Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 703059 vremena)

0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #570 u: Prosinac 17, 2012, 01:26:30 »
The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - IMAX

Kao prvo da naglasim da sam nakon pogledanog filma ostao bez teksta.
Prvo zbog genijalnosti ama baš svega, onda zbog trajnosti od 3 sata, koja su mi prošla kao jedan.
Doslovce sam kraj filma zamjenio na momenat za pauzu.
Vizualno film je savršen, baš ono najbolje što sam vidio. Usudio bi se reć da bolje izgleda od Batmana i Avengersa.

Glazbena podloga je također savršenstvo.
Trenutak kada pjevaju "Over The Misty Mountains Cold" je jedan od najboljih trenutaka u svijetu filma što sam ja gledao, sav sam se naježio.
Teško mi je pisat o filmu bez spojlera pa ću se potruditi. Jako mi je bilo drago vidjet neke likove iz LOTR trilogije, baš ono rula.
Moram priznati da sam se bojao jako kritika koje sam čuo o početku filma i općenito, ali sam odahnuo kada sam od "provjerene" strane čuo da je sve jako jako dobro.
Početak filma, Shire, lokacije, smješnost i kaos, audiovizualna prezentacija, borbe, sve je preodlično napravljeno.

Možda je jak utjecaj 3D-a u IMAX-u, ali cijelokupni film je ogromni ep i jedva čekam sljedećeg Hobbita.
Niti jedna scena filma mi nije bila dosadna, scene su ogromne i epične kolko god to mogu biti.
Mislim da film ima možda najbolju CGI scenu ikad (oni kameni divovi), kriste kako to dobro izgleda.
Jednostavno nemogu vjerovat da je Richard Armitage Thorin. Fantastičan je.
Ista stvar je i sa Dwalinom kojeg glumi Graham McTavish.
Oduševio me Martin Freeman kao Bilbo, baš mu nenormalno dobro sjeda uloga. Film dostojan oskara i pod obavezno ga ić gledat na velika platna.



9.5
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #571 u: Prosinac 17, 2012, 12:34:46 »
Bio sam nahajpan na film, a sad sam prenahajpan cer1njo
Samo što ga ja ne budem ove godine pogledao, već iduće cry1
Da sam znao, štedio bi novce za Zagreb, pa bi ga gledao u kinu. A ovako ću ga gledati kod kuće, dok se pojavi HD izdanje za nabavit.
Al drago mi je da film nije podbacio, baš m izgleda super po trailerima što sam vidio. Baš mi se čini da su super skinuli knjige i to prebacili u film. Trilogija Gospodar prstenova mi je uz SW najbolji filmski serijal, nadam se da u tu listu bude ušao i Hobbit. Ma gotovo sam siguran da bude sm1jeh
A vjerujem da je i soundtrack takav da se naježiš ave1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #572 u: Prosinac 17, 2012, 12:41:16 »
Ja sam valjda jedina osoba koja nema nikakav hajp oko filma. Valjda jer nisam čitao Hobbita a imam dojam da je LOTR jači nego Hobbit, plus ti Hobbiti su mi najnezanimljiviji likovi u LOTR-u (filmovima, knjige nisam čitao, jel). Ne znam, da imam para išao bih gledati ali ovako...
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #573 u: Prosinac 17, 2012, 12:44:42 »
Frajeru, ako ću ić gledat tokom tjedna ideš samnom.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Kole

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #574 u: Prosinac 17, 2012, 13:51:44 »
Ja ću s frendom prek praznika ić odgledat Hobbita, nešto savršeno. Pogledao trailere i oduševljen sam. Totalno nahajpan

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #575 u: Prosinac 17, 2012, 13:52:54 »
Frajeru, ako ću ić gledat tokom tjedna ideš samnom.

Još jednom ideš?  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #576 u: Prosinac 17, 2012, 13:54:22 »
Baš mi je drago što se redatelj odlučio prikazat život Hobbita, to mi je fallio u originalnoj trilogiji. Baš me zanima kako izgleda Shire i ta atmosfera.

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #577 u: Prosinac 17, 2012, 14:13:30 »
Ja sam valjda jedina osoba koja nema nikakav hajp oko filma

Mi smo valjda jedine osobe koje nemaju nikakav hajp oko filma cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #578 u: Prosinac 17, 2012, 14:27:58 »
Ja sam valjda jedina osoba koja nema nikakav hajp oko filma

Mi smo valjda jedine osobe koje nemaju nikakav hajp oko filma cer1njo
Ima nas više.  cer1njo

Jučer je cura gledala i veli da joj nije baš nekaj preposebno, da je film ni vrit ni mimo, ok za pogledati, 3d da je super i da nikak film nije za ocjenu koju drži na IMDB. I da je u usporedbi s knjigom dosta slabije to.

Offline Iceman

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #579 u: Prosinac 19, 2012, 22:48:19 »
Top Gun - jedan od meni najdražih filmova. Jednostavno ga obožavam, savršen. Gledao sam ga 10 puta, i tako mogu nastaviti u nedogled. A jakna Top Gun je zakon, ima je nabaviti u ZG-u, ali zato ću morati malo skupljati, tj zaposliti se. Još si stavim dog tag oko vrata i to je to, lov na pičetine (sorry) može početi. :)

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #580 u: Prosinac 19, 2012, 23:59:57 »
+1  thumbs1

Top Gun je bezvremenski klasik koji pršti zanimljivom temom, genijalnom mjuzom i općenitim mačizmom. Film za frajere  kuul
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Iceman

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #581 u: Prosinac 20, 2012, 00:03:17 »
 thumbs1

Točno to Shimmy.

Offline Kole

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #582 u: Prosinac 21, 2012, 01:03:01 »
21 Jump Street (2012) - IMDb



Genijalna komedija, Jonah me jednostavno oduševljava iz filma u film. Channing se isto odlično uklopio. Svakako preporuke, nećete požalit. Definitivno najbolja komedija ove godine. Suze su mi doslovno išle. Još će se jednom pogledat  aweCH aweCH

10/10
« Zadnja izmjena: Prosinac 21, 2012, 01:10:47 od Kole »

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #583 u: Prosinac 21, 2012, 23:43:46 »
e to sam i ja gledo... Fakat presmiješan.. Icecube je isto presmiješan bio
ima dosta ok fora, zavisi šta vam je smiješno naravno  cer1njo
preporuka od mene isto  :P

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #584 u: Prosinac 22, 2012, 01:22:32 »
Ako je slično kao i Superbad, onda mora da je zakon  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.