Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 702563 vremena)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3105 u: Kolovoz 15, 2019, 23:11:16 »
Once Upon a Time... in Hollywood (2019)

Užas. Ovoliko dosadan, neinspirativan, zamoran, bezidejan i naporan film nisam dugo gledao. Da vam netko kaže nakon viđenog casta da niti Pitt niti Di Caprio niti Russel niti Al Pacino niti Margot Robbie nisu bili ništa posebno u filmu, biste li mu vjerovali ? Nažalost, ali tako je. Na najgori mogući način potraćen odličan cast i setting. Nakon par reviewa na netu, pazeći da si ništa ne spoilam, shvatio sam; ok, bit će ovo još jedan klasični tarantinovski film. Spori tok filma, neka lagana priča i na kraju opći masakar. Fine by me. Taj je koncept savršeno funkcionirao u prethodna tri filma, zašto ne bi i ovdje ? No ovdje jednostavno ništa ne funkcionira. Glavni duo Pitt i Di Caprio jednostavno nisu ničim impresionirali. Al Pacino i Russel jedva da su bili 15 min tako da je teško o njima nešto reći. Margot Robbie ne znam čemu je služila u filmu i na koji je način bila bitna.

Navikao sam da je u njegovim filmovima radnja prilično slaba i jednostavna, ali to se uvijek kompenziralo kroz izvrsne dijaloge, glumce, scene, humor i ostalo. Ovdje ništa od toga. Ako ste se bili zbunjeni nakon 2 trailera o čemu je u filmu riječ, nakon gledanja ćete biti još zbunjeniji. Radnja gotovo da ne postoji, dijalozi ispod razine na koju bi njegovi gledatelji navikli, pravog humora gotovo da ni nema. Sve djeluje besmisleno, isprazno i nabacano. Čak niti kraj filma o kojem sam čuo da se nešto pričalo da valja... je običan bullshit po meni. Srce me boli da ovo pišem jer sam veliki fan njegovih filmova i ne kužim kako si je mogao dopustit ovakav podbačaj. Po meni ovaj projekt je trebalo abortirat u ranoj fazi kad su vidili na šta će izgledati produkt i sve vrpce spaliti onim Di Capriovim flame throwerom iz filma.

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3106 u: Kolovoz 17, 2019, 21:13:20 »
Endgame.....



Ne želim proturječiti fanovima, (Čole  :P), ali ljudi moji ovo je parodija koja se ugledala na "Guardians of the Galaxy" kada su vidjeli da debilane sa Chris Prattom prolaze i ljudi svršavju na to!
Svaka čast; film je ubio, preteko Avatar....

Ali preseravanje npr. Paul Rudda, a pogotovo preglumljivanje Downey Jr.-a...??????
Ono sa Thorom i trbušinom / pivama?????

OK, uživajte u Avengersimna, ali neki dan sam pogledo Gladijatora i Phoenix / Crowe sa glumom se poseru po svim ovima!!

Zašto nitko ne priča o užasnom, užasnom CGI efektu Hulka? Kao što se sralo po DC-u i brkovima!?

Faking dizaster!

Brolin, (Thanos) i Karen Gillan, (Nebula) su jedini vrijedni kredita za glumu!
_____________________________________
_____________________________________
_____________________________________

Obavevezno, posle ručka stavit Ryana i pogledat ovo  ave1 cer1njo cer1njo
*da se razumjemo, čovjek ubija sa "sastancima" i ovo nije pljuvanje po Avengersima nego, jbg; kada ćemo gledat sve filmove koliko god ih volili ovaj "Pitch" ubija! UBIJA!!

Every Marvel Pitch Meeting In Order Of MCU Timeline - YouTube
« Zadnja izmjena: Kolovoz 17, 2019, 21:33:04 od doktor1 »

Offline Punisher

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3107 u: Kolovoz 19, 2019, 10:38:31 »
Endgame je fanservice film meni uopce nije tak dobar kolko ljudi svrsavaju.

Offline blowfish

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3108 u: Kolovoz 19, 2019, 10:42:06 »
Jep, overrated kao i većina od Marvela zadnjih godina.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline bartul_9

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3109 u: Kolovoz 19, 2019, 11:28:12 »
Slažem se.. Dosta lošiji od Infinity Wara koji je meni bio vrhunski. Također bi rekao da je najlošiji Marvelov film u zadnjih 2, 3 godine..s time da Captain Marvel nisam gledao..

Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3110 u: Kolovoz 19, 2019, 19:14:12 »
Baš si razmišljam kolko dugo nisam neki akcijski film pogledao. Valjda je zadnji bio Expendables 2. John Wick se ne broji, jer sam ga nakon sat vremena ugasio. Totalno sam otupio na taj žanr, i na neki ga način prerastao. Nemam 1 % volje ih gledat, a kamoli ova Marvel/DC izdrkavanja za djecu od 12 godina. Već mi je zlo od štancanja tih filmova.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3111 u: Kolovoz 23, 2019, 16:41:47 »
The 40 Year Old Virgin (2005)

R | 1h 56min | Comedy, Romance | 19 August 2005 (USA)

Goaded by his buddies, a nerdy guy who's never "done the deed" only finds the pressure mounting when he meets a single mother.



★★★½

Neki dan gledao na netflixu. Čak sam ga trebao gledat kada je bio aktualan, no nisam. Suze su mi išle dva sata. Fale mi takve komedije te malo starije. Steve Carell mi je uvijek odlčan di god glumio. A i odlična ekipa je tu - nešto mlađi Paul Rudd, Seth Rogen, pa čak i epizodnu ulogu odradio i full mladi Jonah Hill. Volim kod tih glupih komedija taj klišejizirani stil romantičnog feel good endinga.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3112 u: Kolovoz 25, 2019, 12:00:47 »
Foxcatcher (2014)

R | 2h 14min | Biography, Drama, Sport | 29 January 2015 (Croatia)

U.S. Olympic wrestling champions and brothers Mark Schultz and Dave Schultz join "Team Foxcatcher", led by eccentric multi-millionaire John du Pont, as they train for the 1988 Olympic Games in Seoul, South Korea, but John's self-destructive behavior threatens to consume them all.



★★★

Iako mi ga je bilo čak i dosta mučno za gledat, moram priznat kako sam jako impresioniran i izvedbom filma, pogotovo glumaca, a zapravo dosta zaintrigiran i samom pričom koja je nevjerojatna. Steve Carell je neprepoznatljiv i razvalio ulogu, al baš onako uloga karijere valjda. Channing Tatum također razvalio, i pomalo mi ga je bilo čudno vidjet onako retardiranog na početku. Iako mi se generalno smučilo od tona filma i baš je nekako hladan, opet preporučio bih ga, jer je odlično snimljen i dečki su svoje uloge razvalili.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3113 u: Kolovoz 25, 2019, 23:46:53 »
Negdje tri puta sam kreto gledat taj film i stao bi...
Neznam...

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3114 u: Kolovoz 26, 2019, 01:12:26 »
Vjerujem, jer sam se i sam bio borio s filmom. Ali vrijedi pogledati.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3115 u: Rujan 01, 2019, 12:51:39 »
Hitch (2005)

PG-13 | 1h 58min | Comedy, Romance | 3 March 2005 (Croatia)

While helping his latest client woo the woman of his dreams, a professional "date doctor" finds that his game doesn't quite work on the gossip columnist with whom he's smitten.



★★½

Solidan i gledljiv. Kevin James čini film masu neugodnim. Ali je skroz okej sve to. Nekako sam u modu tih filmova upitne kvalitete, što ih Netflix nudi. Nisam doslovce za nikakav kvalitetni film trenutno. Eva Mendes mi je u ovom filmu najmanje sexy do sada, nezz kao da joj šminka ne valja il pretaman ten. Inače mi masu napetija.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3116 u: Rujan 01, 2019, 19:06:51 »
Wtf ko te tjero da to gledaš?

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3117 u: Rujan 02, 2019, 22:57:25 »
Mislim da je bio na telki neki dan, pa zato ;D


Sent from my VOG-L29 using Tapatalk


Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3118 u: Rujan 03, 2019, 20:19:16 »
Blade Runner (1982)

R | 1h 57min | Action, Sci-Fi, Thriller | 25 June 1982 (USA)

A blade runner must pursue and terminate four replicants who stole a ship in space, and have returned to Earth to find their creator.



★★★

Već jako dugo želim pogledat Blade Runnera i to mislim da već traje jedno deset godina. Jako sam htio da mi se svidi film i čak sam se štoviše silio na to. Ostao sam razočaran i to podosta, iako mi je i više nego gledljiv. Prvo izgled filma je 10/10; remasteriziran u HD-u na 4K telki izgleda kao da je 4K film; za ono vrijeme vrh kako lijepo izgleda. E sad razočaran sam prvenstveno izvedbom priče, atmosfere, a onda i glumom Harrison Forda, on kojeg iskreno inače i jako volim mi je ovdje čista nula. Kao da je retardiran i nimalo mi nije sjeo. Zvijezdica više zbog izvedbe Rutger Hauera, koji je briljirao. Ima tu neku uvrnutu atmosferu koju priznam no nekako mi ne paše. Pogledat ću ga nekad još jednom, no stvarno mi je ostavio gorak okus, a full sam se trudio da mi se svidi i da gledam kroz prste oko mnogih stvari.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3119 u: Rujan 05, 2019, 21:06:25 »
It: Chapter 2 (2019)

Vratio se upravo iz kina. Stavit ću sve u spoiler da ne bi bilo slučajno...