrovom se zove, gle čuda -
Gran Turismo 4 HD - Paris Georges V [PCSX2 - 1080p]


 kuul

Jesi ušao u Toyotin salon pogledati TS040?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Birtija
« Odgovori #6106 u: Siječanj 19, 2015, 00:40:04 »
Je, Pariz.

I8 sam očekivao da će biti pojava, tipa Lambo ili sl. Baš zato sam stavio sliku, nekako je....bo....gubi se među ostalim autima.
Nisam razgledavao iznutra TS040, takvim modelima je motor i kakva-takva vanjština jedino što nude.
« Zadnja izmjena: Siječanj 19, 2015, 00:42:26 od versus »

Offline ManTheRamparts


Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #6108 u: Siječanj 19, 2015, 18:54:48 »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline CROKiXi

Odg: Birtija
« Odgovori #6109 u: Siječanj 19, 2015, 21:18:22 »
Hahah  cer1njo  cer1njo

Evo titlova  cer1njo

 
Ljepo mi je vidjeti prijatelje s bijelog Zagreba jer mi volimo čuti kak vi čudno govorite.

- Doveo sam prijatelje u svoju kljet da mi pomognu oko betoniranja deke.

Ooo, onda najprije moramo doći do moći (nešto popiti)

- Možda bi najprije morali proći brzinski tečaj bednjanskog (govora), ha?

Aha, dobro veliš. Branka, daj svakomu žuju.
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #6110 u: Siječanj 19, 2015, 23:17:20 »
 cer1njo  cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #6111 u: Siječanj 19, 2015, 23:32:02 »
Terry Crews Old Spice Muscle Music - YouTube


 cer1njo  ave1

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline manjamax

Odg: Birtija
« Odgovori #6112 u: Siječanj 20, 2015, 22:15:35 »
U školi danas vidim frenda iz drugog razreda. I pohrvamo se (ja sam puno teži i jači od njega.), i bacim ga na pod, ali se smijemo, sve iz šale. I vidi nas profesorica iz Hrvatskog, inače ju mrzim, jer me stalno okrivljuje da je psujem i da sve čuje kroz zbornicu (u školu imamo pušionu, to je dvorište iza škole, pa zbornica gleda na to.). I uhvati ona nas, i mi ju uvjeravamo da nije tuča (što i nije), ali ne, ona i dalje nas tjera kod psihologice.
Na kraju će reći razrednici, izbjeći ću put kod psihologice, ali sam najvjerojatnije najebao sutra. Ne gine meni neki ukor ili nešto, a sad, sa super novim zakonom, to ide kroz cijelu srednju školu.
U prvoj godini bio sam lošiji učenik po ocjenama, a sada sam dobar jer učim jebena 4 sata dnevno. I naravno da sam naživciran, i što sad, da se ne smijem šaliti bar? Ne smijem ništa.
Dobro, danas sam imao dva ispada, jednom sam usred sata rekao da ga nabijem i da je peder (na satu Hrvatskog.). Neznam što mi je bilo, uzeo mi tehničku i ja poludio.
I sad da dobijem ukor?! Idem na natjecanje iz Elektrotehnike, imam super ocijene u školi, i sad da mi se sve to sjebe zbog šale jebene? Aj da je bila ozbiljna tuča, ne bih ništa rekao, šutio bih, ali ovakva glupost?
Ja sam postao lud.
Evo jedna runda pive zato što se jadam tu. I runda pive za sve koji prolaze kroz nešto teško. Nek vam je sa srećom.  p1va







''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline radici

Odg: Birtija
« Odgovori #6113 u: Siječanj 20, 2015, 22:38:27 »

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #6114 u: Siječanj 20, 2015, 22:43:26 »
cut

Ah ti ludi životni problemi.  kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #6115 u: Siječanj 20, 2015, 23:14:50 »
A šta ćeš, momka sad to muči, u tim godinama jasno da nema većih, srećom da nema iako ovo mu je sigurno sad veliko. U principu cijeli život shvaćaš kad misliš da ti je najteže bilo, da ima gore. Čini se sad grdo manjamax i znam da u tom trenu i dobi je, ali ima i gorih stvari, vidjet ćeš  ;D shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline versus

Odg: Birtija
« Odgovori #6116 u: Siječanj 20, 2015, 23:23:18 »
A šta ćeš, momka sad to muči, u tim godinama jasno da nema većih, srećom da nema iako ovo mu je sigurno sad veliko. U principu cijeli život shvaćaš kad misliš da ti je najteže bilo, da ima gore. Čini se sad grdo manjamax i znam da u tom trenu i dobi je, ali ima i gorih stvari, vidjet ćeš  ;D shy1

 thumbs1
egzaktly

ja bi sve dao da mi je jedan kvazi-gejevski zagrljaj sa frendom na podu glavni problem  ;D

Offline Iceman

Odg: Birtija
« Odgovori #6117 u: Siječanj 20, 2015, 23:42:34 »
@manja - mislim da je vrijeme za pivu.  kadt1kažem

BTW radi se o starinom autu. Toyota Aygo. Da ne pišem ponovno ovo je poruka koju sam poslao frendu.

Na ključu od Toyote otišli su gumbi za otključavanje i zaključavanje vrata. Možeš samo sa ključem otključavati, ali u zadnje vrijeme brava na vozačevim vratima je štekala. Danas odem u Toyotu. Pokažem im ključ, oni meni kažu da treba mjenjati kompletan ključ i da to košta između 1500-2000 kn. Ja gledam koji kurac? Lik mi dođe da je skupo zato što je unutra odašiljaš. Jbt pa nije čip otišao, treba zamjeniti samo kučište sa tipkama. Drugi lik mi dođe da pokušamo preko kaska promjeniti (zvali osiguranje, ženska kaže: Gdje bi mi došli kad bi ključeve mjenjali  ;D )  ili da odem u city centar, tamo ima jedan lik koji se time bavi (on kao zaposlenik toyote to ne smije reći, ali). Odem ja u city centar, čovjek mi promjeni kučište ključa i naplati 200 kn. Ključ otključava kao da je nov.

Jeb..... ti japanca. Samo dojčera.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #6118 u: Siječanj 21, 2015, 00:01:30 »
Ma ista stvar ti je sa svima. Gledao sam jednom negdje na internetu. Štancaju kilere za VW. I sad na jedan lupe VW značku, na drugi ne. U istoj tvornici. I onda pošalju to u prodaju. I ovaj "original" (sa značkom) naplate ne znam, 4500kn (bilo je u eurima, manje bitno ionako), a ovaj drugi, "neoriginal" je 1500. Pa ti budi lud i kupuj "original".

Druga zanimljivost - Mercedes i Renault imaju sporazum od relativno nedavno gdje Renault isporučuje svoje dizel motore za neke Mercove modele. Kupiš Mercedes, Renaultovo srce unutra.

BMW i Toyota sličan dogovor gdje BMW isporučuje Toyoti dizel motore a Toyoty BMW-u hibridne. Pa voziš BMW sa TOyotinim motorom i Toyotu sa BMW-ovim.

Poanta - danas je baš sve isti K, Koreanac, Japanac, Švabo, Amer... Razlika je u dizajnu i materijalima interijera, možda i pokojeg branika. Mehanika, elektronika? Sve se proizvodi od strane par firmi.
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline CROKiXi

Odg: Birtija
« Odgovori #6119 u: Siječanj 21, 2015, 00:09:08 »



Druga zanimljivost - Mercedes i Renault imaju sporazum od relativno nedavno gdje Renault isporučuje svoje dizel motore za neke Mercove modele. Kupiš Mercedes, Renaultovo srce unutra.




Tako je   u ;D

Isti motor kao u nasem Sanderu ide za  Merc A klasu...
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1