Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 721161 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Montoya

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1215 u: Veljača 12, 2014, 09:11:00 »
Drago nam je. Mogo si napisati malo o radnji, kolko traje, dobar/loš (možda i zao ?). Ovako baš nemamo neke koristi od tvog posta.

+1

Ne piše ti se meni više epove, prošlo je to vrijeme.
Da sam za pravim radnim stolom, u normalnoj poziciji da mi ne pucaju leđa, a ispred mene monitor "pogonjen" nekim barem-za-net-kompom, te uz bolje opće raspoloženje, vjerojatno i bi.
No ovo je napisano tek tolko da je, k tome s moba.

Mogel sam ubaciti rečenicu više naravno.
Temi sam odgovoril na pitanje, a ispod stavil i jedan važan detalj  sm1jeh

Film mi je sam po sebi onak, čisti prosjek, pa i ispod njega.
Definitivno je falila jedna ljubavna scena, odma bi bil bolji dojam ovog trilera :)
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1216 u: Veljača 12, 2014, 10:18:52 »
O da... pogotov sa Kim... jučer bio Jack Reacher na HBOetu al nisam gledo jer sam mislio da će biti repriza danas... repriza je 25.02 u 0100h

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk


Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1217 u: Veljača 12, 2014, 23:54:39 »
Thor: The Dark World (2013)

Za prvi Marvelov Thor od prije tri godine nisam imao baš previše hvale, osim što mi se sviđao jako casting i likovi. Nastavkom sam oduševljen i iznenađen. Puno više svega i sve je nekako unaprijeđenije. Sam Asgard mi je prije dijelovao užasno nemaštovito, ali sada je baš odlično izgledao, puno bolje prezentiran. Neprijatelji su mi ovaj put zrulali cijeli film. Jedni od najkulnijih likova, odnosno villaina koje sam dosada gledao su dark elf načelu s Malekithom, a još više od njega me impresionirao Adewale Akinnuoye-Agbaje kao Algrim/Kurse, baš nevjerovatno moćan i savršen lik. Film ima sve, sjajne borbe, dobre pice, fini pejsing i ta nemoguća fizika i nadrealne stvari kojih je film baš pun, ali nimalo ne smeta, nego baš zabavlja. Baš sam rijetko kada iznenađen nekim filmom, ukoliko mu je predhodnik, odnosno original toliko inferioran. Sviđa mi se ta granica kulnosti, zabavnosti i ozbiljnosti te šašavosti u pojedinim scenama. Taman kada nečeg zafali, taj opozitni segment se uključi. Lajkam isto tako odnos Lokija i Thora, nezz baš sam impresioniran.



8.5
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1218 u: Veljača 15, 2014, 17:57:29 »
Nebraska (2013)

Ne znam na koju vražju foru ovaj film ima 8.0 na imdb-u. Iskreno, pogledao sam ga samo jer Bob Odenkirk glumi. Ispod svih kriterija, 2 sata ničega. Cijelo vrijeme čekam da počne radnja, ali ne dočekah. Na momente je film OK, ali većinu vremena dosta dosadno. Nije uopće problem šta je cijeli film u crno-bijeloj tehnici, lako bi preko toga prešao, ali radnja, bezlični likovi, manjak pozadinske glazbe i cjelokupni dojam da gledam neki niskobuđžetni film su ipak preveć. Volio bih da mi netko objasni tko je gledao po čemu ovaj jebeni film ima 8.0, ja nisam našao ni jedan razlog. Ne trebam valjda ni pisati, zaobići u širokom luku. Čak niti za ispuniti kišno popodne.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1219 u: Veljača 15, 2014, 22:29:34 »
Da, čuo sam da je film baš "prevario" dobran broj ljudi...  hmm
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1220 u: Veljača 15, 2014, 23:29:59 »
Još sam ga mislio ići u kino gledati, srećom nije ga bilo na programu Cinestara.
Komentar na forum.hr-u:

"Jako simpatičan film, u crno-bijeloj tehnici (drago mi je da je tako, ovo će cijeniti ljubitelji dobre fotografije), s podosta dobrog humora (po mom mišljenju barem za odraslu publiku), odlični glumci u poodmaklim godinama. Nepretenciozno, duhovito, zabavno, ponekad i dirljivo (što li se sve može pročitati samo iz jednog pogleda, u boji dojam ne bi bio tako dubok). 8/10"

Ja ne znam jesmo nas dvoje gledali isti film, ali 90% stvari iz ovog posta je jedan veliki bullshit. Simpatičan ? Ni približno. Podosta dobrog humora ? Ne znam jesam se jedanput nasmijao, možda samo onako "hm", smješniji mi je bio Bad Grandpa koji mi je bio skroz blesav i glup film. Glumci možda i jesu dobri, ali su totalno nerazrađeni i šuplji. Skroz me bilo briga šta će biti s njima. Dirljivo ? Ako je mislio na ono na kraju, mogu samo pognut glavu i lupit se dlanom po čelu.

Još jednom, bješte od ovoga što dalje ! Kad bi morao dati ocjenu bila bi kakvih 3.5 - 4/10, eto.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1221 u: Veljača 17, 2014, 16:25:28 »
Rambo 2 i 4. Iste večer na dva različita programa  dsmoker
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Boss302

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1222 u: Veljača 18, 2014, 11:29:19 »
Rambo 4 je jos najbolji dio  ave1 ave1
236 ljudi je pobio  cer1njo cer1njo

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1223 u: Veljača 23, 2014, 19:33:58 »
Top Gun (1986)

Zadnji put sam ga gledao prije 20 godina i sjećam se kako sam se narednih godinu dana igrao pilota i crtao avione i sve gluposti vezane. Film je naravno i dan danas savršen, baš odlično pogođen sa pejsingom i balansom između drame, akcije i romantike. Baš u svim segmentima ispunjava. Tom Cruise i Val Kilmer apsolutni vrh vrhova ovdje. Ostali casting također rula; Tom Skerritt i Michael Ironside daju vojnu ozbiljnost. Ali ta atmosfera hej, taj soundtrack, ta glavna tema od Harolda Faltermeyera i Stevea Stevensa baš transformira film iz "američkog preseravanja" u klasik te jedan od najboljih filmova 80-ih. Vjerovatno bih dao masne pare za doživjet prvo gledanje ovoga u kinu. Jedinu manu vidim u tome, što završava možda pola sata prerano i što prava bitka nije bolje razrađena.



9.0
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline versus

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1224 u: Veljača 23, 2014, 22:05:46 »
TopGun zakon.  Nisi naveo Kelly McGillis  shy1, mokri san svakog tinejđera tih davnih '80tih.

Odledao sam Gravitacija (2013) - IMDb
Ako se mene pita, tih 8.1 na IMDB je malo pretjerano. Očekivao dobar film, dobio dobar film. Ništa posebno niti upečatljivo.


P.S. Top Gun ima IMDB score= 6.8 . O jebemti  fpalm1
« Zadnja izmjena: Veljača 23, 2014, 22:07:28 od versus »

Offline Punisher

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1225 u: Veljača 25, 2014, 22:05:02 »
Jučer i danas bio na Doxu, jučer gledao film o 29. godišnjem Autistu koji je htio izgubit nevinost. Pa s frendovima ide u Austriju i Njemačku posjećujući bordele, ali otkriva i svoje prave osjećaje. Jako zanimljiv i solidan dokumentarac.

Danas gledao The Crash Reel, dokumentarac o Kevin Pierceu, jako talentiranom Američkom snowboarderu (jedinom koji je konkurirao Shaunu Whiteu u to vrijeme) koji je na pripremama za olimpijadu u Vancouveru pao na glavu trenirajući na HalfPipeu i imao ozbiljne ozljede mozga, priča o njemu prije i poslije ozljede, te prati njegovv oporavak i također ima dosta priča o ostalim sportašima koji su skončali slično (Spominje se također i Sarah Burke koja je poginula prije 2 godine naa istom mjestu na kojem se ozljedio Pierce).
Stvarno zanimljiva priča i preporuka za odgledati ako volite pogledat dobar highbudget dokumentarac.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1226 u: Veljača 26, 2014, 00:37:11 »
Slažem se sa apsolutno svime o Top Gunu, meni jedan od najdražih filmova uopće i ovi nisu normalni na imdb
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1227 u: Veljača 26, 2014, 00:50:26 »
Ma, 'idiot mi deli bodove' je nebitan, te ocjene su bože sačuvaj - kakvi filmovi znaju imati brutalne ocjene to su smehi.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1228 u: Veljača 26, 2014, 11:34:07 »
12 Years a Slave (2013)

Odlična gluma skoro svih likova (jedino je Paul Dano mrtvo govno, najgori glumac i pojava od kada ja gledam filmove, dno dna), jako emocionalan i poprilično težak za gledanje. Vizualno je baš jako dobar i zato me smeta što je baš loša glazbena podloga, što bi jako podignulo ovaj predivan, ali i jako tužan film. Najveća mana filma mi je što se uopće ne kuži kronologija dešavanja, odnosno vrijeme uopće u niti jednom trenutku nije u fokusu. Da nema 12 godina u naslovu, nebi bilo jasno da li se radi o 6 mjeseci, 2 godine ili 12 koliko i jest. Neke scene je bila prava muka za gledat, da čovjek ne povjeruje kakva su gamad i stoka ljudi bili u tom vremenu. Chiwetel Ejiofor nevjerovatno dobro odglumio kao i Michael Fassbender, dok su mi Cumberbatch i Pitt bili premalo upečatljivi da bi imao ikakav sud o njihovoj ulozi. Ovo bi trebalo puštat učenicima u prvim razredima srednje škole da nikome ne padne na pamet da ikada bude rasista.



8.0
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline the_prodigy

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1229 u: Veljača 26, 2014, 15:45:59 »
Dvoumio sam se još prije da li da gledam film, ali vidim da ostavlja upečatljiv dojam pa ću morati. Vidim da je Paul Dano onaj lik iz filma Prisoners, onaj mali šta su ga zatvorili. A vidim i da je glumio i u drugim poznatijim filmovima, ali iskreno, ne sjecam ga se iz nijednog  hmm
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit