Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1902577 vremena)

0 Članova i 23 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #4065 u: Listopad 06, 2013, 04:45:29 »
Ljudi su govna, počevši od najbližnjih...
š ponašat ko govno da bi se osjećao dobro, jel drukčije nedje...

Prijatelju meni su 1995 godine kada mi je tata poginuo, LJUDI za koje sam mislio da smo u rodu i tako to UKRALI, doslovno su mi ukrali tadašnjih 170 000 njemačkih maraka, (stan u Kumičićevoj ulici u Rijeci)!!!

To mi je napravila od pokojnog tate sestra, meni pred nosom uzela te novce!!! Tada sam ja iamo samo 12 godina; sve su mi uzeli - ta govna od rođaka sa tatine strane!!

Ja nažalost imam i previše negativnih iskustava u životu.... Da me oćete ubiti po negativi morali bi sew natjecat, a i sami znamo da je Ther jako zahtjevan... Pa i njega bi slomio u diskusiji  ;D

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #4066 u: Listopad 06, 2013, 10:23:18 »
to si i ja gledam isto. polo majica tak od gulf/martini racinga, bilo bi zakon imati jednu tak :P
di gledaš ti majice?
Ja gledam, a ima dosta toga tamo na porscheshop.co.uk


i na toj stranici sam gledao, gledao sam i na oreca-store

Oreca | Oreca-Store.com - Tout l'équipement du sport automobile - Oreca-Store

Na francuskom je, pa je možda problem nekom. Mislim da i F1 store ima nešto...





Ljudi su govna, da, pa i rodbina...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #4067 u: Listopad 06, 2013, 12:39:49 »
Zato ja ne vjerujem više nikome, opekao sam se par puta u najbliže i sad sve radim s oprezom.

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #4068 u: Listopad 06, 2013, 13:14:12 »
Danas posle pijanstva bi mi čaj dobro došel  cer1njo

Honda NSX GT koncept kuha čaj? - Auto - Index.hr
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #4069 u: Listopad 06, 2013, 13:23:21 »
Ja sam mislio da sam pijan kad sam naslov procitao cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Luckyluke

Odg: Birtija
« Odgovori #4070 u: Listopad 07, 2013, 01:28:39 »
Ne znam di bi ovo stavio...

BIK MOLIO ZA ŽIVOT: Kleknuo ispred klanice i plakao! - Glamur.ba

Da ne biliviš... Pa ga onda ti imaj snage zaklat.  cry1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #4071 u: Listopad 07, 2013, 10:33:59 »
A ne znam jel to stvarno, tj je li to jedna od onih stranica sa fejk vijestima...


Imam dilemu - početi heavy rain koji znam da neću stići zavrsiti prije vikenda i tako odgoditi igranje beyonda par dana ili da ne počinjem ništa do preksutra kad mi dolazi beyond te to igrati od prvog dana? Hmm, hoće li biti propust preskočiti prethodnu igru koja doduše nema veze sa beyondom ali ono, mogao bi mi heavy rain biti lošiji poslije. SŠto mislite vi kojo ste odigrali heavy rain?
« Zadnja izmjena: Listopad 07, 2013, 10:35:42 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Birtija
« Odgovori #4072 u: Listopad 07, 2013, 11:33:06 »
Svejedno ti je, ali ja bi prvo heavy rain baš zbog razloga kojeg si i sam naveo. Nakon potencijalnog oduševljenja s najnovijim nastavkom, povratak na prethodnika nikad nije iskustvo kakvo bi trebalo biti - jer znaš za bolje   cer1njo

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #4073 u: Listopad 07, 2013, 11:37:02 »
Nemoj napravit grešku i ne završit prije Beyonda Heavy Rain.
Please, bit ćeš nam zahvalan!

 sm1jeh
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #4074 u: Listopad 07, 2013, 12:55:21 »
Potpis.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #4075 u: Listopad 07, 2013, 13:22:41 »
Hvala momci, odlučeno je onda, Beyond će pričekati par dana, no ako bude sreće (vremena) možda ga za vikend rijesim u komadu
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Punisher

Odg: Birtija
« Odgovori #4076 u: Listopad 07, 2013, 14:43:44 »
Slatke brige ti moj dragi Shimmy imaš  cer1njo cer1njo cer1njo

Offline CROKiXi

Odg: Birtija
« Odgovori #4077 u: Listopad 07, 2013, 15:09:26 »
Na kući imamo najezdu bubamara, onak WTF?  cer1njo
Jednostavno samo idu po zidovima pogotovo s sunčane strane...
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #4078 u: Listopad 07, 2013, 16:57:49 »
Slatke brige ti moj dragi Shimmy imaš  cer1njo cer1njo cer1njo

a je, priznajem, trenutno nemam nekih prevelikih briga u životu, no jko skoro će se to promjeniti, najkasnije za 3 mjeseca

@DogZy - rekao sam ovaj vikend staviti GT5 slike ali nisam bio skoro uopće u sobi a ono malo što jesam je bo skype i ostale dužnosti plus prošao Killzone 3. Budem valjda ovaj tjedan, ako ništa za vikend  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #4079 u: Listopad 07, 2013, 18:27:35 »
Nema frke rista. Ja polako sredujem svoju temu, bit ce valjda do sutra kadt1kažem

@pajo
Bubamare su simbol srece...
 hug1 cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.