Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 720278 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline the_prodigy

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #870 u: Lipanj 23, 2013, 14:09:17 »
To si jucer na tv-u pokupio? :)
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Punisher

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #871 u: Lipanj 23, 2013, 15:42:56 »
Man of Steel (2013)

Ipak su očekivanja bila malo previsoka. Nekako sam očekivao da će suradnja Snydera i Nolana iskristalizirati film u rangu Nolanovih Batmana, ali ipak je daleko od te klase. Neke stvari u filmu su mi fenomenalno sjele kao objašnjenje postojanja kriptonaca i samog Kal-Ela te cijelkupan plot, no nekako mi je akcija zakazala i još nešto, ali nemogu dokučit što točno. Antagonista u vidu generala Zoda mi nikako nije sjeo, makar mi je Michael Shannon drag glumac. Dušbegast totalno i nimalo uvjerljiv. Roditelji po krvi i Clarkovi "usvojitelji" su odlično pogođeni i tu sam dosta zadovoljan. Znam da nisu mogli drugačije snimit, ali scene akcije su dosta loše barem po mojem ukusu, jer me nekako nervoziralo to konstantno kretanje po xy osi u svim smjerovima ikad u supersoničnoj brzini, nije to moja šalica čaja. CGI je odličan u svakom pogledu, ali i pomalo pretjeran. To su moje jedine zamjerke i dojam da nešto u filmu fali. Osvojio me humorom (ima par jako lajkabilnih scena), u mirnim djelovima atmosferom, glavnim (Henry Cavill fantastično odglumio čeličnjaka) i ostalim glumcima izuzev antagonista Zoda. Napravio je finu podlogu za daljne filmove, ali nadam se u budućnosti malo manje Michael Bay predloška. Drago mi je da nisam ostao razočaran s obzirom na prevelika očekivanja. Cinestar nije utjecao na ukupan dojam.

   

8.0


Vidiš kod mene baš obrnuta reakcija, plot mi je bio malo manjkav, ok početak filma mi je fkt fenomenalno odrađen
no kasnije kvaliteta fabule i zaplet sam jako opada ali su zato mi akcijeske scene borbi prikazane fenomenalno, ipak je to Snyder borbe moraju biti odlične. Sve u svemu oko ocjene se više manje slažemo, iako mu ja baš ne bi dao osmicu nego 7.8 . U rangu Nolanovog Batmana nikako nije, ali najbolji Superman film definitivno. Svakako pogledat u kinu ako se može vizualno film izgleda stunning, preporučam odlazak u cinestar srijedom da malo uštedite a opet pogledate na velikom platnu. U svakom slučaju kod mene je ostvario bolji rezultat no što sam očekivao, pogotovo nakon onog zadnjeg filma o supermanu.


P.S.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #872 u: Lipanj 25, 2013, 11:33:57 »
Tokyo Drift - OK film za mozak na pašu. Ima kul scena ali ima i preretardiranih.

Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #873 u: Lipanj 25, 2013, 11:57:41 »
Glumica u filmu je i u Just the way you are - spotu od Marsa.
Nevjerovatna je količina seksipila koju posjeduje.

 dsmoker
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #874 u: Lipanj 25, 2013, 12:08:18 »
Naravno da sam išao pogledati odmah  ;D

Je, predivna je shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #875 u: Lipanj 26, 2013, 09:50:48 »
Man of Steel (2013)

   



Evo pogledao i ja i dojmovi su mi više kao Punisherovi. Mislim ukratko, film me oduševio, nisam uopće ništa očekivao jer nikad nisam bio fan Supermana ali zbog ovog filma sam po prvi put to postao  ;D
Konačno sjajno prikazana ta moć Supermana i zašto ga zovu tako kako ga zovu. OK, nisam gledao Superman Returns iz istog razloga, neinteres za tog heroja, a ovaj sam pogledao na blef i nije mi žao. Početak mi je fenoemnalan i odmah me osvojio a daljnji tok filma i zadržao. Akcija mi je spektakularna, nešto u rangu i stilu Iron Mana koji mi je poslije Batmana (Nolanovog) najdraži superhero film, slika i grafika su vrhunski, jedino me priča malo razočarala tj ne sama priča nego tijek odvijanja radnje nakon Kryptona i sve bliže kraju.
Ima i dosta dobrog humora. Sve u svemu, film koji bih preporučio svakome  thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #876 u: Lipanj 29, 2013, 15:23:46 »
Fast Five



Predobar! Uvjerljivo najbolji F&F, jedino mi još šestica ostaje za pogledati. Ima akcije, ima vožnje, ima humora, ima svih najboljih momenata serijala plus neke nove stvari, sve upakirano u visoki budžet. Plus maknuli su one mutave CGI efekte tokom potjera koji su bili prisutni od dvojke do četvorke. Za film ovog tipa - dakle akcija i mozak na pašu, apsolutna preporuka jer je među (naj)boljima
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #877 u: Lipanj 29, 2013, 15:56:06 »
Neznam da li si znao  ali scena sa kontenjerima nije sklop efekata i animacija, nego prava stvar.
Pogledaj si making of...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Kole

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #878 u: Lipanj 29, 2013, 16:16:41 »
Neznam da li si znao  ali scena sa kontenjerima nije sklop efekata i animacija, nego prava stvar.
Pogledaj si making of...

 thumbs1 ave1 ave1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #879 u: Lipanj 29, 2013, 17:50:02 »
Nisam znao no ni ne izgleda animirano. To je ono što sam rekao - dvojka, TD i četvorka su takve scene imale dijelom CGI i očajno su izgledale, ovo izgleda predobro ave1

I misliš sa sefovima?  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #880 u: Lipanj 29, 2013, 18:59:27 »
Eh da, ma proslo je puno vremena od kako sam ga gledao  hug1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Kole

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #881 u: Lipanj 30, 2013, 02:37:07 »
O za osvetu (2005) - IMDb



Jedan od filmova koji mi se posebno svidio. Uživao sam u svakoj minuti. Naime, takozvani čovjek s Fawkes maskom se bori protiv korumpiranih političara koji su zasjeli na tron Londona. Film je jako inspirirajući, ali onom čovjeku tko je napisao scenarij ide svaka pohvala. Obavezno pogledat ako netko nije  thumbs1

I da, Portmanica je baš seksi tu, i dobro je odglumila moram reći  shy1

10/10

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #882 u: Srpanj 08, 2013, 15:11:20 »
Now You See Me (2013)

Genijalan u cijelosti. Iako traje dva sata, dojma sam da je puno kraći, vjerovatno zato što je užasno zabavan i dinamičan. Odličan izbor glumaca i njihova izvedba, baš su svi rulali. Lijep i atraktivan, ali i predvidljiv na početku. Ostao oduševljen raspletom situacije. Traženje lošosti u ovom filmu je cijepidlačenja. Cinestar Rijeka povećao ionako vrlo visok dojam.



8.8


Good Will Hunting (1997)

Prije svega fantastična izvedba Matta Damona, ali i Robina Williamsa. Njih dvoje kao da su van ovog svijeta u ovom filmu. Ostao totalno uživljen u njihov odnos. Isto tako rula jako i svađa između Seana i Prof. Geralda.  Ben Affleck je u ovom filmu glupo drljaljavo smeće i jedino ga spašava trenutak prosvjetljenja u kojem Willu daje terapiju u vezi odlaska. Dijalog je tokom cijelog filma maestralan i mislim zasluženo dobivena dva oskara.



8.3
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #883 u: Srpanj 08, 2013, 17:05:58 »
Brijem da bum "Now you see me" gledo više zbog glumaca kao Freemana i MyCocainea  cer1njo
Iako vjerujem da je jako dobar film kao što si i sam rekao thumbs1

Offline Lollik

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #884 u: Srpanj 09, 2013, 16:31:38 »
ovo

Doraleous & Associates Episode 1: Open for Business


 cer1njo

preodlicna serijica
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit