Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 735836 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline blowfish

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2040 u: Srpanj 26, 2016, 10:31:20 »
Batman: The Killing Joke 7/10

Kao ogroman obožavatelj DC Animated filmova, očekivao sam jako puno od ovoga. Odgledao sam sve što postoji, od onih starih Batman Animated Series do novih solo filmova i Justice League i do sad ni jedan nije razočarao. Ne mogu reći ni da je ovaj jer je film daleko od lošeg, ali nametnuo sam sam sebi prevelika očekivanja, a DC je postavio vrlo visoko ljestvicu sa Flashpoint Paradoxom, Dark Knight Returns i ostalim genijalnim crtićima.

Glasove su posudili Mark Hamill i Kevin Conroy. Hamill je genijalan i definitivno jedan uz Troy Bakera jedan od najboljih i meni najdražih voice actora današnjice. Ništa manje nisam ni očekivao od njega. Conroy standardno dobar. Inače, radi se o ekipi koja je radila voice acting i za Arkham igre. I općenito je atmosfera poprilično bliska onoj iz igara, pogotovo Joker i lokacije.

All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline speedy56

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2041 u: Srpanj 26, 2016, 17:55:48 »
Nestala (2014) - IMDb 9/10 Odlican film i ogromno iznenadenje u svakom pogledu.Realna i odlicno ispricana prica, napeto od pocetka do kraja, odlicno potrosena 2 ipo sata.Svakako vam preporuca da ga pogledate.

yep, dobra drama  thumbs1

Offline bartul_9

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2042 u: Srpanj 26, 2016, 18:06:01 »
Ma bas sam gustao gledajuci ga i moram priznat da sam ocekivao totalno drugaciji kraj, bas me iznenadio zavrsetak.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline bartul_9

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2043 u: Srpanj 30, 2016, 13:36:22 »
Zatočene (2013) - IMDb 9/10 Odlican film, stvarno nemam zamjerke, al imam jedan problem.Kraj mi je ostao nekako nedorecen, nije mi bas jasno sve.

Batman: The Killing Joke (2016) - IMDb 8,5/10 Nisam nikad u zivotu pogledao nesto slicno.Crtic, a ovako ozbiljan i brutalan, ajmee.Stvarno totalni gust gledat.Ako neko ima preporuku neceg slicnog javite se.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline blowfish

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2044 u: Srpanj 30, 2016, 20:38:41 »
Batman: The Killing Joke (2016) - IMDb 8,5/10 Nisam nikad u zivotu pogledao nesto slicno.Crtic, a ovako ozbiljan i brutalan, ajmee.Stvarno totalni gust gledat.Ako neko ima preporuku neceg slicnog javite se.


Imaš cijelu seriju tih DC crtića i više manje su svi odlični.

Ako te zanima Batman, počni od Batman: Gotham Knight pa gledaj dalje Under the Red Hood, The Dark Knight Returns, Assault on Arkham, Batman vs. Robin, Bad Blood... ima ih još par, ovih sam se sjetio kao meni najdražih.

Imaš i Superman solo filmove, Wonder Woman, Green Lantern... I par nastavaka Justice League koji su također svi odlični.

Ja sam prvo gledao Dark Knight Returns i nakon toga sam se navukao i pogledao sve što ima  cer1njo

Stvarno su genijalni crtići, svakako preporučam  thumbs1
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline bartul_9

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2045 u: Srpanj 30, 2016, 21:05:26 »
Ma bas je odlican ovaj The Kiling Joke bio, stvarno mi dode da ga ponovo pogledam koliko mi se svidio.

Provat cu sa Dark Knight Returns pa javim kako mi se dopao.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2046 u: Srpanj 31, 2016, 00:49:42 »
The Conjuring 2 najstrasniji horor koji sam gledao...odlican i bolji za malo od prvog djela.

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2047 u: Srpanj 31, 2016, 12:19:58 »
E super onda.. Gledao prvi dio i dobar film jako thumbs1

@brutal_9 pogledaj si batman year one.. Od raznih crtaca ti je sklepan crtic i razne price unutra. Super je.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Offline bartul_9

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2048 u: Srpanj 31, 2016, 12:55:13 »
Ok, provat cu, sinoc sam krenuo gledat ovaj Dark Knight Rises pa sam zaspao.Bas mi je gust pogledat ovakav crtic umjesto filma, neznam vise koji bi film pogledao, danima trazim nesto dobro i sve sta upalim nevalja.Ok zadnja 2 filma sta sam pogledao su stvarno predobri, Gone Girl i Prisoners preporuka za oba filma, necete pozalit!

Neznam kako si uspio pogledat taj Conjuring 2, ja sam gledao prvi dio i stvarno je odlican film.Kad budem pogledao drugi dio morat cu spavat sa upaljenim svjetlom, al doslovno.To su jedini horori kojih se bojim, gdje su ti entiteti i slicno, bas uzas.Za ovaj drugi dio kazu da je bas brutalan, odlicne ocjene je dobio svagdje.

Inace muz i zena iz Conjuring filmova su stvarno postojali, ja mislim da su cak i danas zivi, najpoznatiji su sta se tice tih paranormalnih pojava.Bas sam jucer gledao dokumentarac o Amityville, oni su bili istrazivali tu kucu i pojave u njoj, odlican dokumentarac, preporucam da pogledate.

The Real Amityville Horror - (Paranormal Documentary) - YouTube
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2049 u: Srpanj 31, 2016, 19:04:18 »
Inace to sam gledao u kinu  ;D

Ma film je fantastican, cak bolji od vrhunske jedinice i jedini horor koji me zbilja prepo. Da da postojali su muz i zena, Lorraine je jos ziva dok je Ed umro. Ne znam sta im je s kcerijom. Takoder jedini horori kojih se bojim su na takvu foru. Ovo sve volim pogledat al nije mi strasno ni malo jedino je napeto.

Ma necu gledat zasad dokumentarac dosta mi je sokova  ;D

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2050 u: Kolovoz 02, 2016, 14:13:10 »
pogledao mamu... I film mi je iskreno još bolji sad jer pol toga nije cgi odnosno ništa nije osim kose  ave1

GLUMAC koji je glumio mamu - movement test


Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2051 u: Kolovoz 02, 2016, 15:31:04 »
Pogledaj The Conjuring II, ja vec trecu noc ne spavam kak spada  ;D

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2052 u: Kolovoz 02, 2016, 15:32:54 »
Htio sam pogledati, ali nema nikakva normalna verzija... bum još malo pričekao, ali pogledat ću definitivno. Prvi dio mi je bio odličan  thumbs1

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2053 u: Kolovoz 02, 2016, 16:09:23 »
Ja sam mislio da ne moze bit bolje od prvog djela a kad ono moze  sm1jeh

Offline speedy56

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2054 u: Kolovoz 11, 2016, 12:19:10 »
Jason Bourne (2016)

Jako dobar film sve u svemu, iako mi se čini da bi bio bolji da je sniman prije 10 god kad i prva 3 nastavka. Jednsotavno imam dojam da je previše pažnje na akciji, fightu, košenju kolona u Vegasu, nego na samoj priči koja je po meni jako dobra. Čini se da je takav trend ovih godina kad se s CGI-em može napraviti sve živo, jer ovo nije prvi film u kojem me to zasmetalo