Autor Tema: PlayStation 4  (Posjeta: 161479 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SuperVeloce

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #375 u: Lipanj 05, 2015, 15:48:20 »
Ja ko okorjeli pusac nemos se odviknut

Bitno da nije štetno ko pušenje.  ;D

Offline Praetorian

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #376 u: Lipanj 05, 2015, 15:56:53 »
Nije xd

Offline SuperVeloce

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #377 u: Kolovoz 12, 2015, 11:34:25 »
Povećava se cijena PS+ preplate.

Citat:
"We are dedicated to bringing PlayStation Plus members the best possible service with the most compelling content.

"From 1st September 2015 we will be increasing the price of monthly and three month PlayStation Plus subscriptions in line with market conditions. We will continue to invest in PS Plus to ensure an unparalleled experience, featuring the best quality games and features."

The one year subscription will remain at £39.99, but the one-month option will rise from £5.49 to £5.99, while the three-month package will jump from £11.99 to £14.99.

http://www.techradar.com/news/gaming/consoles/playstation-plus-is-hiking-up-its-prices-next-month-1301535

Koja ironija. Bezobrazno od njih, ali imaju ogromnu bazu korisnika pa im se može.


Offline Reggie

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #378 u: Kolovoz 13, 2015, 15:41:38 »
Slažem se, ovo čisto prisiljavanje ljudi da se uzme pretplata na godinu dana.
Mislim meni ne smeta  kadt1kažem, ali će se sigurno mnogi buniti.

Offline Praetorian

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #379 u: Kolovoz 13, 2015, 22:20:36 »
Ja godisnju uzimam

Offline SuperVeloce

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #380 u: Listopad 27, 2015, 18:20:30 »
Ne znam da li se negdje na forumu stavljao link za Paris Games Week za PS konferenciju:
YouTube

prezentacija je u toku, već je nekih 20minuta prošlo, ništa niste propustili.

Offline Praetorian

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #381 u: Listopad 28, 2015, 13:26:36 »
Vidim ima haloween snizenje. Puno finih igara ima :)

Offline blowfish

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #382 u: Studeni 23, 2015, 20:25:29 »
Bok ljudi. Kupio sam danas konzolu, a trojku sam preskočio pa uopće nisam u toku što se tiče svega toga.

Ima netko volje objasniti mi kako funkcionira šeranje digitalnih igara? Pročitao sam princip na netu, ali zanima me mogu li ja to kao guest igrati preko svojeg PSN računa i da se meni broji vrijeme, achievementsi i slično ili sve ide na primarni račun?

I za igre na disku, je li njih moguće instalirati i igrati bez diska? Kako funkcioniraju updateovi u slučaju da to nije moguće?

Hvala :)
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Thergothon

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #383 u: Studeni 23, 2015, 20:34:58 »
zanima me mogu li ja to kao guest igrati preko svojeg PSN računa i da se meni broji vrijeme, achievementsi i slično ili sve ide na primarni račun?
Možeš.

I za igre na disku, je li njih moguće instalirati i igrati bez diska? Kako funkcioniraju updateovi u slučaju da to nije moguće?
Ne, uvijek disk mora biti unutra kao neka vrsta verifikacije prilikom pokretanja. Instalacija na HDD je obavezna i automatska, kao i updejtovi za igre, ali bez diska nema igranja, osim ako posjeduješ digitalnu verziju pa se ne moraš opterećivati s takvim stvarima.

Offline blowfish

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #384 u: Studeni 23, 2015, 20:41:28 »
Hvala, ali još ću te malo zagnjaviti ako dozvoliš.

Koliko sam skužio, digitalne igre budu jeftinije, ali opet ne toliko da bi bile isplativije od diska kojeg kasnije možeš prodat? Što misliš da se više isplati? I ove igre što budu besplatne na PS+, koje je tu ograničenje ili caka? Je li to full igra i što se događa u slučaju da ne obnovim pretplatu na PS+?

Inače cijena od preko 500 kuna za jednu igru je apsurd, duplo skuplje nego kupujem za PC. Brijem da ću si uzimati samo rabljene fizičke kopije i kasnije ih mijenjat, prodavat. Osim naravno igre poput Uncharteda, zbog toga sam i kupio konzolu  ;D

Grazie mille!
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Thergothon

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #385 u: Studeni 23, 2015, 20:54:18 »
Imaš na store-u stalno neke popuste, pogotovo ako si PS+ pretplatnik. Upravo traje neka akcija i dosta hitova je sniženo čak 60%.

Osobno nikad ne kupujem nove digitalne igre. Zašto? Jer ih je teško prodati tj. nitko nema volje natezati se zbog straha od prevare, a cijena im je ista kao i u slučaju fizičkog izdanja - e to je najveći apsurd.

Besplatne PS+ igre su full verzije i možeš ih koristiti sve dok ti traje PS+ članstvo. Dok istekne, ne možeš ih pokrenuti sve dok opet ne obnoviš članstvo, ali u biti su te igre trajno u tvojem vlasništvu.

Offline blowfish

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #386 u: Studeni 23, 2015, 20:58:57 »
Besplatne PS+ igre su full verzije i možeš ih koristiti sve dok ti traje PS+ članstvo. Dok istekne, ne možeš ih pokrenuti sve dok opet ne obnoviš članstvo, ali u biti su te igre trajno u tvojem vlasništvu.

Dakle i ako mi istekne članstvo pa ga naknadno obnovim, opet mi se aktiviraju igre koje sam dobio prije isteka? Fora, svakako ću uzeti onda PS+.

Sad čekat do četvrtka, a onda udaram po Battlefrontu. Bog pomozi kad se primim shootera sa gamepadom  cer1njo
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Thergothon

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #387 u: Studeni 23, 2015, 21:01:47 »
Dakle i ako mi istekne članstvo pa ga naknadno obnovim, opet mi se aktiviraju igre koje sam dobio prije isteka? Fora, svakako ću uzeti onda PS+.

Tako je.

Slobodno tu ostaviš svoj PSN ID  thumbs1

Offline blowfish

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #388 u: Studeni 23, 2015, 21:14:02 »
Tako je.

Slobodno tu ostaviš svoj PSN ID  thumbs1

Hoću  thumbs1
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Thergothon

Odg: PlayStation 4
« Odgovori #389 u: Studeni 25, 2015, 21:00:51 »
New on PlayStation Plus in December: Gauntlet, Kings Quest, more - PlayStation.Blog.Europe

Mogli su se barem za nadolazeće blagdane isprsiti, ali oni nastavljaju u istom bezveznom tonu kao i prethodnih mjeseci.