Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1901747 vremena)

0 Članova i 17 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #2595 u: Listopad 05, 2012, 22:38:11 »
Trebam pomoć!!!

Ovo je dimenzije A4 papira



i kako da ja u Wordu 2010 to stavim da mi je podloga za pisanje?? AKo razumijete. Želim to otvorit u wordu i pisat po tome;.....HVALA

Offline budainka16

Odg: Birtija
« Odgovori #2596 u: Listopad 05, 2012, 23:26:21 »
Jel nije lakše isprintat to, i preko toga tekst? Jer sam pokušavao i pojma nemam kako  cry1
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #2597 u: Listopad 05, 2012, 23:57:01 »
Riješio problem... ubro kako to ide u wordu...

Kolega to šta si mi ti rekao mi je rekla i mater, (koja radi u administraciji Prve Riječek Hrvatske gimnazije), ali kako sam prihvatio posao to napravit, (prijatelju cjenik za kafanu koju je uzeo - ŠRD Kostrena - športsko ribolovno društvo Kostrena) želim taj posao napravit kako spada......

I evo, našao sam odličnu podlogu za ŠRD cjenik, još samo moram desnoj stranici baciti "mirror" da se poveže sa prvom i to je to. Kada bude gotovo stavim ovdje, ovo je start...



Boja slova nije konačna!....

Offline budainka16

Odg: Birtija
« Odgovori #2598 u: Listopad 06, 2012, 00:13:18 »
Strava izgleda, kako si stavio tu pozadinu?
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #2599 u: Listopad 06, 2012, 00:22:11 »
Strava izgleda, kako si stavio tu pozadinu?


Desetak pivi, dobra volja i to je to..........  cer1njo

Ma, reko sebi da to mora biti tu negdje i našao sam..... Evo kako se kreće u Officeu 2010.....



Sliku samo prilagodit za A4 format i to je to....
__________

P.S. ako će netko sutra do mene na roštilj, ono, pozvan je; ražnjići u pacu od senfa, chillia i soja umaka, Svinjski vrat i čevapi...  kava1 p1va
« Zadnja izmjena: Listopad 06, 2012, 00:24:43 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #2600 u: Listopad 06, 2012, 00:47:13 »
Neću raditi mirror druge stranice...

Ovako će to izgledat... Ja zadovoljan kako sam to uspio složit, još ću malo isprobat druge boje slova, ali to je to iglavnom..., (još nije gotovo naravno)...


Offline budainka16

Odg: Birtija
« Odgovori #2601 u: Listopad 06, 2012, 01:05:19 »
Da, na nekim mjestima ne paše ova boja, ali neznam koja bi pasala zbog pozadine tako da... ova je kul  thumbs1
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #2602 u: Listopad 06, 2012, 01:10:32 »
Ma znam za boje, ali pijem od podne tako da sada baš i nemam  sada  baš najbolju percepciju u glavi....

Ujutro ću uz pivicu  kava1 bit pametniji........ I imat više smisla za umjetnost  cer1njo

P.S. a vidi se i po poruci da mi ne fali samo percepcija nego i malo gramatike.....  ;D
« Zadnja izmjena: Listopad 06, 2012, 01:12:03 od doktor1 »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #2603 u: Listopad 06, 2012, 11:05:16 »
P.S. ako će netko sutra do mene na roštilj, ono, pozvan je; ražnjići u pacu od senfa, chillia i soja umaka, Svinjski vrat i čevapi...  kava1 p1va

Ja baš za sat vremena sa kumom idem do ujka u zagorje na roštilj cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline CROKiXi

Odg: Birtija
« Odgovori #2604 u: Listopad 06, 2012, 11:41:41 »
koji dio zagorja?   :P
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #2605 u: Listopad 06, 2012, 12:03:21 »
Gotov cjenik.. Ja i još bitnije šefica zadovoljni. U ponedjeljak na printanje i to je to...



Prvi moj ovakav projekt...

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #2606 u: Listopad 06, 2012, 12:13:33 »
koji dio zagorja?   :P

Pregrada. Evo baš žurim, kasnim već jer sam morao nekaj na autu sredit- Živjeli p1va
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #2607 u: Listopad 06, 2012, 13:41:31 »
Super su mi ove žene na našem forumu, dođu i zadrže se 7 sati na forumu...
Odite rađat djecu il neš.

 cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #2608 u: Listopad 06, 2012, 13:43:33 »
To dojdu samo malo da strolaju ekipu - jer dosta ljudi dok vidi da je žensko na forumu odma im lupi sperma u glavu i ponašanje ala idiot počinje.  cer1njo

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #2609 u: Listopad 06, 2012, 13:52:05 »
Cini mi se da nam je Dubrovnik podario cak dvije ljubiteljice racing zanra ;D

Samo kvare omjer musko:zensko ;D ;D

EDIT
Jedna je iz DU, druge su iz ZG-a. Svejedno, u zadnjih mjesec dana ih je navrlo koliko ih u sljedecih 5 godina nece :P
Dosad sam upoznao (ne u pravom zivotu ;)) tek dvije prave zene forumasice, s tim da je jedna bila zagrijana za racing zanr, ali se svega rijesila zbog obitelji...
« Zadnja izmjena: Listopad 06, 2012, 14:02:17 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.