Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1902147 vremena)

0 Članova i 23 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #6900 u: Travanj 20, 2015, 23:31:33 »
:)))))))
Da cujem konkretnije dojmove malo. :)
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: Birtija
« Odgovori #6901 u: Travanj 20, 2015, 23:47:44 »
ajooooj, tolko togga sam vidio jebote

englezi su jebeni megalomani, sve zgrade su im ooogromne i kipovi veličanstveni baš ono ko pravo carstvo.

ljudi su predobri i svi su jako pristojni i dragi i pomoći će ti uvijek.

Hrpa kultura je tamo, hyde park je oogroman, prostire se na 142 hektara i tamo smo na jednoj livadi izgubili poklopac od objektiva za fotić, i našli ga pola sata kasnije na istom mjestu XD.

Hranili smo vjeverice. Znači vidjeli smo covjeka koji ih hrani i bili sve kao awww i dođe on do nas i da nam par kikirikija da ih i mi hranimo i ode, svi su nasmješeni, poziraju ti dok fotkaš. Javni prijevoz im je fenomenalan i prebrz.
Camden town je ogromna četvrt u kojoj imaš štandove sa svime i svačime, i ljudi su tako dragi, ušli smo u trgovinu tamo i pita nas prodavač kao odakle ste i mi njemu "Croatia" on "ooh Croatia, Dobar dan" hahah.

Muzeji su im savršeni, besplatni su i puni sadržaja, bili smo i na Sandeman's ovom free touru londona i tko god ide u London im preporučam da odu na to jer su vodiči sjajni, zabavni i vidite tolko toga i upoznate dosta o povijesti grada.

Uglavnom ne znam dojmovi su savršeni, oduševljen sam i ako vam se ikad ukaže prilika definitivno odite i neće vam biti žao.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #6902 u: Travanj 21, 2015, 00:12:08 »
Imat ću na umu rečeno kad me posao odvede tamo jednog dana  thumbs1

A vezano za defrag i SSD, SSD možda i znači nešto, tj čuo sma od par ljudi (i vidio!) da su im se kompovi preporodili ugradnjom SSD-a, a navodno se osjeti i u igrama koje streamu veliku količinu sadržaja odn ope world. Ne toliko koliko u bootanju windowsa ali SSD fakat nije na odmet. Ako već imaš dobar preostali hardver jasno, inače đaba  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline the_prodigy

Odg: Birtija
« Odgovori #6903 u: Travanj 21, 2015, 03:58:41 »
Takav sam i ja dozivljaj imao u Londonu, savrseno mjesto, kultura ljudi, parkovi, svega i svacega, to je prvo mjesto koje bi odabrao za zivjeti da sam u toj poziciji. A one vjeverice su zakon, prolazis uz park, a jedna po jedna ti dolazi do noge i zica te hranu, i kad joj das nesto uzme to, zakopa malo dalje i vraca se po jos :)

Kakav je mentalitet ljudi kod nas, oni bi te vjeverice vjerovatno hranili petardama..
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #6904 u: Travanj 21, 2015, 12:27:35 »
Ali i stranci o nama pričaju da smo dobri...

Offline manjamax

Odg: Birtija
« Odgovori #6905 u: Travanj 22, 2015, 11:32:05 »
Kurva iz zgrade zove sanitarnu zbog mog psa. Smrdi joj. A moj pas okupan. Roditelji poludili, a mama diže tužbu za uznemiravanje. Ima još veći problem. Sljedeća 4 dana sam sam doma bez psa ili staraca, i sada mi dođe sanitarna. Neću im vrata ni otvoriti. Moj pas smrdi? Ma smrdi ona, kurva, radi u HRTu, na krevetu došla do posla, iz nekog kamena dopuzla i nas zove seljacima? Mamicu joj jebem. Već sam ju jednom poslao u pičku materinu zbog toga što mi je srala zbog psa, sada ću opet. Ona preporuča da psa uspavamo? Usoavat ću tebe glupačo nadrkana. Oprostite zbog psovki, ali ovo je nevjerojatno.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Iceman

Odg: Birtija
« Odgovori #6906 u: Travanj 22, 2015, 12:16:57 »

Offline Boss302

Odg: Birtija
« Odgovori #6907 u: Travanj 22, 2015, 15:53:13 »
Ocigledno nema pametnijeg posla,pa ide okolo zajebavat druge cer1njo

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #6908 u: Travanj 22, 2015, 20:43:02 »
To tak ide...ne maju svoje živote pa jebu druge. De ju prijavi nekoj udruzi za zaštitu životinja, obrati im se ;)

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #6909 u: Travanj 22, 2015, 22:04:34 »
Jesam jedini tko vidi sjene doktora u manji?  ;D Iako se ne slažu. Možda se baš zato ne slažu  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #6910 u: Travanj 22, 2015, 22:05:16 »
On je padawan  cer1njo

Offline versus

Odg: Birtija
« Odgovori #6911 u: Travanj 23, 2015, 01:13:30 »
jebote, London. Zavidim.  thumbs1
Nisam ni ja u HR. Pozdrav iz Poljske. Poslovno. Kako je tu? Pa, ako vam itko ikad predlozi da idete u Poljsku posaljite ga u kurac. Eto tako je.

Offline manjamax

Odg: Birtija
« Odgovori #6912 u: Travanj 23, 2015, 01:53:33 »
Ima neko žešće sranje doma. Starci otišli u Vinkovce sa psom, pustili me malo samog da vide kako ću izdržat sam. Zasad sve ok. Da ne mislim na sranje koje se događa (nepovezano sa odlaskom u Vinkovce), stavio si Housea na USB, stavio i gledao na PS3. Ležem u 1:50, nakon 4 odgledane epizode. Uživancija. :)
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #6913 u: Travanj 23, 2015, 09:33:43 »
jebote, London. Zavidim.  thumbs1
Nisam ni ja u HR. Pozdrav iz Poljske. Poslovno. Kako je tu? Pa, ako vam itko ikad predlozi da idete u Poljsku posaljite ga u kurac. Eto tako je.

primljeno na znanje  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline manjamax

Odg: Birtija
« Odgovori #6914 u: Travanj 23, 2015, 10:30:03 »
Ujutro se probudim, i navika mi je da odvedem psa van, ali pošto je u Vinkovcima, nema ga. I probudim se i nemam pojma što da radim. cer1njo
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna