Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 715572 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1185 u: Siječanj 29, 2014, 22:17:17 »


Fantastičan!!!  cer1njo

Ovdje

 *****ne gledati video ako niste gledali film

The wolf of wall street Lemmon Quaaludes 714


sam plako, plako od smjeha....  ave1 ave1


Offline the_prodigy

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1186 u: Siječanj 30, 2014, 00:38:15 »
Kad sam gledao u kinu, cjelo kino je plakalo :D
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1187 u: Siječanj 30, 2014, 16:25:44 »
Ja taj film nisam uspio duže od 10 minuta gledat

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1188 u: Siječanj 30, 2014, 18:30:42 »
Eto različitih ukusa. A opet jedan od mojih najboljih prijatelja i sa kojim imam sličan ukus - jedino se sa Hangoverom nikako ne slažemo  dsmoker, nahvalio je film do neba
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Nemelj

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1189 u: Siječanj 31, 2014, 10:00:10 »
Gleda ga davno, gleda opet juče... odličan :)

Oldboy|Trailer [HD] - YouTube

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1190 u: Siječanj 31, 2014, 10:36:06 »
Je, film je čudo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Iceman

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1191 u: Veljača 01, 2014, 21:41:34 »
Gledao sam: Utrka života (2013) - IMDb i 1 (2013) - IMDb

1. Što reći o Rush-u? Hm..... Zbog mog +15 godišnjeg praćenja F1 mislio sam da ću biti hebeno subjektivan, jer sve što ima veze sa F1 meni je najbolje. Iskreno nisam imao nikakve emocije tokom i nakon gledanja filma. Nisam ostao oboren sa nogu. Film mi je dobar i ništa više od toga. Ne znam koja sam fuc...... očekivanja imao od filma? Možda je problem što sam već nešto znao o toj priči. Možda je problem što sam gledajući film shvatio da su mi oba vozača idioti. Nema sumnje da se radilo o dvojici vrhunskih vozača i sigurno su bili ljudi na mjestu, ali njihova međusobna spika mi je išla na k..... Možda je problem u meni jer se radi samo o ljudima koji vole ono što rade, a ne o nadnaravnim bićima. A možda i nije problem u meni već u činjenici da sam film gledao doma na 17" monitoru. Buraz mi kaže da trebam otići u kino, doživljaj je sigurno drugačiji. Ocjena: 4/5 .

2. "1" - odličan dokumentarac o F1. Taj me film oborio sa nogu. Pošto sam skoro zaplakao kada sam vidio nošenje Senninog lijesa kroz brazilske ulice i ljude koji plaću, onda je to to. Ocjena: 5/5 . 

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1192 u: Veljača 01, 2014, 21:53:02 »
Tu si me sjetio za Rush. Ke se tiče očekivanja i nekog znanja nisam imao pojma o njima dvojici. Onda kada sam malo čitao o njima i kaj je zapravo bilo, nisam nešto bio oduševljen jer sam mislio da se radi o nekom određenom racing dobu, a ne o samo jednoj sezoni. Iako je ta sezona proglašena "najnapetijom" ikad, svejedno nisam to očekivao od njih. To znači, da nisam znao da su vozili onak jednu sezonu i te je te odnosno 2-3-4 i da su se povukli, kako ko. To mi je jedino malo unazadilo film, ali svejedno jako dobro ispričana priča i fino napravljen film. Nisam okretao očima na neke stvari jer mi je plus veliki to što znam da je lauda sudjelovao u izradi i to kaj znam kaj ekipa može s autima tako da mi nije bilo nekaj ono "daj ne seri" i slične reakcije.
Definitivno bi ti bilo bolje u kinu gledati, neznam kakav imaš sound system doma, ali u kinu je žešće. Pogotovo extreme, najviše zbog zvuka. Kad se počnu bolidi derati... Nekaj najlepše  hug1

Mislim da film ne može biti toliko dobar ili loš ili možda bolji ili lošiji s obzirom da se radi prema istinitim događajima i ne može se očekivati sad neznam kaj ako se to nije dogodilo, a zna se da bi se narušila kvaliteta filma ili da bi bilo napuhano. ;D

EDIT: speaking of... jel ima neko popis neki sa svim ili sa većinom filmova/dokumentaraca o F1 i racingu općenito... Znam za Rush, 1(sada saznao :P ), F1 godine smrti, Senna i te je te...
Much appreciated
« Zadnja izmjena: Veljača 01, 2014, 21:54:46 od Wulf »

Offline DogZy

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1193 u: Veljača 01, 2014, 22:49:36 »
Enciklopedija - Serije i filmovi vezani uz automobilizam

MTR, update kad stignes i kad se napuni jos filmova i dokumentaraca, ta tema je odlicna kadt1kažem
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline the_prodigy

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1194 u: Veljača 02, 2014, 00:37:23 »
One (1) je odlican dokumentarac, preporuka svima koji ga nisu gledali. Jednom prilikom sam ga htjeo usporediti sa Rushom, u smislu kako mi je One puno bolji ali nebi bilo fer jer je Rush ipak holivudski film baziran na pretezno istinitim dogadjajima, dok je ovaj drugi pravi dokumentarac. I Rush obuhvaca samo odredjeno vremensko razdoblje, Hunta i Laudu, a One puno vise toga, od samih pocetaka gdje se vozilo bez kaciga, gdje su cure vozača zapisivale njihova vremena u notes i tako to. Stvarno odlican dokumentarac, da se nauciti nesto :)
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline versus

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1195 u: Veljača 02, 2014, 01:33:35 »
Enciklopedija - Serije i filmovi vezani uz automobilizam

MTR, update kad stignes i kad se napuni jos filmova i dokumentaraca, ta tema je odlicna kadt1kažem


nisam htio tamo pisat, fali Vanishing Point, verzija iz '97
Vanishing Point (TV Movie 1997) - IMDb

na IMDB-u očajnih 5.7 bodova, al film je sasvim gledljiv. Daleko od "super", ali skroz OK. Plus, ima Challenger (pravi, iz '69-'70 ili'71)

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1196 u: Veljača 02, 2014, 04:14:05 »
Evo, budem dok se probudim sredil to (upravo iz izlaska došel, malo jedem nekaj i gledam kaj ima po forumu). thumbs1

Offline Iceman

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1197 u: Veljača 02, 2014, 12:24:05 »
Gledao: Top Gear: The Perfect Road Trip (TV Movie 2013) - IMDb

Odličan spin-off, dovoljno da počneš sanjariti. Prekrasna Italija, bogata Azurna obala, žene i naravno bjesne mašine u sat i pol.  thumbs1

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1198 u: Veljača 02, 2014, 14:56:56 »
Serpico (1973)

Baš nevolim kada prva scena filma bude ili zadnja ili jedna od zadnjih. Odličan biografski film o Franku Serpicu, kojeg glumi Al Pacino. Sav film se bazira praktički na njegovoj borbi protiv policijske korupcije. Pošto se bazira na istinitom događaju nema prevelikih iznenađenja ili obrata kako bi film postao zanimljiviji nego što to govori stvarna priča. No ono što ima je neodoljiv šarm filmova iz tog vremena. Baš je sve nekako usporenije nego današnji filmovi, nekako mirnijim tonom odiše pejsing. Sviđa mi se jako što u svim tim policijskim krugovima manje više svi su bili pokvareni i ubirali lovu, a sav taj cast zločestih je baš savršeno pogođen i odglumljen. Baš jako vjerodostojno i tada se puno više davalo brige za takve detalje, da likovi budu dobro okarakterizirani makar ih ne upoznate previše, ali ipak to isijava iz njihove pojave. Al Pacino mi je ovdje baš odličan i nevjerovatna mi je činjenica, koliko je čovjek prije drugačije glumio nego danas, koliko je karakterno drugačiji što je stariji. Moram češće gledat filmove iz ovog doba.



7.3
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1199 u: Veljača 04, 2014, 00:56:14 »
Metastaze (2009)

Pogledao ovaj film nakon par godina i još uvijek mi je sjajan. Kultni film hrvatske kinematografije, tko kaže da nije gledao napravil bum mu besplatni fejslifting.  dsmoker
Mislim da o radnju ni ne trebam pisat jel većina zna o čemu je... Fali ovakvih filmova jako, idem sad pogledat Ljudoždera vegetarijanca za kojeg čujem da je u istom stilu...