Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 802812 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2715 u: Ožujak 31, 2016, 09:21:33 »
Zaželio se nečeg poput Commandosa 1 i 2 pa se sjetio da sam čeko da pokrpaju Satellite Reign...
I sada vidim koliko sam nestrpljiv kada treba pratit kretanje likova, vidna polja, lokacije kamera i slično... Kada se samo sjetim kako sam Commandos 1 prešo u jednom dahu bez da sam išta drugo pipnuo...


Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2716 u: Ožujak 31, 2016, 16:12:31 »
Ovo je slično ha?
Onda bi mogao i ja igrat.
Commandos serijal mi je najbolja igra ikad. Al ozbiljno. :)
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline bartul_9

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2717 u: Travanj 02, 2016, 14:42:41 »
Iznenadio me Driver San Francisco ulozio sam u igru kvalitetnih 15 sati, a da se tome nisam nadao ni najmanje, obozavam kad me igra ovako iznenadi.Vozni model mi je odlican, izbor auta ogroman, ogroman grad, stvarno iznenadenje.Prelazim sve challenge koji su stvarno raznovrsni i uzivam ih rjesavat.Glavna prica me ne zanima, uopce je ne pratim, samo uzivam u voznji i bokovima.

Uzeo prije Dishonored, skida se pa mislim veceras zaigrat, nadam se da ce mi pasat igra.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2718 u: Travanj 02, 2016, 14:48:39 »
Commandos serijal mi je najbolja igra ikad. Al ozbiljno. :)

Ma ti ćeš ovo igrat!
Stabiliziraj se Čole  cer1njo
Uhvati se nekog PLJUC PLJUC naslova ili još bolje Aliena i Witchera!!

Offline Luckyluke

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2719 u: Travanj 02, 2016, 14:49:45 »
Mene čudi da Cole nijednog Witchera nije igrao, a igra svakakve pizdarije  hmm

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2720 u: Travanj 02, 2016, 14:57:38 »
Ne zadovoljava njegove kriterije, ne krivim ga ni najmanje, gameplay je U-Ž-A-S, a za atmosferu i priču ima filmove/serije i u "najgorem" slučaju knjige  :P

Al ozbiljno, radije bi čistio WC nego ponovno pokrenuo Witchera 3.

Offline the_prodigy

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2721 u: Travanj 02, 2016, 15:02:57 »
Ja mislim da Coletu dosade takve igre, nije to njegov djir, taj svijet magije, kemijanja itd.. Njemu treba akcija :)

Cole, jesi igrao Skyrim?
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Luckyluke

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2722 u: Travanj 02, 2016, 15:03:00 »
Ne bi ni ja trojku više pokrenuo. Znači 100 sati potrošio a niti jedan Act prešao. Poručujem CD Projektu fuck off !!! Mapa velika ko tri zemaljske kugle - fuck off !!! Uvijek volim kad mogu puno sati potrošiti na RPG  i da je svijet velik ali ovdje su pretjerali i to žešće. Usto da nabrajam da ima dosta mana igra koje sam očekivao da će biti ispravljene. Ma nezz, popio mi živce taj W3 da to nije normalno.

Ali jedinicu bi uvijek pokrenuo u bilo koje vrijeme, po meni još uvijek najbolja u serijalu iako ga trojka u tehničkom aspektu jede za doručak. Šteta da su se odmakli od tog koncepta jer je meni to bilo savršeno ! Dvojka i trojka ko da više nisu iste igre.

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2723 u: Travanj 02, 2016, 15:10:01 »
Mapa velika ko tri zemaljske kugle - fuck off !!!

I to isto, a gomila zadataka po mapi koji su čisti C/P.

Nadam se da ne misle istu stvar ponoviti s Cyberpunkom.

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2724 u: Travanj 02, 2016, 17:21:06 »
Odlična igra i pređena sa guštom?  kava1

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2725 u: Travanj 02, 2016, 18:49:19 »
Nasjel si na grafiku  kava1

Offline bartul_9

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2726 u: Travanj 02, 2016, 20:58:07 »
Proveo 2 sata u Dishonored i za sada mi je igra odlicna.Ne sjecam se kad sam zadnji put(ako sam i ikad) uzivao ovako u stealthu, igra je doslovno napravljena za stealth i moze se bez problema prjec da ne taknes nikoga, za sada sam ubio mozda 10 ljudi i samo zato jer mi se svida borba pa s gustom udem u nju.Grafika izgleda prilicno dobro, nema nekih OMG detalja itd. al moja ispod napisana konfa vrti sve na high i to u pristojinih 60 fps-a tako da moram priznat da mi igra izgleda odlicno.Prica mi se za sada svida, uskocio sam u taj svjet i odma je igra krenila kao da ja znam sve o tom svjetu, nista puno objasnjavanja, odma akcija, i moram priznat kako mi se svida to sve, igra me uspjela uvuc u svoj svjet i odmah sam se vezao za glavnog lika, iako neznam nista o njemu, i bas imam ogromnu zelju spasit kraljevstvo i malu princezu.Igram na high tezini i taman mi je, ako primim dva udarca gotov sam, al srecom tu su konstantni save-ovi tako da odmah krecem iznova.Stvarno odlicna igra i najvise mi pase jer se odlicno igra sa kontrolerom tako da mogu peglat iz kreveta i gledat ovo umjesto filma.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2727 u: Travanj 10, 2016, 16:46:58 »


Igram već neko vreme, definitivno među najboljim igrama kaj sam igral u životu. Prva igra za koju bi se usudil reći da je savršena, gameplay i dizajn su čudo, bez greške jednostavno. Ko da su bogovi gaminga napravili igru. Da, teška je. JAKO. I prezarazna. Na normal leaderboardu sam trenutno oko 1500. pozicije i napredujem polako. Na prvom chapteru sam se naučil patterne kretanja protivnika, na drugom se tek učim. To mi je trenutno neki maksimum - do kraja 2. chaptera dojti, tj. do bossa. Dok se naučim patterne na svih 5 chaptera, onda se bude krenulo na hard, inače nema smisla. Samo treba dojti do kraja 5. chaptera, na easy nemrem sve prejti. Jedino ako si denem continue, al onda nejde score na leaderboard. Taman dok misliš da napreduješ i da ti ide sve bolje, onda vidiš ovak nekaj:

! No longer available


 ave1 ave1 ave1

Offline doktor1

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2728 u: Travanj 10, 2016, 17:23:24 »
Preći će se Revelations 2 koji je strpljivo čeko svoje vrijeme u kutku tvrdog diska...


Offline blowfish

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2729 u: Travanj 24, 2016, 13:18:10 »
Istekla mi PS+ pretplata i dvoumim se hoću li uzeti opet... Igram multiplayer samo Fifu, a i nju u zadnje vrijeme rijetko. Sad mi je baš nekako došla volja nabaciti koju tekmu i mislim si da nema smisla dati 150/365 kn za tih par sati igranja i skužim da na kompu mogu uzeti Origin Access u kojem je uključena Fifa 16 za 4€!  ave1

Stvarno su napravili dobar posao s time i taj vault je već sad dosta kvalitetan. Osim Fife 16, tu su i Battlefield 4, Hardline, Titanfall, Dragon Age Inquisition, This War of Mine, Garden Warfare, NFS Rivals, Dead Space 3, Torchlight 2, Battlefield 3 i još nekoliko solidnih naslova. Ja recimo imam većinu od tih igara, ali za nekoga tko nema mislim da je ovo bargain samo takav. Ove multiplayer pucaljke (BF4, BFH i Titanfall) uključuju sve ekspanzije!
All work and no play makes Jack a dull boy.