Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1907546 vremena)

0 Članova i 7 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #2700 u: Listopad 21, 2012, 00:56:44 »
Bijela ili siva i mislim plavkasto nešto, spojleri ili takvo što.
Crvene rege i bijeli volan.

To je onda taj švicarski hrvat. Nafukat ću ovog za fotke da vidite da ne serem shy1 (danas nije bio cijeli dan doma pa mi nije poslao) Mislim bilo bi ljepše kada bih mogao reći da sam se ja slikao i ono bitnije, VOZIO u njemu, ali ajde, barem sam čuo svjedočanstvo iz prve ruke  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #2701 u: Listopad 21, 2012, 06:26:29 »
Znači dva primjerka su u Hrvatskoj ave1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Kole

Odg: Birtija
« Odgovori #2702 u: Listopad 21, 2012, 13:42:33 »
At.Madrid danas za 340 kn   thumbs1

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #2703 u: Listopad 21, 2012, 15:42:07 »
Achtung achtung!
Ulicama Zagreba vozaju se Mercedesovi modeli CLK 63 AMG DTM i SLS AMG. Prvi je viden na Svetom Duhu i narancaste boje je dok je drugi viden na Selskoj ulici i dolazi u metalik tamno sivoj boji. Tko ih nade, neka se obrate DogZyju, kako bi mu ih vratili   ;D

jebote... možda sam ih čuo onda... jer je bio neki žešći zvuk jučer.. Bio sam kod cure doma, a stan joj je onak 1,5m od Ilice... samo kaj sam bio lijen se ustat i bolje pogleat....

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #2704 u: Listopad 22, 2012, 14:10:29 »
Uf...... Nisam dugo se rano dozirao sa pivom, ali danas već od devet i pol ujutro kod prijatelja u kafani..... Došao po novce i presvuć se, (dug dan i noć pa neznaš di ćeš završit.....)
____________
_________

A došo mi prijatelj sa broda i kaže da je u americi vozio KIAu za američko tržište - KIA Optima; 270 konja, (automatik, sekvencijalni mjenjač na volanu), četveroozonsa klima, limuzina samo takva, do sada nisam ni znao da postoji, ali pogledajte video i sve će biti jasno.

Kia Optima Turbo 2011 Test Drive & Car Review - RoadflyTV with Emme Hall


Preko bare košta 30 000$......
__________________
__________

Prije kakvih osam godina sam vozio Gorana Ivaniševića kada je bio DAVIS Cup u Rijeci protiv Belgije KIA Cerato; koja je imala 120 KS, dvoozonsku klimu i svu moguću opremu.. I bila je zvijer od auta, a šta je tek ovo
« Zadnja izmjena: Listopad 22, 2012, 14:23:35 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #2705 u: Listopad 23, 2012, 00:00:13 »
Krenuo pokrenut seriju, (čovječe, krenuo pokrenut - fpalm1) na kompjuteru i šaram malo po netu i moram reći da sam i sam sebe iznenadio kako sam počeo rečenicu na BUGu u F1 temi....



 kava1

A ono, šta da kažem, to je valjda tako trebalo biti.......

Offline CROKiXi

Odg: Birtija
« Odgovori #2706 u: Listopad 23, 2012, 15:38:31 »
At.Madrid danas za 340 kn   thumbs1
Zabio Falcao u zadnjoj minuti iz slobodnjaka, nadam se da nisi do onda već podrapao listić?  cer1njo
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Kole

Odg: Birtija
« Odgovori #2707 u: Listopad 23, 2012, 17:31:22 »
Nisam, slasno dam dignul pare  thumbs1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #2708 u: Listopad 23, 2012, 20:05:01 »
Malo kasnim jer nisam bio u ZG ali evo kako sam rekao:







Dakle dvije Agere u ZG šofe1

P.S.Nešto me imgur zeza pa sam druge dvije preko drugog servisa


EDIT:

Agera R mind you, dakle ne "obična", i lik se vozio u njoj... Kako sam ljubomoran bio tog trena kad nam je to rekao i pokazao cry1

Inače za one koji žele kupit, vlasnik je rekao 1 600 000 eura  kava1
« Zadnja izmjena: Listopad 23, 2012, 20:08:00 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #2709 u: Listopad 23, 2012, 22:23:56 »
 ave1

Suzdrzat ću se od zanimljivih epiteta i pridjeva :P
 ali zadnje dvije stranice birtije su taman za automobili temu

I da, dvije Agere R u Zagrebu, u *ebenoj Hrvatskoj... šofe1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline budainka16

Odg: Birtija
« Odgovori #2710 u: Listopad 23, 2012, 22:38:55 »
Evo ljudi da nabacim reklamu ovdje, ne tako novi ali "novi" gaming sajt koji je tek u usponu (zato što sam ja na čelu, jel :D ) vodimo ga frendovi i ja, pa navratite, regajte se na forum ako nije bed, s vremena na vrijeme pogledajte šta ima, nismo previše aktivni jer nas je malo, ali nadamo se skupiti neke nove članove. Nabacite koji copy/paste svojih recenzija, podijelite sa nama mišljenja o igrama koje tek dolaze, a sad će i neke nagradne igre... Navali narode!

BOSS-GAME  kuul
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #2711 u: Listopad 24, 2012, 00:10:22 »
I da, zaboravih se "pohvaliti" - 2.11. operacija koljena koja je trebala biti obavljena prije 2 godine ali sam iamo doktora kojem se očito nije dalo -.-
A meni se sad neda ići do Vukovara skroz na operaciju (bio jučer tamo na pregledu), i onda još par pregleda, ali eto, kada u glanvom gradu ne mogu dobiti ono što mi treba, žalosno je da moram ići u naš najrazrušeniji grad.

Inače šteta grada, lijep je ili barme potencijalno lijep. Ne znam kakav je bio prije rata ali ima potencijala i pola pola je. Pola grada je još staro i izrešetano, a pola je skroz novo i lijepo sređeno. U svakom slučaju da je sve takvo lijepo, stvarno bi se imalo što vidjeti, ovako je pomalo depresivno. Stavim koju fotku sutra, preksutra, sad idem krmit
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #2712 u: Listopad 24, 2012, 06:40:15 »
Vukovar je prije rata bio najlijepši grad Hrvatske.  cry1

Evo ljudi da nabacim reklamu ovdje, ne tako novi ali "novi" gaming sajt koji je tek u usponu (zato što sam ja na čelu, jel :D ) vodimo ga frendovi i ja, pa navratite, regajte se na forum ako nije bed, s vremena na vrijeme pogledajte šta ima, nismo previše aktivni jer nas je malo, ali nadamo se skupiti neke nove članove. Nabacite koji copy/paste svojih recenzija, podijelite sa nama mišljenja o igrama koje tek dolaze, a sad će i neke nagradne igre... Navali narode!

BOSS-GAME  kuul


Zašto su male slike strechane?  cry1 kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline budainka16

Odg: Birtija
« Odgovori #2713 u: Listopad 24, 2012, 10:56:32 »
Ma taj template moramo promijeniti, ovo je samo jedan od njih - hvala što si ukazao na to :)
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline budainka16

Odg: Birtija
« Odgovori #2714 u: Listopad 24, 2012, 11:11:34 »
Ajmo jednu akciju, prvi koji se rega na forum sa mojom preporukom dobije od mene Dotu 2 na Steamu :)
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."