Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 702910 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline versus

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #540 u: Studeni 21, 2012, 14:37:36 »
da nisam prestao pisat u ovoj temi onomad kad ste hvalili Prometeja ( fpalm1)
pretpostavljam da bi to sad napravio kad se dovodi u pitanje Heat

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #541 u: Studeni 27, 2012, 22:41:44 »
The Big Lebowski



Genijalan! Uopće nisam tako zamišljao film. Trbuh me bolio od smijanja. Nemam šta drugo reći, jednostavno zakon komedija, 18 puta bolja od Hangovera ili nekog novog čuda - 9/10
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #542 u: Studeni 27, 2012, 22:57:23 »
ovo još nisam gledao, a nikak da se natjeram da pogledam jaad
znam da je zakon, ali nikak da "nađem vremena" cer1njo

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #543 u: Studeni 27, 2012, 23:06:21 »
Probaj, isplati se  ;D

Jeff Bridges genijalan  ave1 Inače ga volim ali ovo mi je njegova najbolja uloga do sad
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #544 u: Studeni 28, 2012, 12:18:31 »
Genijalan! Uopće nisam tako zamišljao film. Trbuh me bolio od smijanja. Nemam šta drugo reći, jednostavno zakon komedija, 18 puta bolja od Hangovera ili nekog novog čuda - 9/10

 thumbs1

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #545 u: Studeni 30, 2012, 14:20:47 »
Hangover je precjenjen tak jako da su to čudesa. Nisam ga do kraja ni pogledal, samo do pol i bil mi je predosadan film. Lebowski on the other hand... DUDE.  cer1njo

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #546 u: Studeni 30, 2012, 15:45:10 »
Not A Golfer


 cer1njo cer1njo ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #547 u: Prosinac 02, 2012, 08:18:52 »
Meni je Bridges među najdražim glumcima, a ovaj je film mjerilo za sve ostale thumbs1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #548 u: Prosinac 03, 2012, 02:57:35 »
How to Train Your Dragon (2010)

Htio ga pogledat još prošle godine, ali iz nekog razloga nisam. Pogledao ga večeras u dobrom društvu i oduševio se. Izvrsna animacija i odličan voice acting. Baš posebna i lijepa priča. Jedan od lijepših animiranih filmova koje sam gledao. Toplo i ugodno te preporuka svima.



8.5
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #549 u: Prosinac 03, 2012, 17:41:29 »
Slažem se! A pogledaj i Tangled ako nisi, jako simpatično, a zgodno i za pogledat s curom  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #550 u: Prosinac 05, 2012, 18:37:29 »
Tangled je još bolji od How To Train Your Dragon. thumbs1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #551 u: Prosinac 05, 2012, 19:33:10 »
Tangled je još bolji od How To Train Your Dragon. thumbs1

I ja mislim to ali nisam htio reći da ne ispadnem pičkica. Pogotovo jer sam ga solo gledao, samo vidim da je dobar i za sa komadom  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #552 u: Prosinac 07, 2012, 21:05:53 »
Apocalypse Now



Konačno da pogledam i taj klasik. Počeo ga jednom davno (ima 10 godina sigurno), gledao jedno 40-50 minuta i onda zasapao jer je počeo dosta kasno na TV-u a ja bio balavac još. No drago mi je da ga nisam pogledao tada jer vidim da puno toga ne bih shvatio, neke bitne detalje koje danas jako cijenim. Poput samog kraja filma npr. Sada sam pogledao ove godine oba velika filma o ratu u Vijetnamu s kraja 70-ih i moram reći da mi je ovaj puno bolji od Deer Huntera. Dok je The Deer Hunter od svoja 3 sata dobrih sat vremena uspio biti dosadan, Apocalypse Now skoro da nije imao takvih trenutaka. Zapravo i nije, ima svega par čudnih scena općeg ludila i blesiranja kakve ne volim (tipa u kući francuza), ali bez tih sve zajedno 10-20 minuta filma bio bi savršen. Nevjerojatno je isto kako su 2 najkarizmatičnija lika zapravo sporedni (OK, Kurtz nije sporedan lik samo mu je uloga takva. Tko je gledao, znat će što mislim) i pojavljuju se oba svega jedno pola sata filma, što je malo s obzirom na trajanje od gotovo 200 minuta - riječ je naravno o pukovniku Kurtzu kojeg je utjelovio legenda Brando, te liku Billa Kilgorea kojeg je odglumio još jedan oskarovac - Robert Duvall. Samo njih dvojica su fantastični i mogli bi držati cijeli film, no srećom i bez njih, ostatak glumačke postave, radnja i scenarij su sjajni. Stara škola, prava umjetnost - ovakvih filmova danas više gotovo da nema - 9/10
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #553 u: Prosinac 07, 2012, 21:17:00 »
Potpis na sve  thumbs1
Ne znam ni sam kolko sam ga puta odgledao.
Ako jos uvijek nisi, obavezno pogledaj Platoon i Full metal jacket.
Takodjer odlicni ratni filmovi koji se bave vijetnamskim ratom. Odlicna glumacka postava, scenarij, simbolika i uvid u ljudsku psihu.
« Zadnja izmjena: Prosinac 07, 2012, 21:21:07 od Thergothon »

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #554 u: Prosinac 07, 2012, 23:20:57 »
Sinoć gledao Seven pounds...  ave1 ave1
Seven Pounds (2008) - IMDb


Neznam kad sam zadnji put gledao tak dobru dramu... čak su mi se oči zasuzile malo pred kraj...
Will je super odglumio i pokazao razne emocije i fakat je to dobro i uvjerljivo odglumio... Jako dobra tematika i razvoj priče... Možda da su malo više razvili likove, poput njegova buraza, Holly i slično ono donacije i tak to... Ali sve u svemu film mi je bio genijalan, nisam očekivao puno, mislio sam da će biti nekaj ono bufuckinhu, ali je bilo puno više od toga i nadmašio je moja očekivanja i bio bi još bolji da u međuvremenu nisam prolio 3dcl vode po tepihu i pol vrećice čipsa  cer1njo cer1njo