Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 720061 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #495 u: Listopad 10, 2012, 20:10:39 »
Taken 2 (2012)

Dosta sam bio skeptičan, jer mi je original jako dobar i drag film sa odličnim pejsingom. No uspio mi je čak biti zanimljiviji i dinamičniji. Maggie Grace mi je postala jedna od najlijepših žena na svijetu, totalni awwww. Više akcije i nekako dosta uvjerljivija gluma Liama Neesona (rula jako kad pamti dio). Očekivao malo više ljutnje na kraju od Rade Šerbedžije s obzirom na situaciju. Dobar film koji zaslužuje bolju zadnju scenu.



8.2
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #496 u: Listopad 10, 2012, 21:18:43 »
Joj ta mala mi je u jedinici bila pravi bombončić, jedva ju čekam opet vidjeti shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #497 u: Listopad 10, 2012, 21:23:09 »
Baš sam nedavno opet pogledao Taken I, i jedva čekam da dođe HD ili Bluray verzija Takena II za pogledat, a to će potrajati....
Drago mi je da film nije podbacio ako je vjerovati Coletu shy1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #498 u: Listopad 12, 2012, 23:45:06 »
Primer



Pogledao film na preporuku frenda koji ga je nahvalio i pričao mi sa oduševljenjem o njemu, ali... ja sam razočaran. Možda je stvar da sam glup, možda to da sam film gledao nevjerojatno pospan, a možda oboje, ali pola toga u filmu nisam shvatio i bio mi je prenaporan. Prva polovica filma mi je bila zanimljiva, i da se nstavio odvijati tako kako sam si ja zamislio u glavi da bude, bio bi mi super, ali otišao je u skroz drugom smjeru od očekivanoga. Možda je kriv i frend, ili on nije shvatio ili mi nije htio pričati sve da mi ne spoila no on je zapravo meni prepričao prvi dio filma (do otkrića što taj stroj zapravo jest - za one koji su gledali znaju na što mislim) i dobio sam dojam da je to cijeli film, da će zapravo cijeli film njih 4 pokušavati otkriti što su to zapravo stvorili i da će kraj završiti tako da shvate, sa nekom jako kul spoznajom. I tako sma si nekako posložio u glavi, ali na kraju ništa. Od dijela kada smo prvi put vidjeli onu "kutiju za čovjeka" na dalje sam i gubio interes i jedva držao oči otvorenima te mi je na kraju film ispao užasno naporan. Možda je moja greška, možda bi bilo drugačije da sam ga gledao sa punom pažnjom, ali stvarno ga nemam volje gledati opet (možda mi se ipak zbog filma počelo spavati, a ne obratno) te ću ga ocijeniti i u sjećanju ostaviti kao nešto sasvim prosječno, i to samo jer vjerujem da je bolji ako se pažljivo prati i jer je nešto drugačije od većine... zapravo praktički svih filmova danas - od mene 5/10, za nekog pametnijeg 6/10
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #499 u: Listopad 15, 2012, 20:04:35 »
Blade (1998)

Neznam što da mislim o filmu. Nekako mi je jedva gledljiv i savršen u isto vrijeme. Ona sva krv i ono pumpanje vampira sa serumom i eksplozija su nešto najgore ikad valjda. Dosta scena su baš ono dobro napravljene, dok su druge za fejspalmiranje. Iako govorimo o akcijskom filmu od prije 14 godina, jednostavno je u nekim trenucima bilo neugodno gledat, kao da gledam parodiju na nešto. Blade <3 sve savršeno osim glupog kožnog balonera.

6.8
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #500 u: Listopad 16, 2012, 01:46:26 »
007: The World Is Not Enough (1999)

Rula dosta zapravo. Čak da i nema nekih tipično nebuloznih Bond scena. Atraktivna Sophie Marceau, no ne kao Denise Richards (penetriraob). Po prvi put mi se Pierce Brosnan baš svidio kao Bond, ono baš je savršen. Odličan Robert Carlyle. Cijeli film ima kontstantno dobar flow, baš zadovoljan nekako, iznenadilo me čak.

7.3
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #501 u: Listopad 20, 2012, 13:19:47 »
Chernobyl Diaries (2012)


 
Radnja se događa u Prypjatu gdje su se 6 američkih turista, zajedno sa vodičem odvažili ostati jedan dan pa zatim nastaviti u Moskvu. No nakon nekog vremena shvatili su da nisu sami. Klišejizirana radnja do bola. Prvih 40-ak min mi je čak bio i dobar, ali kasnije su svi problemi izašli na vidjelo. Toliko nepotrebnog petljanja, radnja nikakva, gluma srednja žalost.  Kao pokušavaju pobjeći, a nesposobni su za išta. Jedini lik (Uri) koji je nešto valjao je umro nakon pol sata.

Pa onda ona tipična horror shema - film završava kad posljednji lik pogine. Film nema baš ništa pamtljivo, nikakvu scenu koja bi vas mogla dirnuti, nasmijati, zastrašiti (lol pa ovo je horor) niti išta slično. Doduše, ipak je ovo B produkcija pa se takvo što moglo i očekivati. Uglavnom, film izgleda ko neki studentski projekt.

A najveća glupost je kraj. Mislio sam da će se ovi dvojica preživjelih spasit kad ugledaše ukrajinsku vojsku no ne - jednog ubiju, a ženu koja se budi na bolničkih kolicima "doktori" bace u samicu gdje ju izmasakriraju neke spodobe i kraj. Mogli su rađe stavit neki happy end, a ne ovako besmislen kraj.

Nisam ovaj dio stavio u spoiler jer smatram da ga ovaj uradak ni ne zaslužuje.  cer1njo

Preporuka: zaobići film, jedino ako nemate baš ništa pametno za raditi.

4.5

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #502 u: Listopad 20, 2012, 22:27:45 »
Kolki dio filma podsjeća na MW misiju?  shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #503 u: Listopad 20, 2012, 22:34:51 »
Mene je taj film nahajpo na fantastični STALKER.

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #504 u: Listopad 21, 2012, 10:30:01 »
Ne puno. Jedino što ćeš prepozati je ono područje oko lunaparka i Ferris Wheela.
Ostatak vremena su ili u podzemlju ili zuje negdje okolo. Šta se lokacija tiče,
nisu nešto raznovrsne kakve sam očekivao. Baš sam išao gledati film s
tom namjerom da vidim malo te atmosfere, i s tim na umu film mi može proći makar
nije ništa posebno. Žalosno je reći šta se moglo od ovog filma napravit s obzirom na lokaciju.

Pogledaj film ako te baš privlači to područje, drugi razlog za gledat ga, vjerujem ne postoji. 

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #505 u: Listopad 26, 2012, 19:20:27 »
The Amazing Spider-Man (2012)

Za Andrewa Garfield kao Petera, neznam šta bi rekao, imao sam osjećaj da lik plače tokom cijelog filma, baš onako nekako pičkasto plakanje, dok opet u nekim scenama ima tu neku savršenu glupu facu koja baš paše u ovakvom filmu. Emma Stone savršena slatkica. Očekivao sam nekako gori film od trilogije Tobey Maguireom, ali dobio vizualno dosta dobar film sa dosta zabavnih scena. Rula mi ta neka opušetnost i blagi flow koji film ima. Ima glupih lajnera, ali oni su baš savršeni za ovakav tip filma.



7.0
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #506 u: Listopad 29, 2012, 02:01:56 »
Man on a Ledge (2012)

Nisam očekivao toliko dobar film. Napočetku malo dosadnjikav i predvidljiv, no druga polovica filma je odlična. Dobro pogođena glumačka postava. Drago mi je da se režija nije zagubila u raspletu. Sjajna ideja i realizacija iste. Volim kad film postigne ovako tempirano vrhunac. Penetriraob u Genesis Rodriguez. Scene s njom su savršene. Iznenađujuće dobar film.



8.4
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #507 u: Listopad 29, 2012, 21:39:17 »
Da ne otvaram bezveze novu temu budem tu stavil. Test footage za aliena.

Alien: Bolaj Badejo


Totalno spuki mi je.

Offline Kole

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #508 u: Listopad 29, 2012, 21:46:12 »
Kolku buksu ima, vrag te yebi  cer1njo

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #509 u: Listopad 29, 2012, 23:09:41 »
Bome je jezivo, di si to našao

Strašnije nego bilo koji "horror" danas
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.