Autor Tema: Što se igra?! Dojmovi, komentari...  (Posjeta: 783930 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Hrv4tin4

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2355 u: Travanj 12, 2015, 13:48:31 »
Ma to je jadan dio...

Kasnije kad sve otključaš i kad se priča malo razvije...
Al gle, nekome paše nekome ne.
Meni je igra bila pun pogodak i utrošio sam 60ak sati u nju.

Čak sam neki dan razmišljao da ju ponovno pokrenem...
Ne znam jesi igrao online? To mi je jedan od jačih modova kad se hakirate...

Tražiš lika, počneš pucat da ljudi pobjegnu... U određenom krugu igraš i itd...
Uglavnom meni je igra bila zakon

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2356 u: Travanj 12, 2015, 13:53:23 »
Ther upravo to mi se i desilo BB me uništio za sve igre.

Hrv4tin4 bar mi se prica čini mračna i ozbiljna pa cu još dati sansu. Nisam online igrao jer trenutno nemam net, al probacu kad ga dobijem
« Zadnja izmjena: Travanj 12, 2015, 13:56:04 od Praetorian »

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2357 u: Travanj 12, 2015, 16:07:27 »
Meni je igra kao igra bila fantastična.
Baš mi je cijela atmosfera i sve popratno bilo super, jedino me vožnja ubila u pojam, ali UBILA. ;(
Ista stvar i sa Sleeping Dogsima...

Ja nemogu vjerovat da jedan Driver koji je izašao prije nezz, skoro 20 godina ili manje, neda mi se guglat.
Ima deset puta bolji vozni model od ove dvije AAA igre?! Tko je tu jebeno lud?
Meni je to nepojmljivo.

Okej dosada sam vidio tisuće primjera da su neke stvari stare i deset + godina bolje nego sve skupa moderno - danas.
Operation Flashpoint, Richard Burns Rally, ma ima primjera čudo. Al stvarno da se vratim na W_D - igra je jako jako dobra ako izguramo vozni model.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2358 u: Travanj 13, 2015, 00:45:26 »
Nastavljam s igrom jer mi je dobra radnja, a i side aktivnosti nisu lose. Je atmosfera je odlična, bas savršeno su pogodili čikago u jesen. Vozni model je u banancinu, al motore je cak i ok za vozit.

Offline Praetorian

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2359 u: Travanj 16, 2015, 12:18:12 »
Prekinuo wd i krenuo dragon age I. Igra me totalno uvukla u svoj svijet, jedino mi borba losa. Al  sve drugo vrh, toliko toga za istraživati.

Offline Hrv4tin4

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2360 u: Travanj 16, 2015, 12:26:34 »
Krenuo sam jučer igrati Mortal Kombat X.
Trenutno igram story mod koji mi odgovara, ali mi je i malo zbunjujuć jer se ne sjećam vise točno svega od prije, a radnja je 20 godina kasnije...
Uzeo sam i sve trenutno dostupne DLCove.

Uz to i dalje Company od Heroes 2, FM2015 i kad dodjem s posla taman je gotov i GTA V, ali ne znam kad cu i to stići...

Offline Mzehn

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2361 u: Travanj 16, 2015, 17:59:42 »
Pogledaj si kaj Boogie na yt misli o tim DLC-ovima :)

I ove nove "easy fatality" ili kak već fore, kakva sranja...

Ja isto FM bacim kad stignem (klik1, klik2), tu i tamo neki platformerčić ali ono kaj me drži već mjesecima je Eador. Apsolutno savršena strategija za moj ukus.

Offline Hrv4tin4

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2362 u: Travanj 16, 2015, 18:35:40 »
Pogledaj si kaj Boogie na yt misli o tim DLC-ovima :)

I ove nove "easy fatality" ili kak već fore, kakva sranja...

Ja isto FM bacim kad stignem (klik1, klik2), tu i tamo neki platformerčić ali ono kaj me drži već mjesecima je Eador. Apsolutno savršena strategija za moj ukus.


Sve sam već vidio i čuo o DLCovima, ali ništa to neće spriječiti jer će ljudi UVIJEK kupovati...

I moram pohvaliti MKX jer imam stari Logitechov kontroler Rumblepad2 i on ga bez problema prepozneje i još ga je automatski mapirao kao da je x360 gamepad.
Ne da nisam morao koristiti x360ce nego nisam morao niti gumbe podesiti jer su apsolutno svi na mjestu.
Pravo čudo!!

Offline Asko

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2363 u: Travanj 16, 2015, 20:24:42 »

Igretina i pol, bila bi gotovo savršena da borbu nisu tako sfušerili. Iako se na papiru čini da zahtjeva više taktiziranja nego ona kod ostalih RPG-ova, međutim u praksi je borba previše jednostavna, neprikladna za jednu ovakvu igretinu i neimerzivna. Šta mislim pod time, pa u normalnom RPG-u lijevim klikom napadaš mačem a desnim klikom podižeš štit ili ako igraš sa tricksterom sa dva bodeža onda lijevi i desni klik znače napad lijevim odnosno desnim bodežom uz neizostavni dodge (jer nemaš štita), to je koncept koji se meni sviđa. A ovaj u Witcheru gdje na početku odabereš jedan od dva mača te pripadajući stance prilagođen protivniku i onda samo pravovremeno klikćeš i eventualno baciš koji sign, a na normalnoj težini uopće nema potrebe za dodgeom, time smo dobili borbu koja je atraktivna za oko ali nezanimljivu za igrat. Jednom riječju kao da je za casualce napravljena što potpuno odudara od ostatka igre koja je zrela u svim segmentima. Pretpostavljam da je loš koncept borbe povukao za sobom i nezanimljive boss borbe gdje se bossevi od običnih protivnika razlikuju samo po većem healthu i ničemu drugom, zaboravit ćete na njih odmah po završetku bitke. To je ono što mi se nije svidjelo a sada da se osvrnem na ono što mi se svidjelo, a svidjelo mi se sve ostalo.

Da počnem od po meni najvažnijeg elementa RPG-a - svijeta igre. Ljubitelj sam realistično dizajniranog svijeta (nadolazeći Kingdom Come: Deliverance je ispunjenje svih mojih želja) a svijet Witchera mi je sasvim po ukusu. Realističan i uvjerljiv a ipak dovoljno raznolik i maštovit, nekako se čini blizak nama slavenima, a da je još otvoren u pravom smislu te riječi kako bi se tek onda bilo lahko izgubit u njemu (Wild Hunt i društveni život nikako neće ići zajedno :mrgreen:). Priča i likovi su također važan segment za svaku RPG igru a Witcher i na tom polju briljira a kako i ne bi kad mu je Sapkowski svojim odličnim knjigama stvorio čvrstu podlogu. A glavni junak Geralt je jedan od najboljih likova u gamingu uopćeno, badass, čvrstog karaktera, zanimljiv... Witcher je dosta ozbiljna igra (a tu ne mislim zbog seksualno-eksplicitnih tema), teme kojih se dotiče, razgovori koji se vode, ovo je jedna od rijetkih igara koja ne vrijeđa igračevu inteligenciju i nije pravljena za djecu.

Zbog toliko toga fantastično odrađenoga možemo mu i progledati kroz prste što nisu imali vremena da se i borbi posvete koliko je trebalo. Witcher je jedna od onih igara koje postavljaju neke svoje standarde i koja će zauvijek ostati u sjećanju uz naravno još poneki prelaz.
90

Offline Mzehn

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2364 u: Travanj 20, 2015, 12:10:22 »


Prvi veliki AAA naslov kojeg igram nakon gotovo godinu dana, i to još sa 60fps lockom što je čudo za moju kanturinu.

Offline Asko

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2365 u: Travanj 20, 2015, 17:10:16 »

Inače nisam ljubitelj sirovih pucačina, još od djetinjstva kada sam uživao baš u id Softwareovim legendama (Wolfenstein 3d i Doom 3d) ali u Rageu mi je za divno čudo previše zabavno napucavanje, toliko je zabavno da čak i da imam neke stealth mogućnosti (koje nemam) ipak bih ipak forsirao Rambo-style. Počevši od samog oružja već kad ih prvi put razgleda u ruci daju osjeća nečeg moćnog a u akciji baš daju onaj, da se tako izrazim, sočan osjećaj. A šta tek reći kada neprijatelju u po' trka wingstickom odvojiš glavu sa ramena ili kada ga zakucaš za zid sa onom puškom što ispucaje armaturu kao da je strijela... Jedino što mi ponekad kvari osjećaj moći je što često protivnici prežive headshot ali valjda su to napravili da nas spuste na zemlju ili bi nas adrenalin u suprotnom oduvao ;D. Dizajni nivoa iako prelinearni (ipak je to id soft) ali su barem izvrsno dizajnirani, uvijek sam guštao u post-apokaliptičnom settingu a ovaj po uzoru na Mad Maxa je savršen za amputiranje dijelova tijela i ostale hirurške operacije ;D. Pored sve te over-the-top akcije nepostojanje priče ili nijem glavni lik uopće ne predstavljaju nešto o čemu bih razmišljao dok igram.


Ovo igram u međuvremenu u co-opu sa sestrom. Plaho simpatična i vizuelno prekrasna igra. Jedina mana joj je što nema nekih zagonetki.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2366 u: Travanj 20, 2015, 23:23:08 »
Na čemu Rage igraš?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2367 u: Travanj 20, 2015, 23:28:26 »
PC
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Asko

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2368 u: Travanj 21, 2015, 16:28:24 »
Na čemu Rage igraš?
Čole već odgovori, ako pitaš zbog texture pop up problema s kojim su se mnogi mučili da kažem da se i meni javlja, mislio sam da su to riješili do sada ali očito je to nešto duboko ukorijenjeno u engineu. Ali ajd, nije da je velik problem oko kojeg treba dizati frku, samo kada se tek učita nivo prvo razgledam na sve 4 strane svijeta  ;D sačekam 1-2 sekunde da se sve loada i onda na miru igram  p1va. Ako to izuzmemo, igra je izvrsno optimizovana.

Offline Mzehn

Odg: Što se igra?! Dojmovi, komentari...
« Odgovori #2369 u: Travanj 21, 2015, 17:34:32 »
Imaš na steamu Rage možda? odigrao bi co-op opet rula neizmjerno