Autor Tema: PlayStation 4  (Posjeta: 161493 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Punisher

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #120 u: Studeni 22, 2013, 16:43:28 »
Meh mene osobno ni jedna nije pretjerano zaintrigirala, tolko sranja o next genu ovo ono, a na xboxu zbog sjebane arhitekture ce dost naslova u pocetku biti u 720p (izuzetak su ekskluzive koje se stvarno vrte u lijepih 1080p na 60fpsa zaključanih), dok sony u nekim naslovima koristi 1080p al imaju velikih problema sa frame dropom (killzone samo 30 fpsa što je imo sramotno za ekskluzivu.). U mojim očima su obje konzole podbacile i daleko je to od onog next gena koji sam priželjkivao. Što se onoga što je meni bitno (igara) su obje konzole podbacile, jedino što me zanima je Forza 5 ostalo mi je sve goli kurac, barem što se mene tiče.

Offline versus

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #121 u: Studeni 22, 2013, 17:55:56 »
Playstation 4 vs. Xbox One: Tko je pobjednik u "ratu konzola"? - Index.hr


Di ja to zivim? cry1


 cer1njo
odlična provala dogzy  thumbs1

ja se to svaki dan pitam. Ajde ne svaki-svaki al često, tipa vidim onaj retardirani čopor radi kojeg moram na referendum o faking gejevima, i to da se izjasnim da sam na strani pedera a ne talibana i pitam se di živim, i kad gledam nezaposlene, al koje boli kurac za pos'o jer je glavni problem ćirilica i gledam zaduženje i BDP i bezperspektivnost i one po kontejnerima i one na vlasti i one na turbo-folku i one na thompsonu i situaciju da se ne može čovjek ni veselit pobjedi i odlasku na SP u Brazil bez da ono govedo ne zasere primitivizmom i slušat na to potporu sa tribina (nezaposlene) mase kojima su glavni problem ove zemlje srbi.
I pitam se di ja to, u pičku materinu, živim. I ko su svi ti ljudi uopće ?

Nabrzaka sam sklepao ovo, vjerojatno ozbiljnije zvuči no što mislim  kadt1kažem , samo kažem...

valjda je to ljepota interneta, foruma i sl. to što komuniciramo iako imamo sasvim drugačija gledišta i sasvim desete stvari nam smetaju.

jer, čitam Indeks, vele da je novi Box puno bolji od PS4, besmislica, al moram priznat da mi na kraj pameti nije bilo di ja to živim .  kuul
živili, Dogzy  p1va

Offline Reggie

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #122 u: Studeni 22, 2013, 18:44:13 »
Playstation 4 stigao u HR. sm1jeh
Nažalost samo izložbeni model. Prolazio jučer kroz arenu zagreb i primjetio ga u Sony centru.
Izložen ali nisam uspio niti jednu igru isprobati. Izložili ga pola sata prije nego sam došao tako da je vrtio samo neke filmiće.
Kaže dečko 15.01 kod nas u službenoj prodaji.

Offline DogZy

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #123 u: Studeni 22, 2013, 21:18:51 »
Zanimljivo Reggie, hvala ti na infou thumbs1

@versus

You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #124 u: Studeni 22, 2013, 21:26:53 »

Offline kengas

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #125 u: Studeni 23, 2013, 02:02:57 »
Stvarno di živimo, nemreš ni na racing forume bez da vidiš: srbin,ustaša,ini.
Golem kompleks se u ljude uvukao.
Ja razmišljam o odlasku na selo,da malograđanštinu više ne gledam.

Nikome se ne ponovilo.
'ko zna zna, 'ko ne zna 2

Offline versus

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #126 u: Studeni 23, 2013, 11:48:43 »
to ja miješam kruške i jabuke i oftopičarim na maksimalno
al moram priznat da me to ne jebe nimalo, imate moderatore i admistratore pa kome smeta nek se očituje  kuul


odgledah video ispod
sve 5, al meni ta opcija pauziranja svih igara se ne sviđa. To i Box forsira.
Preferiram kad je igra da je igra, oćeš van?-imaš SAVE, ako nemaš SAVE, imaš čekpoint i amen. Pauziranje me podsjeća na multitasking, a multitaskim prezirem. To je za žene.  kuul

PlayStation 4 review | Engadget

Offline ManTheRamparts

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #127 u: Studeni 23, 2013, 12:39:01 »
Bedastoće i ništ više.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: PlayStation 4
« Odgovori #128 u: Studeni 23, 2013, 12:53:16 »

Je, to je bilo vrhunski  thumbs1 Na žalost istinito
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: PlayStation 4
« Odgovori #129 u: Studeni 24, 2013, 14:37:51 »
Bio danas do Gamestopa, došao PS4 za isprobati ali stavili baš nereprezentativnu igru - Knack  fpalm1
Možda je igra i OK, mislim i lijepo izgleda ali definitivno nije next-gen a i ima svega 3 komande (barem ovaj demo), ne koristi se nijedna shoulder tipka, niti onaj touch pad.

No mogu donijeti dojam o dizajnu konzole i o kontroleru.

Dakle PS4 stvarno lijepo izgleda, meni je prekrasan, ono svijetlo po sredini stvarno diže dojam, iako ej konzola veća uživo nego se čini na slikama. No jako je tanka (niska) i nije u globalu velika, samo je nekako rastegnuta dosta.

A kontroler - daleko najbolji Sonyev ikad. Konačno su nakon 3 generacije napravili joypad kak spada.

Cijeli je veći, i u širinu i u "dužinu" odn one ručke za koje se drži su puno duže i sjedaju lijepo svi moji dugački prsti oko njih, te je kako rekoh i širi pa nije gužva po sredini odn na svim prijašnjim DS-ovima mi se znaju dodirivati prsti obje ruke. Ovdje to nije slučaj. Također je plastika neka hrapava sa donje strane i ne klizi. Triggeri su konačno isto kakvi trebaju biti, a ne ono govno na DS3. Dapače, čak bih rekao da su bolji od onih na X360 kontroleru jer im je hod tu negdje, kao i osjećaj pritiska, ali su zaobljeni i prsti odlično sjedaju na njih.

Analogni stickovi su opet malo krući, odn nisu labavi kao na DS3 te zbog udubljenja ne bježe pod prstima. D-pad je isto ovaj put drugačiji no nisam ga puno stiskao pa ne mogu uspoređivati baš, ali loš nije sigurno. Touchpad nisam mogao koristiti u Knacku no veći je nego izgleda na slikama i radi zgodan kilik kada se pritisne. Ugl, ako ga pametno iskoriste, mogao bi biti dobar dodatak. Jedino su options i share tipke nekako daleko ali to stvarno nije nešto što će nekome smetati jer nisu jedne od krucijalnih za igru.

Sve u svemu, sa ergonomske i dizajnerske strane - GJ Sony i hvala vam što ste se konačno odvažili u redizajn stvarno davno zastarjelog kontrolera. Inače bih prigovorio i tome da u 3D dobu koje traje već preko 10 godina i dalje imaju lijevi stick smješten "dolje" odn kao "sekundarni" način kontrole, no zbog već navedenih dimenzija i ergonomije stvarno ne djeluje neprirodno, dapače  thumbs1





EDIT:
Opet mi imgur slike zarotirao  fpalm1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #130 u: Studeni 25, 2013, 19:25:23 »
Kod nas dolazi 29.1.2014.

Cijena: 3299kn

Preorder: 2999kn

Offline Iceman

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #131 u: Studeni 29, 2013, 16:44:25 »
Čak se i Fernando Alonso danas preko Twitter-a pohvalio da je dobio novi PS4. Zavidim mu.  kadt1kažem

Offline speedy56

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #132 u: Studeni 30, 2013, 13:03:12 »
Jučer sam vidio Ps4 u Sony Centru u WG-u.
Prvi dojam je odličan.
Sama konzola je bila zatvorena pa ju nisam baš mogao najbolje vidjeti, ali novi Dualschock je genijalan. Izgleda bolje, dosta bolje od stargog, djeluje čvršće i masivnije napravljen. Kao što je kolega rekao, bolje leži u ruci zbog novog oblika i ima tu hrapaviju plastiku koja daje "prirodniji" osjećaj od one s DS3. Tipka su puno bolje na pritisak, također djeluju čvrsto napravljeno, odn. cijeli DS4 je napravljam, kako da to kažem, "Audijevski", imaš osjećaj kao da je od jednoga komada. Najbolje se to vidi na L/R tipkama.
Nisam pratio nikakve videe po YT-u pa nisam najbolje informiran o njemu pa ne znam za što se koristi Touch Pad. Probao sam malo šarati prstom po njemu, ali ništa.
Valjda zato što je na Plejki bio neki "demo" firmware.

Igrao sam Fifu14 demo, meni i nije neka relevantna igra jer tu uopće ne igram pa neznam kako bi to trebalo izgledati, ali da budem iskren, nisam dobio nikakav "VAU!" dojam. Naravno, izgleda odlično, ali mi nije bilo "Next Gen". Kažem, nisam relevantan  pa me nemojte uzeti za riječ.

Zaključak...
Napredak se vidi, ali za sada u dizajnu i kvaliteti izrade samog hardwarea. Par metara dalje je bio PS3 izložen... Izgleda kao komad plastike iz kineskog dućana u usporedbi s ovim čudom.
Rado bih kupio, ali ne još.
Pod A - tek će problemi izaći na vidjelo (Ylod i slične stvari)
Pod B - cijena, nemam love
Pod C - Još uvijek nema naslova koji bi izvukli sve iz ovoga i koji bi me natjerali da kupim ovo (kao bih imao love). Žao mi je što nisam mogao probati novi Killzone ili BF4 jer mislim da su oni za sada jedine igre koje valjaju za PS4. Naravno, to će se srediti s vremenom, prvenstveno kada GT7 izađe. Mislim da će to biti vrijeme za kupnju ovoga.

Offline ManTheRamparts

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #133 u: Prosinac 01, 2013, 09:34:41 »
Ovo ide u obadve teme:

Please Stop Accepting Mediocrity and Failure! - YouTube


Jedan od razloga zakaj nema žurbe s next genom.

Offline ManTheRamparts