Autor Tema: Microsoft Xbox 360  (Posjeta: 56275 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Punisher

Odg: Microsoft Xbox 360
« Odgovori #90 u: Kolovoz 06, 2012, 00:46:45 »
Pa onda kupi to, ja gledo prek nabave. I nije mi pokazalo jeftinije od 2300

Offline Cole™

Odg: Microsoft Xbox 360
« Odgovori #91 u: Kolovoz 06, 2012, 01:29:43 »
GG onda. Vjerovatno ću uzimat i neke X360/PC sluške.
Preporuka do 300-400 kn max!?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline crorastafa

Odg: Microsoft Xbox 360
« Odgovori #92 u: Kolovoz 06, 2012, 11:45:21 »
Ima se ima se , sretno s kupnjom , zasto ne uzmes kakav polovni box ? ,mislim da ne bacas novce bezveze , btw sto ti nisi imao dosad box ??

Offline Cole™

Odg: Microsoft Xbox 360
« Odgovori #93 u: Kolovoz 06, 2012, 11:53:51 »
Kupnja ide vjerovatno sljedeći mjesec.
Riješile su mi se stvari sredinom prošlog mjeseca nakon što sam dotaknuo dno gotovo, praktički se sve samo riješilo, pa planiram uzet ponovo X360.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luckyluke

Odg: Microsoft Xbox 360
« Odgovori #94 u: Kolovoz 10, 2012, 18:02:42 »
Što se trenutno igra? Sve šta se stigne.  ;D Razlog tome je novi gamepad.

Evo kraćeg reviewa:

XBOX 360 Gamepad for PC


INSTALACIJA:

Instalacija je skroz jednostavna, prištekavanje gamepada, automatsko skidanje drivera
i to je to - spremni ste za gaming.

Potrudio sam se nabaviti što širi spektar igara da isprobam kompatibilnost i rezultat je impresivan.

ISPROBANE IGRE:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
FIFA 12 - primarni razlog kupovine ovog gamepada. Dotični funkcionira od prve sekunde,
sve su kontrole predefinirane i pravi je užitak ovo igrati zavaljen na krevet. Svi
oni skill moves koji su bili neizvedivi preko tipkovnice sada su tu. Konačno!

PES 2013 DEMO - ista stvar ko FIFA.

Left 4 Dead 2 - za igru koju sam sumnjao da će lijepo raditi na gamepadu radi izvrsno.
Potrebno je samo prebaciti u opcijama gamepad na enable i to je to - imate osjećaj da igrate X360 verziju.  ;D
Sve je "konzolirano"; gdje je prije pisalo npr. "press E to..." piše "press X to...". Jednostavno odlično.
Inače moram reći da prvi puta igram FPS na kontroleru i moram reći kako je zanimljivo.
U početku sam jedva hodao, no evo sad već ide jako dobro. Doduše ciljanje je i dalje
meni nemoguća misija. Huntera npr. nema šanse da pogodim dok ga na mišu riješim bez beda.

Bad Company 2 - ovdje je situacija drugačija. Igra prepoznaje kontroler ali se tipke moraju rihtati
manualno preko opcija.

DiRT 2 - sve radi iz prve. Gas i kočnica su na triggerima (zadnji put kad sam igrao neke trke
su bile na X i kocka  kuul) pa ih se može lijepo dozirati jakost.

F1 2011 - isto kao i DiRT 2 samo šta me ovdje FFB zadivio. Ne osjeti se samo vibracija
kod prelaska preko pasice i zabijanja u zid već i paljenje KERS-a, naglo kočenje i ostalo. Fantastično!

Batman: Arkham City - također sve radi bez beda što i ne čudi jer je ovo GFWL igra.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
O GAMEPADU:

Radi se o gamepadu potpuno identičnom onome sa X360 samo što ima USB utor.
Nadam se da o konfiguraciji tipki ne trebam govoriti jer ste već s time upoznati,
eventualno napomenuti, za one koji ne znaju, da su LT i RT gumbi analogni što je korisno u dosta igara.
Sam gamepad je prilično robusan, nećete imati osjećaj da držite jeftini komad
plastike koji počne škripat ko vrata od štale pri jačem stisku. Svi gumbi također
su ugodni na pritisak i djeluju kvalitetno.

Površina gamepada je hrapava što ima 2 prednosti: prvu što teže kliže iz ruku; drugu što ga je teže ogrebati i zmazati.

Naravno, tu je i FFB koji je na zavidnoj razini i funkcionira jako dobro u igrama.
Osim toga, na gamepadu se nalazi 2,5" utor za slušalice, ako ikada zatreba.

Kabel je duljine 3 m, dovoljno dug da s njim odem do bilo kojeg kutka sobe.
Jamstvo na proizvod je 3 godine.

Zaključak se nameće sam po sebi, ovo je najbolji gamepad koji sam ikad držao u rukama (a držao sam ih dosta).
Sve je na visokoj razini i zbilja mu je teško naći neku ozbiljniju manu.
Nažalost, cijena mu je malo poviša no ako vam nije žao dati 250 kn na gamepad, samo naprijed.

P.S. znam da je malo offtopic, al nisam znao u koju bi temu ovo strpao pa ne zamjerajte.

Offline LukaM 110

Odg: Microsoft Xbox 360
« Odgovori #95 u: Kolovoz 15, 2012, 15:01:52 »
Zanima mi da li je netko vec kupovao online u infomarku i ako je kakva su iskustva?

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Microsoft Xbox 360
« Odgovori #96 u: Kolovoz 15, 2012, 15:56:35 »

Zaključak se nameće sam po sebi, ovo je najbolji gamepad koji sam ikad držao u rukama (a držao sam ih dosta).
Sve je na visokoj razini i zbilja mu je teško naći neku ozbiljniju manu.


 thumbs1

Jedina mana mu je zapravo nešto što nisi iskusio kak spada sudeći po igrama koje si igrao - D-pad. Apsolutno sve na tom kontroleru je fenomenalno i vjerojatno najbolje ikad osim D-pada koji je suprotnost - katastrofalan! Šore je praktički nemoguće igrati na to, a i mnoge 2D igre koje zahtjevaju preciznu detekciju i gore i dolje osim lijevo desno su zeznute. Da je on bolji, kontroler bi bio savršen. Ali stvarno
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Luckyluke

Odg: Microsoft Xbox 360
« Odgovori #97 u: Kolovoz 15, 2012, 20:15:25 »
Da, D-pad koristim jedino za navigaciju kroz izbornike i nisam još osjetio tu nepreciznost, valjda je to premalo da prosudim. Baš ću sad instalirati Street Fighter IV da vidim kako se ponaša.  dsmoker

Offline ManTheRamparts

Odg: Microsoft Xbox 360
« Odgovori #98 u: Kolovoz 15, 2012, 21:36:57 »
Zanima mi da li je netko vec kupovao online u infomarku i ako je kakva su iskustva?
Više puta, nikad problema.  thumbs1

Offline LukaM 110

Odg: Microsoft Xbox 360
« Odgovori #99 u: Kolovoz 15, 2012, 22:01:53 »
Zanima mi da li je netko vec kupovao online u infomarku i ako je kakva su iskustva?
Više puta, nikad problema.  thumbs1

Hvala hug1

Offline ManTheRamparts

Odg: Microsoft Xbox 360
« Odgovori #100 u: Kolovoz 15, 2012, 22:03:24 »
Zanima mi da li je netko vec kupovao online u infomarku i ako je kakva su iskustva?
Više puta, nikad problema.  thumbs1

Hvala hug1

Brzo odgovore na mail, uljudni su, sve je kak se dogovori uvijek. Zasad petica za njihovu uslugu.

Offline Punisher

Odg: Microsoft Xbox 360
« Odgovori #101 u: Kolovoz 17, 2012, 12:23:31 »
Vidiš meni je posve različito. Kilavo i preko kurca odgovaraju na mail, igre im kasne po 2-3 tjedna, generalno mi prodavaju stalno neke šeme zašto im igra kasni, nisam baš zadovoljan bio, ali istina je da imaju ok cijene.

Offline Thergothon

Odg: Microsoft Xbox 360
« Odgovori #102 u: Kolovoz 17, 2012, 12:33:20 »
Kasni ako napravis preorder, a ako se ne varam - Ramparts je kupoval starije igre koje su odmah dostupne. I ja nemam bas dobra iskustva s njima, dostava je uzasno kasnila. Naravno, oni su prebacili krivnju na city express...

Offline Punisher

Odg: Microsoft Xbox 360
« Odgovori #103 u: Kolovoz 17, 2012, 12:35:50 »
To mi je najjače, kriv je city express, kriva je pošta, kriv je dobavljač iz gb, kriva je kraljica majka i majka tereza.  cry1 cry1

Offline LukaM 110

Odg: Microsoft Xbox 360
« Odgovori #104 u: Kolovoz 23, 2012, 06:35:55 »
Evo ja sam iz infomarka narucil arkham asylum jer ga hocu odigrat opet a goty edicija je bila 190 kuna. Uglavnom narucil sam ga u ponedjeljak oko dva i sljedeci dan ujutro je dosla posiljka tak da se meni cini da su dosta brzi.