Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 733468 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1695 u: Travanj 06, 2015, 17:44:56 »
 fpalm1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1696 u: Travanj 06, 2015, 23:22:47 »
Brzi i žestoki 7 (2015) - IMDb

Svaki film ode stepenicu više u pizdarijama i ne možeš vjerovati da to može. E ovaj je otišao još nekoliko stepenica gore u odnosu na šestaka. Film je sprdačina žešće, tolika količina besmislenosti da je super  ;D

Ma volim F&F, iako su svi tamo negdje od četvorke mislim baš izmišljanje što nevjerojatnijih akcijskih scena, prihvaćam ga takvog jer je zabavan, što mu je i cilj, i draga mi ekipa. Ukratko, svi koji vole serijal, pogledat će ga, koji ne, ako se žele dobro nasmijati, neka gledaju isto  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1697 u: Travanj 07, 2015, 00:08:08 »
Da se nahypam na jedan od najdražih filmskih serijala krenuo sam jučer u Fast maraton. Veliki sam fan još prvog filma kada je izašao, a svakoga sam popratio sa velikim očekivanjima i sa velikim oduševljenjem. Neki su zrulali, neki su upali u osrednjost, a bilo je čak i onih koji su me iznervirali sa svojim over the top glupostima. Pa krećem redom, kako sam ih i gledao. Plus na kraju krajeva preostao mi je samo još ovaj zadnji da u kinu pogledam pa da nikome nije palo na pamet nešto reć o filmu, a da nije stavio u spojler tag. Hvala.

The Fast and the Furious (2001) ★★★★

Tu je sve počelo, sa prvim filmom od prije 14 godina. Dana danas apsolutno pije vodu, po svemu osim po tehnici snimanja i što dosta toga kao i u nastavku poslije njega izgleda kao napravljeno računalnim animacijama - govorim o onoj prvoj utrci po noći gdje je sve u glupom bluru ;( Kasnije ipak biva bolje. Rula mi kako su uspijeli uvjerljivo započet cijelu tu shemu o familiji, poštovanju, životnom i racing kodeksu. Ma svaki detalj u filmu mi je sjeo, zato ga i cjenim toliko. Nije mi najbolji, ali je definitivno među boljima. Sada tek vidim koliko je Diesel tu još mlad <3.

2 Fast 2 Furious (2003)  ★★★

Tyrese Gibson odlično se uklopio u film, kao i preseksipilna Eva Mendes. Plavi ljepotan, moj miljenik (kasnije postao) Paul Walker iako još nije počeo ličiti na opakog muškarca, ima tu neku ludost mladost, ali njegova opakost je tek u začetku, više mi vuče na nekog kvartovskog harambašu/huligana. Scene u utrci su dosta kompjuterski smješne, uz neke neugodn loše scene - Suki. Ali Skyline, cijeli drugi dio filma rulaju i izvlače ukupan dojam na dosta solidan. Cole Hauser vječito blizu, ali daleko od svoje dobre izvedbe. Rula i drag mi je, ali uvijek se stopi u osrednjost. ;(

The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006)  ★★½

Najlošiji u serijalu. Makar ima par stvari zbog kojih film nemogu prozvat totalnim promašajem. Pa idemo redom što valja; Han <3, Nathalie Kelley <3 <3 (koja se ujedno pojavljuje i u spotu Brune Marsa - preslatka kujica <3) te svi japanci, uključujući DK-a te Jakuza ekipe. Ti djelovi su mi baš savršeni, uz nabrijanu drift atmosferu, Tokyo i utrke koje jebeno rulaju. Po prvi put tehika snimanja rula beskonačno, a to se nasreću pokazalo kao standard u daljnim nastavcima. Lucas Black aka Sean Boswell; Kriste?! Kakav je to glavni glumac? Nezz, na koju foru su njemu dali lead roll. Užas i strava. Cijeli početak filma, mi je uz njega glupo govno i da nema dobrih dijelova proplakao bi i ostavio bi ga neocjenjenjog.

Fast & Furious (2009) ★★★★★

Ajme kako je dobar, ajme. Rula u apsolutno svakom segmentu. Savršena ekipa, savršena lokacija, priča i što je najbolje negativci. Druga polovica filma mi je uz peti nastavak nešto najbolje u serijalu i nešto najbolje što sam gledao od nekakve akcijske zabave. Scene utrkivanja su fantastične kao i sve vezano za Bragu. Plus lijepo je za vidjet da kako je šest godina od zadnjeg filma u kojem se pojavljuje Walker napokon malo ostario, uozbiljio se i postao opak  i kul; beskrajna ljubav <3. Stvarno mu nemogu nać manu i dajem mu maksimalnih pet zvijezdica, a kada bi preračunavao u decimale, bila bi to čvrsta devetka uz težnju prema gore.

Fast Five (2011)  ★★★★★

Okej šta je ovo bilo?! Znam šta je bilo, pošto gledam sve drugi ili više puta. Daleko najbolji u serijalu. Isto nema mane, plus što sam nakon prvog gledanja bio smoren od nekih scena, primjerice glupi sef, vau sef po gradu, kakva glupa scena. I onda sam gledao making of točno tih scena i shvatio da su upravo to i radili, znači cijela jebena spektakularna scena je jebeno realna i stvarna. Nezz, pri ovome gledanju sam toliko bio uzbuđen i opčinjen apsolutno svakom sekundom filma, da sam cijelo vrijeme bio u ekstazi. A kada su se susreli i pofajtali Vin i Dwayne, dobio sam klasičnu erekciju. Nezz, nemam riječi za ovaj fenomenalan uradak. Ako ovo sedmica nadmaši, uzmima box set bluray izdanja, figurice, majce i sve. Čak mislim da sam gledao ovo u kinu i nezz kako je moguće da mi je sada nakon drugog gledanja ostavio daleko bolji utisak.

Furious 6 (2013)    ★★★

Okej zašto ovo? Zašto su to napravili? Od zadnja dva filma, gdje su zrulali upravo sa stvarima koje su ajmo reć vjerovatne, tj. uvjerljive kao gledatelju jednog filma, naprave praktički sprdačinu. Srećom film ima super atmosferu kao i inače, super scene šore, potjera i toga svega, ali zašto tenk, šta je to bilo? Kakva je to scena u zraku? Nezz, doslovce sam stalno iznova šokiran tom glupošću. Luke Evans malo uz dobre stvari doprinosi boljitku/kvaliteti filma, ali nemogu se oporaviti od nekih scena. Zabrinjavajuće! Ali, Gina Carano KFC/UFC ženski borac u filmu, zna znanje i pokazuje ga, uglavnom već dugo nisam vidio iritantniju akcijsku glupaču. Meh, baš sam sjeban s ovim filmom. Meh.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1698 u: Travanj 07, 2015, 15:04:17 »
fpalm1

sry.. zaboravio sam se malo  ;D

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1699 u: Travanj 08, 2015, 00:09:08 »
Furious 7 (2015) ★★★★

Morao sam još danas otić do Cinestara i pogledat ovo kada je hype bio toliko visok i svijež zbog ovotjednog maratona. Prvo da napomenem da skroz razumijem ljude kojima je ovaj film smiješan, over the top i negljedljiv zbog gomile nerealnog sadržaja i sličnog. Ja sam to prihvatio i iako ima pregršt over the top scena, sve su mi itekako gledljive. Cijeli film je zabavan do bola. Početak sa Stathamom mi je bio spektakularan. Tyrese Gibson aka Roman, ukrao je cijeli show. Baš mi je prirodan, presmješan i doslovce sam umirao od smijeha tokom svih njegovih scena. Akcija, lokacije, općenita atmosfera oko svega mi je odlična. Šteta što nije najbolji kao što sam mislio da će biti i kako ga je Vin Diesel najavljivao, ali nije ni tako daleko. Zasmetale su mi jako dvije scene s onom muzikom gdje se sve dojmao kao u filmu Will Ferrella (početak one scene kada promjene odjeću u Abu Dabiju ili kada izlaze iz automobila). U cijelini ga gledam kao spektakl, ali ima toliko toga što je doslovce too much pa mu nemogu dat više od osam i pol. Ono što mi je zgrčilo tijelo, navuklo suzu na oči i izmamilo najveći osmijeh kojeg mogu imat, su zadnji trenuci filma i oproštaj koji su složili i više nego inspiritivno, impresivno i baš onako kao što je to Paul Walker zaslužio. Jedan od rijetkih ljudi uopće koji su nešto zapisali u mome srcu i sada kada ih nema to nešto boli. Tugica. ;(
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1700 u: Travanj 08, 2015, 07:07:26 »
Sad si i mene nahajpao... al nikak da pogledam.. neda mi se gledat sve ponovno, htio bi pocet od 4orke jer sam i cuo same pohvale za "ponovni pocetak" serijala...

Cole... kujica? cer1njo
Thats racist  ;D
« Zadnja izmjena: Travanj 10, 2015, 12:37:19 od Wulf »

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1701 u: Travanj 10, 2015, 11:44:27 »
The Judge



Dobra drama... Ništa specijalno, ali dobro...

Offline Asko

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1702 u: Travanj 12, 2015, 09:31:55 »
Interstellar (2014)
Nolan mi je uz Ridleya Scotta vjerovatno najdraži režiser, svi njegovi filmovi su ambiciozni, duboki i imaju "ono nešto". Ni Interstellar naravno nije iznimka, iako je ovakva slična tematika već ižvakana ali Nolan uvijek nađe način da napravi nešto zanimljivo i drugačije, nešto što će se pamtit. Savršeno tempiran film, ne znam kako se neko može žaliti da mu je ovo bilo predugo i razvučeno, nešto ovako interesantno, a što je pri tome poslastica za sva čula, vizuelno prekrasno, a još i taj Zimmer koji sa svojim maestralnim kompozicijama uvijek cjelokupno iskustvo podigne na još viši nivo... Iako bi se o kraju dalo diskutovati, ali i pored toga mora se priznati da se film trudio da bude što više naučno egzaktan a da pri tome ne pokvari svoj umjetnički dojam. Ponajbolji film godine.
9,5

Memento (2000)
Kao poštovaocu Nolanovog djela red je bio da konačno odgledam i ovaj film koji ga je vinuo u sami vrh svjetske kinematografije. Zamislite da vam je neko ubio ženu a vi ste pri tome dobili poremećaj pamćenja gdje nakon manje od sat vremena zaboravite sve što se dogodilo, i u takvom sjebanom stanju pokušavate pronaći ubojicu tako što ste razvili sistem poruka s kojima se podsjećate "gdje ste stali"... Originalan film, mora se reći, ne samo zbog priče nego i zbog načina kako se retrospektivno odmotava radnja. Znači, ovdje vam se prvo prikaže neka scena, pa vam tek onda pokažu kako je došlo do te situacije, pa onda drugu scenu (koja je možda vremenski ispred ili iza te prve scene) i sve tako do kraja, a kako film odmiče tako se i mozaik lagano slaže a na kraju vas naravno čeka poveći twist. Iako se malo odužio pri kraju ali sve ostalo je bez greške, dobri su i glumci, počevši od Guya Pearcea, inače meni dragog glumca koji je i ovdje također rulao. Film koji ostavlja utisak i koji nećete brzo zaboraviti.
8,5

Taken 3 (2014)
Nije ni blizu fenomenalnog prvog dijela, a vjerovatno je lošiji i od dvice koja me također nije previše oduševila. Mišljenja sam da je Taken jednostavno trebao ostati na tom prvom filmu, sa nastavcima se izgubio i smisao a pogotovo kvalitet. Ali ipak da se razumijemo dobar je ovo film, ne može Neesonov film ne valjat pa tako i ovaj. Ali Liam nas je ipak navikao na visoki kvalitet i sve ispod toga ne zadovoljava apetite njegovih fanova među kojima sam i ja.
6,5

War of the Arrows (2011)
Južnokorejski film radnjom smješten za vrijeme druge Mandžurske invazije na Koreju, a prati najboljeg strijelca Koreje u pokušaju spašavanja svoje sestre koju su osvajači odveli u roblje. Vrhunski odrađen film, budžetan je što se da primjetiti po kvalitetno realizovanoj koreografiji akcije, izvrsnim CGI te živopisnim lokacijama. A kao što i samo ime kaže ovdje strijele imaju glavnu riječ u rješavanju nesuglasica i svi koji vole gledati ovo oružje na djelu će ovdje neopisivo uživati, odličan film.
8

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1703 u: Travanj 13, 2015, 15:06:01 »
jučer gledo FF4 na RTLu
Kako je loš film  fpalm1

Napravljen da objasni reunion, kolko sam skužio, ali preloše. Ali sam dobio volju pogledati 5icu i 6icu, ali neznam kad bum :/


Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1704 u: Travanj 13, 2015, 18:11:04 »
Banirat ću vas oboje. Tunel rula i owna bogove.  kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1705 u: Travanj 14, 2015, 16:38:26 »
jučer gledo FF4 na RTLu
Kako je loš film  fpalm1


to brate, nisam jedini, već se pitao je li cole lud ili ja  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline radici

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1706 u: Travanj 25, 2015, 00:13:39 »
upravo počinje i idem gledat jedan od prvih koji pamtim i volim,velika gužva u kin četvrti hug1

Offline blowfish

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1707 u: Travanj 25, 2015, 19:18:31 »
Divljina (2014) - IMDb

Kao netko kome je Into the Wild jedan od najdražih filmova, jako mi se svidio. Slična tematika, ali ipak dosta drugačiji koncept. Preporuka  :super
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1708 u: Travanj 25, 2015, 20:36:07 »
Meni je ITW bio odličan film.
Tako da ću definitivno ovo pogledat.
Jedini problem je što ću pogledat 100 filmova prije ovog, pa se moram nekako sjetiti.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline blowfish

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1709 u: Travanj 25, 2015, 21:25:10 »
Meni je ITW bio odličan film.
Tako da ću definitivno ovo pogledat.
Jedini problem je što ću pogledat 100 filmova prije ovog, pa se moram nekako sjetiti.

Pa proguraj ga preko reda  :P

Inače, jeste čuli za Popcorn Time? Program koji omogućuje gledanje filmova i serija bez skidanja, u full HD-u. Funkcionira na principu torrenta, samo što gledaš za vrijeme dok se skida (a file je temporary) i uglavnom ima svega, a na sve je moguće dodati titlove na desetak različitih jezika. Također ima i watch listu, podsjetnike i još dosta korisnih opcija. Super stvarčica  C:-)
« Zadnja izmjena: Travanj 25, 2015, 21:28:18 od blowfish »
All work and no play makes Jack a dull boy.