Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 702449 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1290 u: Ožujak 28, 2014, 15:58:18 »
Najžešće kaj je onda to bilo super. cer1njo

Offline Punisher

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1291 u: Ožujak 28, 2014, 15:59:38 »
Da ahahahahah cer1njo

Offline versus

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1292 u: Ožujak 28, 2014, 17:30:53 »
ja mogu shvatit da je nekom Star Trek bezveze, ali kad započne drugi dio rečenice sa "ali Star Warsi zato...." sve pada u vodu.

Ponovo se vraćam na Dinamo/Hajduk
možeš počet sa "Hajduk(ili Dinamo) je u kurcu..." al jebote ne možeš nastavit rečenicu sa "zato Dinamo(ili Hajduk) je fantastičan".


Offline versus

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1293 u: Ožujak 28, 2014, 17:38:58 »
a da ostanem u znanstvenoj fantastici

Noah (2014) - IMDb me skoro pa zanima

no ono najgenijalnije su rasprave, kršćani raspravljaju da li to odgovara onome što se doista desilo. Ono, da li je vjerno preneseno ono što se stvarno dogodilo.
Malo su skeptični jer je redatelj ateist.
 fpalm1

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1294 u: Ožujak 28, 2014, 18:11:58 »
To bi više bil fantasy. :P

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1295 u: Ožujak 28, 2014, 18:33:15 »
Razlika izmedu SF-a i Fantasyija je u tome da SF ima lasere, a Fantasy velike maceve :D

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1296 u: Ožujak 28, 2014, 20:22:49 »
Ili malu sekiru ko čovek na coveru. cer1njo

Offline Punisher

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1297 u: Ožujak 28, 2014, 20:34:16 »
Conan je fantasy #believe

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1298 u: Ožujak 29, 2014, 21:14:29 »
Malo sam osvježil sjećanje na Mad Max trilogiju. Prva 2 genijalna, treći smeće kak mi je i ostal u sjećanju. Podsjeća me trilogija na Fallout - prva 2 super, ali čim se Hollywood (Bethesda) umešal sve je otišlo u... Znate kam. ;D

Baš su majstorski zeznuli tu trojku, tolko jako da četvorka nemre biti lošija nikak zbog same činjenice da budu auti nutra, za razliku od Petar Pan trojke. JAAAAOOO ljudi pa kaj vam je bilo?! Strahi. ;D

Offline Punisher

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1299 u: Ožujak 29, 2014, 22:18:48 »
Ja sad odgledo epizodu 3, baš je ono zabavno a treš.

"NAT D JANGLINGZ" cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1300 u: Ožujak 29, 2014, 22:31:19 »
Malo sam osvježil sjećanje na Mad Max trilogiju. Prva 2 genijalna, treći smeće kak mi je i ostal u sjećanju. Podsjeća me trilogija na Fallout - prva 2 super, ali čim se Hollywood (Bethesda) umešal sve je otišlo u... Znate kam. ;D

Baš su majstorski zeznuli tu trojku, tolko jako da četvorka nemre biti lošija nikak zbog same činjenice da budu auti nutra, za razliku od Petar Pan trojke. JAAAAOOO ljudi pa kaj vam je bilo?! Strahi. ;D

Čak je ok film sve do trenutka dok ga ne posjednu na devu ili konja (ne sjećam se točno) i pošalju u 3PM doslovno  cer1njo
« Zadnja izmjena: Ožujak 29, 2014, 22:33:42 od Thergothon »

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1301 u: Ožujak 29, 2014, 22:52:18 »
Početak je još ok (ali previše dijaloga za Mad Max film) i dobra je ona scena - dvoboj u Thunderdome-u. Ostatak bljuzga, jer onda nakon kaj ga pošalju v pustinju kreće Petar Pan. Da ne spominjem bedastoću dok onaj neki lik z underworlda pošalje majmuna da mu odnese vodu. Ne znam na koju foru ga je našel sred ogromne pustinje, al ok.

Uglavnom, to je najmanji problem. Općenito su ton filma i atmosfera otišli u krivom, nekom više family friendly smjeru i na kraju film ispada ko katastrofalni Gooniesi. Da ne spominjem da su tu i loši pokušaji humora, soundtrack je isto katastrofa, Tina Turner je OČAJNO odglumila, Gibson je tu već pomalo više ko da glumi u Smrtonosnom Oružju, nego Maxu - smartass komentari itd. Završna potjera je tak - ko da su pokušali neki hommage dati Road Warrioru, al je jednostavno prosječno ispalo. Najbolji dio filma je fajt u Thunderdome-u. Sve su kontra uspeli napraviti u odnosu na ono zbog čega su prva dva kultni klasici. cer1njo

Nije nikakvo čudo s obzirom da je George Miller bil zadužen samo za akcijske scene - kojih baš i nema.

Lord Humungus the ayatollah of rock and rolla does not approve. ;D
« Zadnja izmjena: Ožujak 29, 2014, 22:54:11 od ManTheRamparts »

Offline Thergothon

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1302 u: Ožujak 29, 2014, 23:02:15 »
Nemam volje ulaziti u detalje, dovoljno ti govori da uz silna tribute sranja koja sam kao fan iz gušta radil znam kolko sekundi svaka akcijska scena traje u prva dva, taj treći mi je skroz u nekoj magli.

Od novog očekujem da komentar nakon prve potjere bude: "I've seen the style before, terminal psychotic!"   ;D

Offline versus

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1303 u: Ožujak 29, 2014, 23:02:37 »
a stan'te malo jebemu mater
ne možemo u sve živo sa skalpelom i pincetama komadat pa u analizu komadića po komadića
sve će ispast sranje sa takvim pristupom

MadMax je sve u svemu dobar. Meni je fascinantno da je jedinica ispao komercijalni hit jer mi jednostavno djeluje mali, independent filmić, al OK

ajde istrančirajte ono sranje od Star Warsa sa pincetom pa da vidim na šta će to ličit
ili one patuljke koji idu u onu pećinu i tako već pet filmova po tri sata svaki, jebo im Jar-Jar mater. Iako nisu u istom serialu.


Offline Thergothon

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1304 u: Ožujak 29, 2014, 23:10:15 »
Od Mad Maxa očekujem psihotične potjere i distopijski postapokaliptični svijet u kojem negativci dok osjete miris benzina reže kao vukovi koji su upravo nanjušili krv u zraku, a ne Gibsona koji glumi dadilju  cer1njo