Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 733508 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1800 u: Rujan 01, 2015, 15:45:50 »
Nezz zašto ekipa od ovog spektakla očekuje ozbiljan film. Rulaju nebesa inače.
Dvojka mi je još bolja, ustvari dosta bolja, baš vrhunski film u svim pogledima, dok mi je trojka užasna. ;(
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline gamelaker

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1801 u: Rujan 01, 2015, 15:53:59 »
Ma meni je ok, baš fino onako kežual za opuštanje. Kažem, klišejiziran užasno al eto nemoš hejtat nikako onu ekipu. <3

Pod klišejima mislim
No to su gluposti realno, baš mi je drago čut da je dvojka bolja, pogledam večeras i nju svakako.

Offline speedy56

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1802 u: Rujan 01, 2015, 19:10:48 »
Nezz zašto ekipa od ovog spektakla očekuje ozbiljan film. Rulaju nebesa inače.
Dvojka mi je još bolja, ustvari dosta bolja, baš vrhunski film u svim pogledima, dok mi je trojka užasna. ;(

Ja sam te Plaćenike gledao kao komediju  cer1njo, i kao takvi su zadovoljili i više nego neki filmovi koji su baš rađeni kao komedije

Iako se slažem u vezi trojke, nije mi nešto ispala. Dvojka mi je bila najbolja

Pogledao sam ovo prije par dana:
The Imitation Game (2014)


Nije loše, baš nije za 8,1 koliko je na imdb, ali i više nego zadovljavajuće. Rađeno je po istinitoj priči, iako sam malo po netu čitao da su neke dijelove promijenili.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1803 u: Rujan 01, 2015, 19:11:58 »
U da, Imitacija je vrhunski film. Nebi se baš složio da ne zaslužuje tako dobru ocjenu. Vrhunska gluma. :)
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1804 u: Rujan 01, 2015, 20:21:12 »

Nije loše, baš nije za 8,1 koliko je na imdb, ali i više nego zadovljavajuće. Rađeno je po istinitoj priči, iako sam malo po netu čitao da su neke dijelove promijenili.

To me užasno smeta kod tih filmova. Nisam gledao, ali ne mislim na film.
TIpa nekaj je rađeno po istinitom događaju i onda čitam poslije da je pecto stvari bilo promijenjeno, zašto niko ne zna.
npr Američanski Sniper... Istinito ovo ono, na kraju je onak istinito to kaj se on zove pravim imenom i to je to. Pogotovo kad pročitam da se nije htjelo nešto snimiti jer nekome nije pasalo, a jebiga nekome nije pasao Hitler i kaj sad. GoT ima sve moguće i nemoguće grijehe, a u jednom filmu se nemre snimiti na pol gola scena ili nemre biti 1dcl više krvi jer bu onda bio "Rated M". Meni onda film užasno izgubi na vjerodostojnosti i uopće mi nije interesantan

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1805 u: Rujan 08, 2015, 02:15:58 »
The Whistleblower (2010) ★★★ ½

Dosta dobar i intrigantan film o istini u Sarajevu i oko njega za vrijeme rata. Odlična gluma Rachel Weisz, kao i ostalih "balkanskih" djevojaka. Srbi i ostali kao da su sačinjeni od 50% dobrih i uvjerljivih i 50% glupih stranaca koji su naučili za potrebe filma polovičan balkanski jezik. To mi uvijek ubije imerziju, ali ništa strašno ovdje. Ono što mi je stvorilo muku je informacija po creditsima, kako ta privatna kompanija i dalje radi bez ikakvih sankcija za ovakve zločine ;(

The Lincoln Lawyer (2011) ★★★★

Matthew McConaughey je i ovdje brutalan. Dugo sam htio pogledat na ovaj film i sada na godišnjem sam na njega naletio na televiziji. Jako dobar film i full mi se sviđa kako se Matthewu nije uklopio u klasičnu interpretaciju bad ass odvjetnika, nego da bi došao do svojeg cilja igra prljavu igru, dovoljno prvljavu, da i dalje ispadne good guy. Lajkam jako cijeli plot, cast i atmosferu filma.

Limitless (2011) ★★★

Koliko se sjećam bio mi je ultra zabavan u kinu. A to je i nakon drugog gledanja. Random naletio na TV-u i rekoh da ga rivočam. Tonu gluposti koju Bradley Cooper baljezga pod tabletom, mi je nekako full smješna i simpatična, kao pametna, ali se vidi da je fors fors prd prd. Ma zabavan je skroz u globalu i nema nekih glupih random dijelova. Malo vuče na Statham filmove iako nema akcije, ali ta neka Crank nota me je cijeli film pratila. Nije vrhunski, ali je uvijek zabavan za nedeljan kišni dan.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline the_prodigy

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1806 u: Rujan 10, 2015, 17:39:36 »
Pogledao Southpaw sinoc..

Solidan film, mada sam ocekivao malo vise. Gylenhaal dobar, Whitaker takodjer. Prica mi je ispala malo bzvz, odmah se po pocetku filma dalo vidjeti kakav ce biti film. Slijed dogadjaja nerealan skroz, ali ajde, ipak je to film. Na kraju mi je trailer ispao bolje slozen od cijelog filma..

6.5 / 10
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1807 u: Rujan 17, 2015, 19:45:57 »
Ted 2
Prvi mi je bio i zabvan. Onako fora za ubit popodne/večer, ali ovo je smeće. Ogromno smeće!

The World Made Straight
Dosadan film; neznam ni zašto sam ga skido te gledo... Baš dosadan film...

Lockout
Bezveze film... Skinuo sam ga samo zato jer nisam znao šta da gledam, a vidim da glumi Guy Pearce koji je u mnogim filmovima jako dobar... Loše...

The Longest Ride
Volim pogelda dobru dramu, ali ovaj nisam uspio provarit te je sljedilo gašenje... Dosadno...

Avengers: Age of Ultron
Pokušo sam dva puta i nije išlo. Neću pogledat više niti jedan Iron Man/Avengers film! Ovo je prestrašno. Ovo je sprdačina i parodija

Elysium
Film mi je bio dobar. U moru smeća koje sam gledo ovo mi je jedino bilo pozitivno...
« Zadnja izmjena: Rujan 17, 2015, 19:52:46 od doktor1 »

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1808 u: Rujan 17, 2015, 19:59:28 »
Ted 2
Prvi mi je bio i zabvan. Onako fora za ubit popodne/večer, ali ovo je smeće. Ogromno smeće!

Lol, meni je prvi bio ogromno smeće, šta bi mi tek ovaj bio  cer1njo

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1809 u: Rujan 17, 2015, 23:10:29 »
http://www.imdb.com/title/tt3247714/
Survivor

Akcić sa P. Brosnanom, tu je the bad guy. Film ništa posebno. S ovim nisam nešto impresioniran, a ni s drugim.
Ovdje mi je bilo jedino fora kak svaki put mu ženska zbriše, ne zato kaj je bolja od njega nego stjecajem okolnosti.
Milla opet u akciji hehe


http://www.imdb.com/title/tt2402157/
The November Man

Drugi film sa P. Brosnanom. Tu je the good guy. Neki špijunski ko fol. Trebalo je biti snimano u Njemačkoj, ali je bilo preskupo i sve je snimano u Srbiji.
Dosta domaćih glumaca i nema nekih kvazi srba koji su strani glumci i znaju 3 riječi reći na "našem".
Ovaj mi je bio bolji dosta od "Survivora" iako naravno ima nekih stvari koje su ono, daj-me-nemoj.

http://www.imdb.com/title/tt2172934/?ref_=fn_al_tt_1
3 Days To Kill

Akcić Luc Bessona za K. Costnerom. I malom H. Steinfeld. Nadam se da mala neće glumiti više nigdje.. Znam da sam pogledao sam dva njena filma, ali mala mi je užas. Ko da forsa glumu :/
Neke stvari mi nisu sjele, ali kad sam vidio da je od Bessona onda mi je bilo jasno. Isto ništa ekstra film zbog one misteriozne ženske, što mi je isfurano već. Simpa reklama za 208 GTi, ali baš da sruši A8 prek mosta, teško.
Jurnjava mi se svidjela.

EDIT: ne znam koj mu je kurac. prije mi je linkao imena filma odma. Sad - drek
« Zadnja izmjena: Rujan 17, 2015, 23:15:44 od Wulf »

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1810 u: Rujan 18, 2015, 08:13:13 »
Southpaw



Neznam, Jake Gyllenhaal i Forest Whitaker su u samom vrhu glumačke piramide i jednostavno je gušt gledat njigove filmove. Isto tako i ovdje su fantastični, ali film je tako predvidljiv da odmah nakon bitnog događaja u filmu, njegovog gubitka žene znaš kako će se stvari dalje razvijat...
Dobar film koji je vjerovatno mogao biti bolji.

Dark Places



Težak, spor, naporan i montoton film... Može se pogledat, ali netreba očekivat čuda...

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1811 u: Rujan 26, 2015, 15:24:09 »
Coherence



Fantastičan film! Pogledo sam ga, nakon toga sam pročito ovaj intervju i pogledo ga ponovno.
Prvi gledanje razgovori među likovima djeluju radnom no kada ga se gleda drugi put vidi se kako je mngogo toga povezano i bitno.
Jako ljepo iznenađenje od filma...
« Zadnja izmjena: Rujan 26, 2015, 15:59:06 od doktor1 »

Offline speedy56

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1812 u: Listopad 08, 2015, 20:32:18 »
Hitting the Apex (2015)


Dokumentarac o trenutnim zvijezdama MotoGP-a - Marquezu, Rossiju, Lorenzu, Pedrosi, i onima iz bliske prošlosti - Stoneru i Simocelliju ( jaad )
Sve dosta dobro složeno, malo dublji uvid u svijet MotoGP-a. Netko uopće ne prati prvenstvo bi ga bez problema pogledao. Da su samo pustili 10min izjava i snimka svakog vozača meni bi bio vrhunski  ;D pa ću prepustiti nekome drugome da ocijeni ovo

The Lincoln Lawyer (2011)


Slučajno sam naišao na ovo i odlučio pogledati nakon viđenih dobrih kritika/ocjena, a i McConaugheya (iako ga baš i ne volim previše).
Prvih cca 1h je onak, ništ specijalno, ali onda se radnja lagano zakomplicira i film postaje sve bolji i bolji. Drago mi je da sam ga pogledao

Shutter Island (2010)

Slično i prijašnjem, naišao sam na njega dok sam kopao po filmovima koje sam propustio, i bogme mi je žao da sam ovo preskočio. Radnja jako zanimljiva, glumačku ekipu ne treba puno predstavljati... Dok sam ga gledao nije mi sve bilo 100% jasno i imao sam par wtf trenutka tokom filma, ali na kraju sve postane jasno i skužio sam zašto je tako dobar. Kasnije sam išao malo pročitati o filmu na netu i skužio par stvari, također i nekoliko detelja na koje uopće nisam obračao pažnju tokom gledanja, a koje film čine genijalnim. Definitivno film kojeg bi trebalo pogledati i drugi put, jednom vjerojatno i hoću  thumbs1

Fury (2014)


Ne kužim čemu onakav hype oko ovoga. Predvidljiv, monoton, nelogičan
Ajde, moram priznati da je to doba, i sam rat opčenito dosta dobro prikazan. Ako ništa drugo barem me je pripremio za onaj American Sniper  kava1

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1813 u: Listopad 08, 2015, 22:21:15 »
Što se tiče Furya, baš imam suprotno mišljenje.
Baš genijalno snimljen film, sa još boljom ekipa atmosferom, dijalogom...
A njemac na kraju, je svjestan što je ovaj proživio i on je samo "običan" kraut, ali je prije svega čovijek...

  thumbs1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1814 u: Listopad 08, 2015, 22:37:50 »
Kaj nije on bio SS? Jer je to bio SS vod protiv kog su išli?
Ja isto pogledao nedavno i moram priznati da mi je bio meh na kraju. Da dobro je napravljen, snimljen i ok je prikazan osjećaj i "ugođaj". Najjača scena sa Tigerom kad su krenuli u fight. Tu nisam ni disao.
Jedino što mi kvari doslovno sve je - kraj. Ovaj baci dve granate unutra koje imaju 5sec do explozije. Ovaj njemu priča di je izlaz, dobro da si nije zapalio. I ovaj ga još onda gleda i onda pobjegne. I uspije izajti van, zatvoriti hatch i onda tek explodira. Razumijem da ne želiš prikazati masakriranog BPitta, ali onda malog nisu trebali niti slati ponovno unutra ili barem ne prikazati unutrašnjost. Jer unutra ko da su bacili dve petarde samo, a ne granate. Unutrašnjost netaknuta, a Pitt ko da je umro prirodnom smrću. Nigdje traga krvi, dima, tijela ili bilo čega drugoga. Prije toga ovom odvali glavu tenkovski metak, ovo pregaze  i sve prikažu. Čak su i Eastwooda prikazali kak je nogu zgubil, a s ovime ništa.

To mi je pokvarilo sveukupni dojam jer napraviti fakat dobar film koji "cilja" na, ipak fictional, ww2 event i onda ga tak zaseru na kraju.
Meni je film bio odličan, ali taj detalj na kraju mi je sve upropastio.
Film još boljim čine i neke trivialne stvar koje sam čitao kaj su radili za snimanje. Shia se nije prao uopšte, namjerno se rezao tamo po obrazu da izgleda što realnije. Skoro su pretukli Eastwooda jer nisu znali da je u scenariju da mora pljuvati po tenku, etc