Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1901719 vremena)

0 Članova i 24 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #5220 u: Lipanj 15, 2014, 14:24:10 »
Jedan video obale i plaža u kostreni "ispred" kuće... Ljeto, njam njam...

Kostrena - YouTube

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #5221 u: Lipanj 17, 2014, 14:41:33 »
Danas sam imao sreće, idem s autom i ulazim u zavoj i auto mi prokliže. Sama sreća da sam nekak uspio iskontrolirat inače bi bilo gadno.
Gadno je to iz noćne sam išo još kiša..

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #5222 u: Lipanj 17, 2014, 19:03:40 »


 cer1njo

Offline speedy56

Odg: Birtija
« Odgovori #5223 u: Lipanj 17, 2014, 20:04:43 »
Danas sam imao sreće, idem s autom i ulazim u zavoj i auto mi prokliže. Sama sreća da sam nekak uspio iskontrolirat inače bi bilo gadno.
Gadno je to iz noćne sam išo još kiša..
Ja znam jedne koji nisu
Naime, 3h popodne čistim auto i kad sam završil s tim odoh napraviti krug s biciklom po gradu da se malo zluftam, i ono krenem pa skužim da mi je tlak u gumama niski pa produžim do benzinske. I opće nisam gledao prema cesti dok sam pumpao samo se čulo BUM. Naime, čovjek je izlazio iz pumpe i opće nije gledao jel mu neko ide ili ne, krenuo van i bubnuo žensku u Passatu. Nije velika šteta, ovoj su zlamana vrata, ovomu blatobran i vjerojatno kuhler, ali se baš gadno čuje kad ta plastika bubne

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #5224 u: Lipanj 18, 2014, 10:09:42 »
Posvađo se sa šefom, dao otkaz, dobio zabranu dolaska kod njega u kafić i tako to...  cer1njo

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #5225 u: Lipanj 18, 2014, 10:12:22 »
ček... ovaj sa autopraonom?  jaad

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #5226 u: Lipanj 18, 2014, 10:14:27 »
Da...

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #5227 u: Lipanj 18, 2014, 14:31:22 »
E danas nisam imao sreće, na križanju me lupi auto i jedno vrijeme je bio blackout. A kad sam došao k sebi imao sam šta i vidit. Sad na slikanje jel me vrat boli, ajd čujemo se kad mi bude bolje ljudi pzzz p1va

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #5228 u: Lipanj 18, 2014, 14:56:22 »
Ako je kriv ovaj tko te je udario možeš dobit novce po pitanju bolova u vratu/leđima....
Prijatelj je vozio, ja sam bio suvozač, naguzio nas je auto, otišao sam doktoru i reko da me boli vrat bla bla bla, (nije me bolilo) i dobio sam 12 000 kuna...

Offline Montoya

Odg: Birtija
« Odgovori #5229 u: Lipanj 18, 2014, 18:38:16 »
E danas nisam imao sreće, na križanju me lupi auto i jedno vrijeme je bio blackout. A kad sam došao k sebi imao sam šta i vidit. Sad na slikanje jel me vrat boli, ajd čujemo se kad mi bude bolje ljudi pzzz p1va

Lupil te ko pjesaka ili si imal sudar?
Nadam se da bu sve ok, znam ja kak je u/iza prometnih...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline manjamax

Odg: Birtija
« Odgovori #5230 u: Lipanj 19, 2014, 17:12:48 »
Kupljena plejka. 120 Gb, slim verzija. :)

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline speedy56

Odg: Birtija
« Odgovori #5231 u: Lipanj 19, 2014, 22:31:03 »
Mene je danas na biciklu skoro 2 puta auto pobrao.
Prvi put na brdu - uska cesta i slijepi zavoj i uz to odvojak ceste od tog zavoja. Ja sam se vozio malo brže jer je bil spust prije tog zavoja (ali nisam juril, nekih 28kph max) i vozio sam se strogo po desnom rubu, sad problem je kaj je došao taj zavoj i ja sam već normalno malo prema sredini otišao (a problem je kaj se izgubi orijentir zbog tog odvojka) i došao auto. Srećom, nije bio brz i usporio je, kak i ja, ali je bil neki mladi vozač i umjesto da produži dalje i pričeka me da prođem on je krenuo u taj odvojak i rezao mi putanju. Valjda je očekivao da ću ga obići s lijeve strane (moje) ali ja sam nastavio po svojoj. U biti, ništa opasno, desilo mi se i ranije da me na tom mjestu auto ulovio, ail zbog njegove čudne odluke je malo falilo, dobro da sam kacigu imao

Drugi put me sad pred večer (nekih pol devet- 15 do devet je bilo). Ja sam se uključivao na cestu (nije 90°, pod tupim kutom se ulazi) a na tom mjestu je baš crkva i auti parkirani sve okolo. Ja već iz navike pogledam desno (na lijevu pogled inače pade 150m i dosta je samo bacit oko ako ti iza/desno nitko ne ide) nema nikoga i krečem, Međutim, zbog ovih parkiranih auta nisam vidio auto koji je išao prema meni. Ajde, nije mi bil tak blizu, ali je izgledalo grdo. Neću njega krivit, jer sam ja kriv kaj nisam pogledao, ali sam siguran da bi ga u 15 do 9 (još je oblačno sivo bilo nebi) lakše videl da su mu radila svjetla, al dobro.

Pišem ovo jer sam danas sigurno došao do zaključka da čovjeku u životu najviše treba sreće, jer ti zdravlje i lova i ljubav i sve ostalo niš ne znače ak ti se desi neko ovakvo banalno shanje  cry1

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #5232 u: Lipanj 20, 2014, 09:28:05 »
Danas je neka izlozba kod Esplanade... ak neko stigne.... ;)

Sent from the den


Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #5233 u: Lipanj 20, 2014, 10:51:46 »
...neka poslika. :P
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #5234 u: Lipanj 21, 2014, 19:04:25 »
God I suck at weddings fpalm1

Sent from the den