Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 703057 vremena)

0 Članova i 7 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3315 u: Veljača 06, 2020, 00:16:10 »
Jojo Rabbit (2019)

Ok film za jednom pogledati i ništa više. Sutra ću zaboravit da sam ga pogledao. Nakon toliko hvalospjeva očekivao sam kvalitetniji humor i sveopće bolji film. Nominacija za oscara ? Bože sačuvaj !

6.5/10

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3316 u: Veljača 10, 2020, 00:26:49 »
Terminator Genisys [2015]

PG-13 | 2h 6min | Action, Adventure, Sci-Fi | 2 July 2015 (Croatia)

When John Connor, leader of the human resistance, sends Sgt. Kyle Reese back to 1984 to protect Sarah Connor and safeguard the future, an unexpected turn of events creates a fractured timeline.



[08/10]

Jako sam ugodno iznenađen. Bilo me je strah, jer sam mislio da je film dosta u nepotreban fors otišao, pogotovo oko humora. No prevario sam se definitivno. Humor zna bili malo corny/cringe no baš i nekako paše ovdje. Jason Clarke je vrhunski, ne samo gluma, nego kao John Connor i stvarno nosi film skroz. Emiliu Clarke koliko god ovdje ne gotivim baš previše nemre joj se poreć da nije slatka i da se nije snašla. Borio sam se malo oko sedmice ili osmice, no stvarno je mrak. Odličan fight na kraju i jako je sve to dobro napravljeno, skroz s glavom i repom. Nije da su se pogubili ili da su napravili bućkuriš nekakav. Stvarno me zabavio i jako ugodno iznenadio.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3317 u: Veljača 10, 2020, 22:26:59 »
Parasite [2019]

R | 2h 12min | Comedy, Crime, Drama | 2 January 2020 (Croatia)

All unemployed, Ki-taek and his family take peculiar interest in the wealthy and glamorous Parks, as they ingratiate themselves into their lives and get entangled in an unexpected incident.



[08/10]

Jebeš mi sve ako je Bong Joon Ho normalan čovjek. Kakav scenarij lik napiše ej. Mislim film sigurno ima one dvije publike, jednu koja ga obožava i onu koja ga ne shvaća ili joj nije dobar. Mene je oduševio, zgrozio (iako ne u onom smislu kao šokiran sam, jer ne gledam sjeb filmove), zbunio i neznam jednostavno me ostavio zatečena. Apruvam mu oscare definitivno. A mrzim što mi je danas takav dan, da sam počeo gledat film prije zapravo četiri sata, pa ga na tri puta prekidao i nastavljao. No tako sam bio nabrijan i džao me pred ekranom, da nisam htio čekat da imam više vremena da ga u miru pogledam. Malo me oduševilo to što takav scenarij barem po nekom redu šta će se desiti od polovice filma je mogao past na pamet samo Bongu. Maestralno jebote. Definitivno nije film kojem ćeš ga preporučiti svakome, no da je poseban, unikatan i izvrsno ostvarenje, meni apsolutno jest.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3318 u: Veljača 11, 2020, 20:36:26 »
Baš jučer pogledao. Odličan mi je i nisam uopće ovo očekivao od filma. Super mi je što nema previše dramatizacije i sličnih sranja.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk


Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3319 u: Veljača 12, 2020, 21:08:01 »
1917 [2019]

R | 1h 59min | Drama, War | 9 January 2020 (Croatia) | Cinestar

April 6th, 1917. As a regiment assembles to wage war deep in enemy territory, two soldiers are assigned to race against time and deliver a message that will stop 1,600 men from walking straight into a deadly trap.



[10/10]

Kakvo ostvarenje! Ja bih mu dao još oscara! Vjerojatno jedan od najboljih filmova koje sam ikada pogledao, jer je sniman toliko prokleto dobro i tako dobro izgleda. Ostaje samo žal, što kraj nije malo više sladunjav odnosno patetičan (čak mislim da bi to jako pasalo, ovako je nekako dosta bio taj finish rezerviran). Al ono nevjerojatna priča i sjajno odglumljeno, baš sjajno. Ovo čekat da dođe iz kina je apsolutna glupost. Iako nema onu ratnu dramatiku s milijardu pucnjeva i detonacija, ovo je definitivno film za kino. Znam da mnogi ovo uspoređuju s Dunkirkom (koji me se uopće nije dojmio), ali meni je ovaj film apsolutno u svakom pogledu bolji. Vrhunski Sam Mendes, vrhunski!v
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3320 u: Veljača 13, 2020, 01:35:34 »
Terminator: Dark Fate [2019]

R | 2h 8min | Action, Adventure, Sci-Fi | 31 October 2019 (Spain)

An augmented human and Sarah Connor must stop an advanced liquid Terminator, from hunting down a young girl, whose fate is critical to the human race.

 

[09/10]

Tik do dvojke! Ovo će biti takav klasik za dvadeset godina! Meni osobno fenomenalno ostvarenje. Nikakve pizdarije oko scenarija. Ponovljena dobitna formula dvojke plus Linda Hamilton i Arnie koji su veličanstveni. 36 godina nakon izgledaju prejebeno zajedno u filmu. Kapa do poda tim veličinama od glumaca. Devetka ide zato što imamo napokon jebenog negativca kojeg je "nemoguće" ubiti. Nešto što mnogi filmovi pokušaju, no ne uspiju. Meni je tako sad krivo što ovo nisam išao u kino pogledati. Sad mi se gleda opet serijal ispočetka. No maraton ću ponovit ove godine sigurno. Tako se "budi" serijal. Reference u filmu su sve. Apsolutno nikakve zamjerke nemam! Nada, zero, nula. Mackenzie Davis kao Grace mi je u nekim trenucima se činila malo OFF, no ne zamjeram. Rock solid devet od deset.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3321 u: Veljača 13, 2020, 12:35:21 »
Film je teži treš. Salvation je za ovo remek djelo. Terminator ima obitelj, postavlja zavjese, 'osjeća', tj. kuži krivnju kaj je ubil Johna itd. fpalm1 cer1njo

Kak veli Kyle Reese na jedinici - That Terminator is out there! It can't be bargained with. It can't be reasoned with. It doesn't feel pity, or remorse, or fear. And it absolutely will not stop... ever, until you are dead!

Sad im terminator nosi sokiće za popiti. Ta scena, Terminator Karl je tolko glupa i urnebesna, dok sam gledal u kinu, svi su umirali od smeha. Sprdačina.

Plus totalno nemoguć scenarij (pošto je setting filma nastavak prva 2, pravi nastavak dvojke, opet) jer Skynet šalje terminatore u prošlost s isključenim procesorom za učenje (il kak se već zove). Na dvojki, u izbačenoj sceni, Arniju aktiviraju taj procesor - zato na kraju veli Johnu nekaj tipa 'I know now why you cry', al je taj terminator uništen na kraju filma. Nema logike i film je pun takvih idiotarija.

To kaj su napravili s Terminator franšizom, kolko su uništili lore, jedino je Bethesda u rangu kolko su uništili Fallout lore, al njihovi Fallouti su barem podnošljivi do neke mjere za odigrati. Ovo, Terminator, kaj su izveli - smrt. Tolko su uništili serijal kaj se nadam da više nikad ne bu snimljeno ništ ako im je poanta delati reboot serijala, a da je na kraju film s glupim humorom, a da ne spominjem da su svi nakon dvojke skroz isti plot ko dvojka (jedino je Salvation nekaj drugo pokušal).

Jedino dobro na filmu je scena na početku dok ubije Johna, al ne dobro iz konteksta priče jer je glupo (trebalo bi biti šokantno, al samo te u samom startu pripremi da bi film mogel biti totalni treš), nego kak je napravljeno.

REV-9 je užasan negativac, apsolutno ne ostavlja dojam nezaustavljive mašine nego je kroz celi film vreća za udaranje, svi ga hiču okolo itd.

Ima se kaj za raspravljati oko ovog treša, al nema poante. Nadam se da je ovo zadnji Terminator u dogledno vreme. Da nije sve tak negativno, akcija u filmu je ok, prvi dio filma više nego drugi, prije nego počne holivudsko totalno pretjerivanje.

PROLJEV/10 cry1

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3322 u: Veljača 13, 2020, 12:37:34 »
 thumbs1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3323 u: Veljača 13, 2020, 12:45:44 »
Katastrofa, drago mi je da ne bude trilogije kak su planirali od tog kvazi reboot nastavka na dvojku.

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3324 u: Veljača 14, 2020, 18:18:08 »
Parasite (2019)

Nisam nešto pretjerano oduševljen. Dobar ? Da. Odličan ? Ne. Za Oscara ? Ne.

7/10

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3325 u: Veljača 16, 2020, 23:57:19 »
The Shape of Water [2017]

R | 2h 3min | Adventure, Drama, Fantasy | 1 February 2018 (Croatia)

At a top secret research facility in the 1960s, a lonely janitor forms a unique relationship with an amphibious creature that is being held in captivity.



[05/10]

Kako? Zašto? Okej čemu? Volim uvrnute filmove, volim uvrnute scenarije, volim čudne filmove i scenarije. Al daj, kaj fakat? Pogledao s gospođom i hejtamo. Ribek je odvratan. Treba je čudnija od ribeka. Michael Shannon je još odvratniji od oboje. Čudan film, totalno nedostojan oscara, bar po mom skromnom mišljenju. Nisam načisto zapravo, jel mi je dobar, a čuda, ili debilan i čudniji. Al gotivi ga gro ljudi, pa ono. Al not my couple of tea.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3326 u: Veljača 17, 2020, 19:45:14 »
A da je gospodi ribek bio odlican onda bi ocjena bila C/10 cer1njo