Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 702981 vremena)

0 Članova i 9 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3270 u: Prosinac 20, 2019, 00:15:58 »
Rogue One (2016)

PG-13 | 2h 13min | Action, Adventure, Sci-Fi | 15 December 2016 (Croatia)

The daughter of an Imperial scientist joins the Rebel Alliance in a risky move to steal the Death Star plans.



★★★★★

Jebote! Kakva filmčina ej! Neočekivano, ali u potpunosti nisam očekivao zapravo ništa, pa čak nisam ni znao kako je kod kritike prošao. Daleko najbolji komad SW filmova zasada i jedan od najboljih SF-ova koje sam pogledao, ako ga mogu smjestiti u taj žanr. Totalno drugačije od svih onih SW light drekarija. Savršenstvo od scenarija i kako film izgleda. Dinamičniji, mračniji, ljepši, pejsingom presavršen. Obrada zapravo već viđenog scenarija je van svake pameti. Toplo se nadam da će bar još koji SW film biti blizu ovom savršenstvu. Dođe mi da ga odmah sada idem isponova gledati. Likovi, humor, stari likovi, CGI likovi, ma sve je čista jebena desetka. Neznam koliko može bolje od ovoga, ali ovo je stvarno meni totalno iznenađenje. Gareth Edwards - kapa dolje! Felicity Jones me oduševila kao Jyn Erso, kao i Mads Mikkelsen koji je uvijek čudo i ubije ulogu. Po meni nezasluženo mala ocjena na imdbu. Bacio bi blesfemiju da sam bez teksta, ali očito nisam. Ubili su s filmom - ubili! K-2SO i svi ostali likovi - čudo! Uf...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3271 u: Prosinac 20, 2019, 13:48:13 »
Doctor Sleep (2019)

Koji sam ja ovo kurac gledao ? Kubrick se sigurno okreće u grobu. Koji idiot ide radit nastavak 40 godina nakon tako kultnog filma ? Odma da kažem da nisam ni prevelik fan originala iako mi je bio sasvim ok film. Ovaj nema nit 1 % te atmosfere. Tipični moderni hollywodski film koji djeluje rađen bez imalo strasti, samo da se proda. Radnja mi je skroz meh, glumci mi nisu preuvjerljivi bili. McGregor mi uopće nije za ovu ulogu, niti sam jednog trenutka mogao si reć "da, ovo je odrasli Dan Torrence".  Ovi negativci su tragikomični, na razini Sam u kući 4. Jedino mi se sviđa da nisu uzimali original snimke nego ponovo snimali, i to je na kraju ispalo dosta dobro i uvjerljivo.

Preporuka - preskočiti.

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3272 u: Prosinac 21, 2019, 02:25:55 »


20/10

Joaquin Phoenix

 ave1

 thumbs1

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3273 u: Prosinac 21, 2019, 02:27:39 »
Ovo nije film za kino!  kava1

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3274 u: Prosinac 21, 2019, 02:35:34 »
Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017)

PG-13 | 2h 32min | Action, Adventure, Fantasy | 14 December 2017 (Croatia)

Rey develops her newly discovered abilities with the guidance of Luke Skywalker, who is unsettled by the strength of her powers. Meanwhile, the Resistance prepares for battle with the First Order.



★★★★

Bolje od epizode sedam, no nešto mi u ovom prvom gledanju ne da nije sjelo, nego sam čitavo vrijeme imao feeling da mi radnja filma ne paše, odnosno da je promašena, no tek s krajem mi je sjelo sve na svoje mjesto i shvatio sam zašto je film tako napravljen kako je napravljen. Vjerujem da će mi na sljedeće gledanje biti puno puno bolji, pa čak mislim da bi mogao biti vrlo blizu Rogue One-u, kao drugi najbolji komad SW serijala. Rey još uvijek nisam prihvatio kao izrazito bitnu kariku u cijeloj sagi. Adam Driver kao Kylo Ren mi rastura u svojoj ulozi. Još mi zapravo nitko u serijalu nije dobro oglumio taj svoj konflikt između dvije strane kao on. Iako mi je Finn bio izrazito nepotreban u prošlom filmu te mi je djelovao kao nepotreban must be funny lik ovdje mi je skroz okej. Ponavljam da priznajem grešku što sam htio da ovo bude totalno drugačiji film, pa se nisam na vrijeme opustio i dopustio filmu da bude ono što jest. I da; prokleto dobro izgleda film.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline the_prodigy

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3275 u: Prosinac 21, 2019, 09:16:14 »



20/10

Joaquin Phoenix

 ave1

 thumbs1

Tip je ubio
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3276 u: Prosinac 22, 2019, 19:21:08 »
Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker (2019)

PG-13 | 2h 21min | Action, Adventure, Fantasy | 18 December 2019 (Croatia) | CInestar 3D

The surviving Resistance faces the First Order once more in the final chapter of the Skywalker saga.



★★★★★

Iako ocjena sugerira da je film vrh i da je najbolji u žanru ili bar kao Rogue One - nije. Pet zvijezdica nisu zato, jer mi je toliko fantastičan da sam ushićen pohitao kliknut 5/5. Pet zvijezdica je zato, jer su na dostojan način stavili točku na i serijala. Maksimalna ocjena zato, jer su me uspijeli uvjeriti da je Rey ta koja je dostojna zaokružit priču posljednom trilogijom. Jer su uspijeli od mene kojeg je bilo briga oduvijek za SW serijal narpaviti fanom. Uvijek ću smatrat da je Rogue One dragulj nulte kategorije i da ispada izvan okvira SW filma kao vrh piramide. Ima deveta epizoda nešto stvari s kojima se ne slažem. Ali uspijela je prenjet tu emociju i osjećaj da se napokon nešto preokrenulo, a ja kao da sam dio toga svega, to je za mene pobjeda ovog filma, što me uvjerio da sam dio tog svemira, da navijam kao da sam s njima na brodovima krvario. Nisam imao problema nikakvog s načinom kako je došlo do posljednjeg reda, štoviše jako mi se dopala ta priča. Zadnji put se na emotivan način jedan serijal oprostio s Paul Walkerom i to mi je bilo prekrasno, no ovaj film je također napravio nešto nesvakidašnje; na jedan suptilan način se oprostio od svih onih 42 godine koliko su pojednci gradili s Lucasom ovaj serijal glumeći SW junake. Vrlo vjerojatno ću posljednju trilogiju pogledat u jednom dahu čim se pojavi zadnji film u videotekama, jer mi se s ovim filmom malo promjenio pogled na tu istu posljednju trilogiju i to malo na bolje. Humor mi je bio super doziran, što inače zna biti nerijetko over the top kad krenu u tom smjeru. Neke stvari koje su me smetale ću napisati zasebno u spojler postu, no ovaj će biti spojler free kao i uvijek. Kao što rekoh ima stvari koje bi mu definitivno smanjile tu "maksimalnu" ocjenu, no dostojno je završio i nekako sam skroz sretan i zadovoljan, a i vrijeme je darivanja, pa Star Warse, zbogom do neke nove prigode...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3277 u: Prosinac 22, 2019, 19:32:20 »
Spojleri za Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker (2019)...

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline the_prodigy

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3278 u: Prosinac 24, 2019, 00:13:14 »
AD ASTRA - 7.5 / 10 ★
Mislio sam da ce biti bezveze, ali bio mi je zanimljiv na kraju. Ne zbog priče, niti zbog Pitta toliko, već zbog činjenice da u nekoj budućnosti mogu zamisliti takva putovanja na Mjesec, Mars i eventualno ostale planete. Već sada Elon Musk ima ideje o nekakvih razgledavanjima svemira i slično.

JOKER - 8.8 / 10 ★
Jak film, grčevit, težak u nekim dijelovima, a Joaquinu je meni ovo jedna od top uloga, ako ne i najjača. Odlično je odglumio sve te cringe scene, te tikove, tu bolest sa smijanjem, cijelu to njegovo psihološko stanje tokom filma. Nije to jednostavno za odglumiti. Jedino što me još zanima je kako će ga iskoristiti dalje, da li će biti neki nastavci sa Joaquinom ili je to to od Jokera.

6 UNDERGROUND - 6.8 / 10 ★
Zabavan film za jedno popodne ili večer. Michael Bay u svom stilu, Ryan Reynolds također.

SHAZAM! - 7.5 / 10 ★
Zachary Levi mi je drag glumac još od Chuck serije i bilo mi ga je drago vidjeti i ovdje. Odlično je odradio ulogu pomalo nesvakidašnjeg heroja. Zabavan film sve u svemu, ima dobrih fora, ali nije sad da mi je bio nešto pretjerano poseban, bilo je i isforsiranih scena.

THE IRISHMAN - 8.5 / 10 ★
Lijepo je bilo vidjeti sve te stare glumce skupa. Ubili su ulogama, od glavne trojice, Al Pacino mi je mrvicu kaskao za ovom dvojicom, ali sve u svemu odlicno. Nisam toliko ni osjetio da je film trajao 3 sata. Film je dobro poznata Scorsesijeva formula, tipično za njega i glumce koje je odabrao, čak bi ocjena bila i veća da to nije sve već viđeno. Ali ovako radnja filma me se nije pretjerano dojmila, tih talijanskih boss špreha ima brdo, sve je na sličnu varijaciju. Ali glumci su držali film, šta je, je.

ANGEL HAS FALLEN - 6.0 / 10 ★
Ah.. Pogledao sam ga samo zato jer sam gledao i prijašnje dfijelove, i jer je ženi bio dobar. Isti vrag ko i prva dva dijela.

ONCE UPON A TIME IN HOLLYWOOD - 7.5 / 10 ★
Također jedan od filmova gdje glumci drže film, inače bi bio propast i ocjena bi bila puno manja. Nekako mi ne liči na Tarantinov film, iako ima naravno Tarantinovskih dijelova, pogotovo kraj. Ali u principu dosta loša radnja filma i kada završi film ostane neki gorak osjećaj u ustima, prvo sam si pomislio "i to je bilo to?"

SPIDERMAN: FAR FROM HOME - 7.0 / 10 ★
Zabavan film, Tom Holland mi je OK lik, Marvel universe također. Jake Gyllenhaal mi je isto bio dobar. Neke stvari su definitivno bile isforsirane, a najmanje me se dojmila Mary, nikako mi nije sjela.
« Zadnja izmjena: Prosinac 24, 2019, 09:41:15 od the_prodigy »
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3279 u: Prosinac 24, 2019, 06:31:42 »
Irishman traje pola sata duže. :)
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3280 u: Prosinac 29, 2019, 13:12:25 »
Ad Astra - 5/10

Jedva sam pogledal do kraja, na papiru film bi trebal biti dobar za mene, u realnosti nije. Priča je strašno glupa, ne treba dalje od toga komentirati.

Irishman

Došel sam do 2 i pol sata filma i jebeno me zamoril, gluma vrhunska, film ništ naročito, tipični Scorcese. Bolje pogledati neki njegov stariji klasik tipa Goodfellas s čim se ovo nemre meriti.

American Psycho - 8/10

Klasik, nisam gledal to jako dugo, odličan je film. Crni humor i reference na filmu su top. I muzika je 10/10. Na ovu scenu sam umiral:

Error 404 (Not Found)!!1

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3281 u: Prosinac 30, 2019, 06:18:05 »
The Man Who Invented Christmas (2017)

PG | 1h 44min | Biography, Comedy, Drama | 24 November 2017 (Canada)

The journey that led to Charles Dickens' creation of "A Christmas Carol," a timeless tale that would redefine Christmas.



★★★½

Predobro snimljen neuobičajeni božićni film. Uživao sam od prve sekunde, jer je stvarno poseban i drugačiji od svega ikad. Čak u nekim trenucima i jako mračan i nelagodan. Dan Stevens je maestralan kao Charles Dickens. Scenografija je vrhunska, stvarno je lijepo napravljen London iz 1840-tih godina. Iako nije topli kao što bi trebao biti božićni film, ima svoju poantu i sam je sebi razlog postojanja. Apsolutna preporuka, iako najbolje sjeda kao gledanje za sam Božić.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3282 u: Prosinac 30, 2019, 08:58:47 »
Hunter Killer (2018)

R | 2h 2min | Action, Thriller | 19 October 2018 (UK)

An untested American submarine captain teams with U.S. Navy Seals to rescue the Russian president, who has been kidnapped by a rogue general.



★★★★

Jako dobar film s fenomenalnim pejsingom. U par navrata mi se nije sviđao cast i što rusi pričaju američki, to mi uvijek bude retardirano. Casting SPEC OPS likova mi je off, kao i ruski predsjednik, onak daj se nabite s random likovima s nula karizme. Ali je izuzetno dinamičan i atraktivan cijelo vrijeme. Gerard Butler u malo drugačijoj manje badass ulozi u odnosu na svoje tipične uloge i moram priznat da mi se svidio kao takav. Uglavnom moglo je i bolje, ali je i ovako jako dobar film kojeg se gleda u jednom dahu. Bude stvarno napet od prve do zadnje minute. Michael Nyqvist ubija u svakoj svojoj ulozi i upravo sam sad skužio da je umro još 2017. i nemogu vjerovat. Baš mi je svakom ulogom bio odličan. RIP
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline the_prodigy

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3283 u: Prosinac 30, 2019, 14:20:54 »
Meni je bio solidan film, a zapravo Nyqvist mi je bio najbolji dio filma.

Jbt nisam imao pojma da je umro..
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3284 u: Prosinac 30, 2019, 15:54:18 »
Dobar je film, normalno s pravim pristupom i očekivanjima. Jer, ipak spašavaju predsjednika od zločestih terorista. cer1njo

Kak god bilo dobri su mi ti mozak na pašu filmovi s Butlerom. thumbs1