Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1902169 vremena)

0 Članova i 12 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Lollik

Odg: Birtija
« Odgovori #2190 u: Srpanj 15, 2012, 17:51:26 »
sve fino napreduje, osim male sitnice kad sam si uninstalirao 99% programa i 100% igara s particije, zbog prokletog revo uninstalera...no dobro, tak i tak sam htio napravit format uskoro..sad imam kaj skidat slijedecih tjedan dana. fpalm1

trenutno sam u procesu slaganja filmica zajedno, jedino kaj me muci sto neznam kako napraviti da mi glas koji sam snimio ide preko filmica..vjerovatno cu morati ponovo sve izrecitirati ali direktno u sony vegas.
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #2191 u: Srpanj 15, 2012, 21:18:26 »
Zadnjih par sati se zezao sa reinstalacijom windowsa, i onda instaliram osmicu Release Preview koju mi je frend skinuo, te nakon 20-ak min skužim da je 32-bit. Sad dolazi frend do mene sa 64-bit verzijom koju je skinuo u međuvremenu i ide još jedna reinstalacija  fpalm1

A baš sam planirao si stavit nove Windowse, isprobat ih malo, i krenut igrat nešto novo jer sam jučer prošao Grim Fandango konačno. Ali kita danas od igranja, koliko god sam bio nabrijan i vrijeme je bilo, tj još je savršeno. E ak mi se sutra vrati ona vrućina, popizdit ću  fpalm1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Lollik

Odg: Birtija
« Odgovori #2192 u: Srpanj 15, 2012, 23:20:12 »
evo i videa  shy1, sad kad slusam, nisam bas zadovoljan uvodom.. mogao sam to malo i bolje jos ukomponirati, al uzevsi u obzir da sam ovo citao u 6 ujutro, bez da sam ista spavao, i totalno zivcan zbog slucajnog deleta particije fpalm1, mislim da je za prvi put okej

nek admini prebace video di smatraju da bi trebalo bit

Super Meat Boy recenzija
« Zadnja izmjena: Srpanj 15, 2012, 23:22:19 od Lollik »
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #2193 u: Srpanj 16, 2012, 03:06:31 »
Imaš jako dobar glas za naraciju i to trebaš iskoristit. Radiš grešku time što se trudiš da ti sav tekst bude u istoj visini tonaliteta, što ispada da sav tekst čitaš isto, dakle malo više života dok čitaš sa razumjevanjem. Malo na tome poradit i GG, ovo je jako dobro za početak. U videu dolje skuži kako to izgleda kak spada.

Borderlands 2 video najava | HCL.hr


GG za trud.  p1va
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Lollik

Odg: Birtija
« Odgovori #2194 u: Srpanj 16, 2012, 07:23:18 »
a znam da sve isto zvuci, malo sam bio i nervozan kak bi se reklo. al u slijedecoj recenziji cemo malo poraditi na tome, mozda nebudem citao sve odjednom, nego u dijelovima...bumo vidli p1va
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #2195 u: Srpanj 16, 2012, 23:04:59 »
Imaš jako dobar glas za naraciju i to trebaš iskoristit. Radiš grešku time što se trudiš da ti sav tekst bude u istoj visini tonaliteta, što ispada da sav tekst čitaš isto, dakle malo više života dok čitaš sa razumjevanjem

+1! Ali to je jedina (dobronamjerna) kritika  thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #2196 u: Srpanj 17, 2012, 05:56:09 »
Uplovio napokon na suho, (zanimljivo sam to sročio) ali..... kada sjediš kraj mora i cucaš pivo/vino/bla bla... i dođe Bralić sa nečim ovakvim

Tomislav Bralić & klapa Intrade - Ispod tvoje boloture


Nemođ ići doma..........

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #2197 u: Srpanj 17, 2012, 08:49:37 »
Jel mi moze netko otvorit ovaj fajl i poslat na tomocole7gmail.com ?

http://www.pedala.hr/wp-content/gpx/biciklisticka-staza-rugvica.gpx
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #2198 u: Srpanj 17, 2012, 09:11:35 »
Javlja mi da ti je mail invalid
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #2199 u: Srpanj 17, 2012, 22:48:23 »
Jel može netko pomoći - instalirao Max Payne, htio bih odigrati jedinicu i dvojku ponovno prije trojke jer ih nisam igrao desetak godina, a kad ono, problem za problemom... Prvo sam primjetio da fali zvuk u meniju plus u tutorialu je bilo zvučnih bugova. Našao fix za to. Pa me smetala rastegnuta slika - u nvidia control panelu namjestio da ne scalea. E ali treći problem ne znam ni sam riješiti niti sam našao pomoć na netu. Igra mi se crasha kada ju počnem, čim počne ona prva strip animacija. Koristim Win 7 64-bit friško (re)instalirane i eto što se događa. Našao na netu neki patch koji kao rješava taj problem, ali nije pomogao. možda je rješavao taj problem na XP-u još.

Zna li tko što raditi jer stvarno ga hoću igrat  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #2200 u: Srpanj 18, 2012, 00:17:33 »
kaj mislite jer ženske namjerno pokazuju sise, tj. jesu li svjesne kad im se vide? Oo
kad se tipa onak sagnu, čučnu, isprse, a šta ako imaju "zatvorenu" majicu ali im se opet vidi ako su u sagnutijem položaju?  hug1 ;D

Offline igzyy

Odg: Birtija
« Odgovori #2201 u: Srpanj 18, 2012, 10:50:50 »
joj šuti...
tu na Jarunu je ono, code RED..

Ima ih koji namjerno prkose k****, one s dobrim celulitom iza pa si obuku one kratke , ali jako kratke sportske hlačice i na fino na role..   ima i onih hrabrih koje "vole" vozit bike  :P

Pa na biciklu ove s tim finim brjevima, mislim naprijed...  pa to je atrakcija...  pa onda namjerno kužiš onak preko ležećeg ili s rinzola..   fpalm1

Neznam kaj bi Vam rekao Više......  uh..  život je ljep..

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #2202 u: Srpanj 18, 2012, 15:21:30 »
Neka netko pomogne Shimmyju, ako zna.

A ovo za sise, i ja si postavljam isto pitanje kao i ti Wulf. Najbolje su mi one mlade mame milfetine koje su topless, i to na krcatoj plazi. E... To je zivot, kad vidis lijepe bradavice koje strse, fine, jedre grudi koje se najeze kad zapuse vitar dsmoker
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Kole

Odg: Birtija
« Odgovori #2203 u: Srpanj 18, 2012, 16:48:45 »
Jel može netko pomoći - instalirao Max Payne, htio bih odigrati jedinicu i dvojku ponovno prije trojke jer ih nisam igrao desetak godina, a kad ono, problem za problemom... Prvo sam primjetio da fali zvuk u meniju plus u tutorialu je bilo zvučnih bugova. Našao fix za to. Pa me smetala rastegnuta slika - u nvidia control panelu namjestio da ne scalea. E ali treći problem ne znam ni sam riješiti niti sam našao pomoć na netu. Igra mi se crasha kada ju počnem, čim počne ona prva strip animacija. Koristim Win 7 64-bit friško (re)instalirane i eto što se događa. Našao na netu neki patch koji kao rješava taj problem, ali nije pomogao. možda je rješavao taj problem na XP-u još.

Zna li tko što raditi jer stvarno ga hoću igrat  cry1

Koji ti se točno crasha. Jedinica i dvojka ili ?

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #2204 u: Srpanj 18, 2012, 17:54:07 »
A vidi dobronamjernog DogZya  hug1

@Kole - jedinica
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.