Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 719930 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #75 u: Siječanj 21, 2012, 16:16:38 »
Jel si skužio da nisi gledao film?  cer1njo

Na žalost gledao sam ga  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline sneki

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #76 u: Siječanj 21, 2012, 18:13:07 »
Dok kad već postaš, daj neki dojam o filmu, nešto da nas zaintrigira. ..

pa zato,

sori ako sam krivo shvatila ...ali sam se svojski potrudila a ti sad meni tako...

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #77 u: Siječanj 21, 2012, 19:13:32 »
Dok = doktor1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #78 u: Siječanj 21, 2012, 19:49:15 »
 cer1njo

ontopic:

http://www.imdb.com/title/tt1790076/

Već sam zaboravio kako je to genijalna serija  ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #79 u: Siječanj 21, 2012, 23:46:41 »
Parfem

Kvragu i to prokletstvo. Pročitao sam knjigu prošli tjedan te sam odlučio ponovno pogledati film koji sam gledao prije gotovo 6 godina. Tada mi je bio sjajan, a danas, jako dobar, ali ne baš odličan, jer naime, da bi sve stalo u 2 i kusur sata, mnogi detalji o Jean-Baptisteovom životu i kako je došao gdje je došao su bili uklonjeni. Šteta jer mi je film sada kada znam što znam dosta nepovezan.

Netko tko nije čitao knjigu možda to neće ni primjetiti, stvarno ne znam je li do toga ili je film zaista takav, ali eto.
Inače to mi se dogodilo prošle godine i sa Drakulom - gledao nekoliko puta film kao klinac, i onda prošlo ljeto konačno pročitao i original knjigu, pogledao film ponovno (onaj sa Garyem Oldmanom, Reevesom i Winonom) i moram reći da sam ga odmah maknuo s kompa i nemam namjeru gledati ponovno jer je nakon knjige prejadan  cry1

OK, kod Parfema nije baš takav slučaj, film je ipak i puno bolje odrađen nego Dracula, a i Dracula je puno opsežnija knjiga gdje se još više toga izgubilo u ekranizaciji, ali eto... Sada mi je palo na pamet da skoro namjeravam konačno pročitati i Gospodar Prstenova trilogiju, te se sve bojim da mi inače fenomenalni filmovi neće malo pasti u očima nakon toga. Jest da su dosta dugi i vrhunski odrađeni, ali opet, to su knjige od nekoliko stotina stranica svaka, tako da...  jaad
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline sneki

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #80 u: Siječanj 22, 2012, 08:52:44 »
sneki = malo sam spora

Offline s2000

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #81 u: Siječanj 22, 2012, 08:57:45 »
Gledo  sam ga 5puta, al bilo mi jutros dosadno pa ga opet pogledah  p1va

Offline Jack-Darkman

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #82 u: Siječanj 22, 2012, 12:14:57 »
@balkan- na imbd-u je dobio 4.1  ;D

@Shimmy- čuo sam da su dextera zadnje dvije sezone malo razvodnili, ali svejedno stoji mi na listi za pogledat, još nisam završio sa family guym i sopranosima.

Offline s2000

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #83 u: Siječanj 22, 2012, 13:15:23 »
@balkan- na imbd-u je dobio 4.1  ;D

@Shimmy- čuo sam da su dextera zadnje dvije sezone malo razvodnili, ali svejedno stoji mi na listi za pogledat, još nisam završio sa family guym i sopranosima.
Jedini film sa motorima, meni je film odlican,steta sto nece snimit sa novijim motorima al eto jbga

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #84 u: Siječanj 22, 2012, 13:39:33 »
Meni je isto bio dosta dobar. Fuck imdb  :P

A Dexter - peta sezona je bila malo lošija, istina, sad sam počeo gledati 6. (7. dolazi skoro), dakle to su valdja te zadnje dvije koje misliš, i onako, ne znam, tek ću vidjeti za 7., za sad pogledao 2 epizode i čini se OK, ali jasno, s druge strane, Dexter tek postane prava stvar negdje na trećini/pola sezone, tako da ću vidjeti.

Ali i takav "razvodnjen" je sjajna serija. No prvih 4 sezona -  ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline sneki

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #85 u: Siječanj 22, 2012, 23:44:21 »
ja sam upravo odgledala Stieg Larssona drugi dio...uh Ova Salander je luda ko helikopter
tak me razbudilo, kak ću sad zaspat, sad mogu tri kruga odđogirat oko zgrade cer1njo

Offline Montoya

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #86 u: Siječanj 24, 2012, 12:15:25 »
Sinoć Top Gear na hrtu, prvo nakon Plaćenika (31.12.'11) kaj nije sport (iako zapravo malo i je).
Grdo je ne imati svoj TV ili sposobni PC
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #87 u: Siječanj 26, 2012, 16:08:05 »
@Shimmy- čuo sam da su dextera zadnje dvije sezone malo razvodnili, ali svejedno stoji mi na listi za pogledat, još nisam završio sa family guym i sopranosima.

Pogledao upravo zadnju epizodu 6. sezone i garantiram ti da nije razvodnjena, naprotiv, savršena je  ave1

Peta je bila malo onako meh, ali ova, strava. A da ne pričam kako je završila... ajme koji bi to spoiler bio  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #88 u: Siječanj 28, 2012, 14:01:42 »
Love Actually (2003) - Toliko besmisleno da je ispalo savršeno. Cijeli film zapravo nema nikakvog smisla osim smješne poveznice - aerodroma, bravo.



6.8
« Zadnja izmjena: Siječanj 29, 2012, 13:38:54 od Cole »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #89 u: Siječanj 29, 2012, 21:39:14 »
 fpalm1

Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.