Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 783801 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1740 u: Svibanj 18, 2014, 15:32:02 »
Šta mislite jel Demons Souls igra za mene?
Obožavam RPG-ove, al me jedino yebe što čujem da je igra teška. A da budem iskren ne znam kad sam zadnji put odigrao neku tešku igru...

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1741 u: Svibanj 18, 2014, 17:36:56 »
To i mene jebe.  cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1742 u: Svibanj 18, 2014, 17:39:08 »
Ako voliš RPG i izazovne igre, ne vidim nikakav problem. Igra čak nije tolko teška kolko su zapravo današnje igre lagane u odnosu na Souls igre.

Offline Punisher

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1743 u: Svibanj 18, 2014, 20:23:33 »
SW: TOR nakon što sam odigrao ponovno KOTORe sam se malo ufurao u SW pa sad igram TOR, super fun mi je, pogotovo sada kad sam max lvl

Also aw yis XD


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1744 u: Svibanj 18, 2014, 23:10:50 »
Igra čak nije tolko teška kolko su zapravo današnje igre lagane u odnosu na Souls igre.

 thumbs1

I još jednom, igra nije teška, nego izazovna. Ne moraš biti Chuck Norris da ju igraš nego više Stephen Hawking  ;D

OK, nema veze sa inteligencijom nego jednostavno pametnim igranjem
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1745 u: Svibanj 19, 2014, 18:02:16 »
Šta mislite jel Demons Souls igra za mene?
Obožavam RPG-ove, al me jedino yebe što čujem da je igra teška. A da budem iskren ne znam kad sam zadnji put odigrao neku tešku igru...

Teška?
Nema tog AI-a kojem se igrač s imalo skilla neće napiti krvi i razapeti ga na križ naopačke.
Za sve ostalo tu je MP naslađivanje i silovanje - neprocjenjivo dsmoker

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1746 u: Svibanj 19, 2014, 20:54:10 »
Bez obzira s kakvim aimom igrao, igra je lagana ko i svaki gta nakon san andreasa
Ista je i stvar s mafijom 2, prelagana igra u odnosu na jedinicu.

Sent from my HTC Desire 200 using Tapatalk

U vezi mafije se slažem, ali GTA je oduvijek lagan, ne znam po čemu to San Andreas odudara od ostalih iz serijala.
Dobra stvar je što su uveli u GTA Episodes From Liberty City dodatne izazove, a to su ostavili i u GTA V.
U suštini je igra lagana, ali probaj osvojiti sve zlatne medalje. Unmarked (bez imalo izgubljenog healtha) 85% preciznost i sve headshotirati na free aim u zadanom vremenu  kadt1kažem

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1747 u: Svibanj 27, 2014, 04:57:10 »


Nakon pređenog Wolfenstein: The New Ordera, bacio se na Watch Dogs.
Zasada su dojmovi jako mlaki, no jedino dobar gameplay izvlači ovu igru od debakla i rugla koji je Ubisoft složio kao svoju viziju sandboxa.
Inače jako veliki fan Ubisoft igara unatoč brojnim problemima i poznatim manama ovog developera, no nevjerujem da ću biti toliko blag prema ovoj igri, koliko su to Ubi igre navikle da budem.
Vraćam se igri...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1748 u: Svibanj 27, 2014, 14:41:12 »
Wolfenstein The New Order
Igra nije podbacila moja očekivanja i konačno da nakon Metro LL imam neki fps za igrat. Sviđa mi se što moraš skupljat municiju, armor, health itd. Health se ne obnavlja automatski ko u 100 % današnjih igara. Napucavanje je odlično i gust je rokat nacije. Igram na predzadnjoj težini i zasad mi je taman težina.

Sent from my HTC Desire 200 using Tapatalk


Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1749 u: Svibanj 29, 2014, 13:55:26 »
Uncharted: Drake's Fortune

Počeo danas igrat i zasad mi se sviđa igra. Ne mogu reći da sam oduševljen ko s GTA V ili RDR, ali zadovoljan sam igrom. Radnja je zasad čisti klišej, likovi su dobri. Mislim da će mi Nathan Drake postati jedan od boljih likova dok ga više upoznam. Grafika je super za igru staru (ne znam koliko neda mi se tražit, ali sigurno dosta ;D) animacije su dobre, voda super izgleda itd. Napucavanje je fluidno, ali isto tako što me je iznenadilo i mele borba je super. Moram više igrat za više dojmova.
E da i ovo mi je prva igra od Naughty Dog-a

Offline ManTheRamparts

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1750 u: Svibanj 29, 2014, 14:00:41 »
Nathan Drake je seronja, užasno antipatičan lik meni.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1751 u: Svibanj 29, 2014, 14:02:49 »
Sto ljudi sto čudi, meni je genijalan   ;D

@Praetorian - prva? Nisi ni Crasha igrao?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1752 u: Svibanj 29, 2014, 14:05:46 »
Koja melee borba, nabijanje po jednoj tipki ili combo koji je zapravo vrsta QTE?  ;D

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1753 u: Svibanj 29, 2014, 14:17:11 »
Pa nije jedna tipka treba kombinirati trokut i kocku. Men je baš super borba za takav tip igre, finisiranje protivnika i tako to.

Shimmy nisama igrao Crasha. Koji ti je Psn id da te dodam?

Sent from my HTC Desire 200 using Tapatalk


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #1754 u: Svibanj 29, 2014, 14:29:23 »
Shimmy  cer1njo

Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.