Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 702691 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1110 u: Siječanj 16, 2014, 23:08:14 »
Big Lebowski je brutalno precijenjen, djuuuuuuuuuud.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1111 u: Siječanj 17, 2014, 01:26:28 »
Getaway (2013)

Nisam to mislio da ću doživjet, ali Selena Gomez mi je ovdje simpatična čak. Okej, retardirano je pametna i zna sranja, ali nekako skroz simpatično. Ethan Hawke skroz solidan iako nisam njegov fan baš. Ovaj film se isplati pogleda samo zbog Shelby Mustanga. Auto je savršen i doslovce sam samo zbog njega uspio dočekat kraj filma. Film je naravno jedno besmisleno govno sa besmislenim scenama i još besmislenijim scenarijem. On (Jon Voight) ga tjera da se zabija u božićne štandove u Bugarskoj u kojoj pričaju hrvatsko srpski. Nezz. Baš jako dugo nisam gledao film čija je ideja doslovce jedna od najgorih ikad. Doslovce preporuka da zaobiđete film ako je ikako moguće, osim ako niste zaljubljenik Shelbya, no tu su google slike, pa si dobro razmislite.



4.8
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1112 u: Siječanj 17, 2014, 02:32:16 »


Odličan film baziran na istinitom događaju...

Captain Phillips True Story vs Movie - Real Captain Richard Phillips
« Zadnja izmjena: Siječanj 17, 2014, 02:35:55 od doktor1 »

Offline Thergothon

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1113 u: Siječanj 17, 2014, 09:51:15 »
Big Lebowski je brutalno precijenjen, djuuuuuuuuuud.

Nije, jedino ako se ravnaš prema IMDb-u.

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1114 u: Siječanj 17, 2014, 12:28:08 »
Ja sam isto mislio da je Lebowski ono, kralj filmova i kaj ja znam... I mislio sam da sam glup kaj ga nisam gledo i onda kad sam ga jednom pogledao.... Film je bio ok. S obzirom na priče i tak to mislio sam da je film stvarno jako dobar, ali je to kak vi kažete, dobar. Ima ok scena, ponekad dobrih fora i to je više manje to. Barem znam od kud razni memei i slične pizdarije  ;D

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1115 u: Siječanj 17, 2014, 17:14:17 »
U par dana pogledao odlični dokumentarac - Double Fine Adventure Documentary



Sve skupa traje oko šest i pol, sedam sati i daje odličan uvid u stvaranje jedne igre...

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1116 u: Siječanj 17, 2014, 17:27:36 »
Nije, jedino ako se ravnaš prema IMDb-u.

Ravnam se po tome kolko ljudi znam kojima je genijalan, a film je ok i ništ više od toga. Ništ posebno, malo iznad prosjeka.

Offline Thergothon

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1117 u: Siječanj 17, 2014, 17:44:24 »
Stvar je u tome da ljudi dok čuju za neku kultnu komediju očekuju da se iz sekunde u sekundu budu smijali do besvijesti, a osobno mislim da to nema nikakve veze s kvalitetom filma.
Isto ko dok mi genijalci briju da je horor dobar jedino ako pišaš i sereš od straha tijekom gledanja  fpalm1

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1118 u: Siječanj 17, 2014, 17:48:59 »
Meni je ko film i ko komedija tak kak sam napisal, znam brdo ljudi kojima je film čudo neviđeno - po čemu točno ne znam. Ne treba neke filozofije uključivati, svako drukčije doživljava stvari i meni je film takav kakav je. Zabavil me dok sam ga gledal, al mi nije bilo dok sam odgledal vaaauuu bum si ga pustil još jemput. Čvrstih 7/10 mi je uvek bil, da naletim na tv-u dok je pogledal bi.

Al ništ nije u rangu precjenjenosti ko Wes Andersonovi ispljuvci. cer1njo

Njegove filmove nemrem zmisliti. ;D
« Zadnja izmjena: Siječanj 17, 2014, 17:51:34 od ManTheRamparts »

Offline Thergothon

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1119 u: Siječanj 17, 2014, 17:53:43 »
Od glumačke izvedbe pa do užasno banalne radnje koja baš zbog toga postaje kompleksna mi je jako dobar.
Ali kak veliš, stvar ukusa. Meni je npr. užasno precijenjen film također od braće Coen: Tko je ovdje lud? (2000) - IMDb
Clooneya niti ovak ne volim, ali sam dobil preporuke da je film fantastičan, a još uvijek se pitam zbog čega... možda bi mu trebal dati drugu priliku  hmm

Offline versus

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1120 u: Siječanj 17, 2014, 18:34:25 »
vi 'opće ne kužite  kadt1kažem, Lebowski je više od filma. Kao film, i nije neki vrh. Ali stav Lebowskog, način života i pogled na isti, to je ono što je upečatljivo. Mislim, to je zavelo mase. Likovi su mrak. Ima tih nekih filmova koji ispadaju iz kolotečina i onda su kultni filmovi, npr sa Clerks je sličan slučaj

bilo bi toga i više da filmska industrija filmove ne prilagođava debilima. Pa se onda ovakvi rijetki trenuci kreativnosti glorificiraju.

Meni su općenito Coenovci precijenjeni, ne vidim ništa veliko ni u O brother where... , ni u Fargo-u.

Offline Thergothon

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1121 u: Siječanj 17, 2014, 18:41:37 »
Glorificiraju se s razlogom, Upravo zbog tog debilizma ne mogu niti jednu noviju komediju izdvojiti kao nešto vanserijsko.
Ima stvari kojima sam se dobro nasmijao, ali su svejedno užasno debilni filmovi čija umjetnička vrijednost nije niti na razini nule.

Offline versus

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1122 u: Siječanj 17, 2014, 18:54:29 »
a možda ima draži i u tom smeću, mislim kopanjem po njemu

uzmem nekoliko filmova, i znam da će sve bit smeće, među njima i nekakvu blesavu komediju Little Miss Sunshine koju mi se niti ne gleda
i ispadne da me oduševi totalno. Nije da se kidaš od smijeha, al topao film u tri materine.

Mala miss Amerike (2006) - IMDb  thumbs1

Offline Thergothon

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1123 u: Siječanj 17, 2014, 18:59:47 »
Naravno, uvijek ima izuzetaka, ali većinom je to iscrpljujuće kopanje po smeću dok ne naletiš na nešto dobro.
Ili jednostavno izbjegavaš određeni žanr i nakon 5 godina konačno odgledaš film koji je navodno JAKO dobar, normalno prvih 5 minuta je faca  hmm ajde da vidim i to smeće i totalno te pozitivno iznenadi, ali to su fakat rijetke situacije u mojem slučaju, pogotovo dok se radi o "komedijama".

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1124 u: Siječanj 17, 2014, 20:15:56 »
Glumačka postava u Lebowskom je prva liga, Steve Buscemi je već sam po sebi dosta za dobar film.

Meni je u zadnje vreme od filmova kaj sam pogledal najbolji bil In Bruges, u tom filmu sam stvarno neočekivano užival. Nije vrh kinematografije, ali je kvalitetno odrađena cjelina s dobrom dozom humora i zanimljivom pričom. Na momente malo previše prostače, al ajd. Dobro mi je bilo kaj film ima na momente art film osjećaj, al ne na onaj sforsani, pretenciozni način kak art filmovi često zaglibe kaj je na kraju na granici negledljivosti. Uz to na kraju film je ko dobra razglednica grada.

Nedavno sam isto gledal neki film od ovog mutavog Andersona, cura našla na netu, kao možda bu dobar film - naravno nismo pogledali čiji je film. Katastrofa, križali smo se na kraju, začas sam imal osjećaj da je film od njega dok sam videl način snimanja i kak su debilni odnosi među likovima, da ne spominjem da je film dosada neviđena bil. fpalm1

Setil sam se kak se zval film - The Royal Tennenbaums. Užas užasa! Zbog te različitosti su mu filmovi kultni, a ne znam koj mi je gori od kojeg. Imam osjećaj da si na njegove filmove brije neka hipsterska ekipa koja si umišlja da je ne znam kak intelektualno iznad ostalih. cer1njo
« Zadnja izmjena: Siječanj 17, 2014, 21:15:30 od ManTheRamparts »