Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 720306 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1470 u: Srpanj 23, 2014, 16:04:09 »
Snowpiercer - ok mi je bil film, za jedan put odgledati dobar.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1471 u: Srpanj 26, 2014, 17:58:31 »
The Amazing Spider-Man 2 (2014)

Kao i kod predhodnika iznenadio sam se iako mi glumac nije nikako bio po volji radi suviše plakanja u svim mogućim scenama. Na sreću u nastavku nije toliko antipatičan, dapače, nekako se fino uklopio i opustio u svojoj ulozi. Rula u opuštenim scenama, poput one gdje dolazi kupit ljekove u dućan po zimi. Akcijske scene, njihova koreografija i vizuali su ono što nose ovaj film i izdvajaju ga iz prosječnosti. Efekti izgledaju prebrutalno i tu sam oduševljen. Glazba je jedno veliko razočarenje i jednostavno u niti jednom segmentu mi nema dobru poveznicu sa onime što gledam. JF kao Electro je savršen, no način na koji to postane i šta je bio je generični Holywoodski užas. Harry kao lik i kao Green Goblin (koji je uspio biti najružnije govno od villaina u povjesti kinematografije). Paul Giamatti je presmješan iako je njegovo pojavljivanje u filmu apsolutno nepotrebno. Doduše mali spidey scena rula. Peter i Gwen <3/</3 :(. Sviđa mi se što ima drugačiji flow i koncept nego li Tobeyeva trilogija, ali uz sve dobre strane filma, uspijeva bit neozbiljan i to mu fali da bude fantastičan Marvelov uradak.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1472 u: Srpanj 26, 2014, 19:14:23 »
Samo da mi glavni glumac nejde na qurac film bi mi bio još bolji

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1473 u: Srpanj 26, 2014, 21:19:39 »
Noah (2014.)

Solidan film, za jednom pogledati sasvim dobar. Nisu se držali izvorne biblijske priče, nego je to poslužilo samo kao inspiracija, ali ono ubacivanje "Watchersa" (aka Transformera) mi je totalno izvan svake pameti. Prve 2/3 filma tak-tak, dok mi je zadnja trećina puno bolja i sadržajnija. Za kišno poslijepodne nije loš izbor za pogledat.

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1474 u: Srpanj 27, 2014, 06:11:48 »
The Notebook (2004.)

Konačno i ja pogledao taj Notebook, neki će reći "kaj tek sad ?!", al jbg... Super mi je film, inače zadnjih nekoliko godina ne mogu da film pogledam u komadu, ali ovaj jesam. Izuzev nekoliko scena koje su bile mrvicu dosadne, ostatak sam bio prikovan za stolac. Odlično ispričana priča s čijim se likovima lako poistovjetiti jer je vjerojatno svako od nas imao sličnih iskustva. Rulaju mi uleti Noaha na početku, kakav lik... pa to je strašno. A ova Rachel McAdams je bomba samo takva. Osobno, sve mi je u filmu leglo osim kraja, od kojega sam puno očekivao (čak sam čuo da su neki i plakali), a ispao mi nekako mlak. Mislim predvidio sam da će tako završiti, ali bome priznajem da nisam baš pokopčo onu spiku kad njih dvoje ostare. Očekivao sam da bude više epic kraj. Uglavnom, jedan od naj filmova ove tematike, preporuka za pogledat !

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1475 u: Srpanj 27, 2014, 11:38:05 »
Gravity

Dugo ga izbjegavao jer mi se nije činio zanimljiv. Većina ljudi koje znam ga je popljuvala no nije ono malo u čiji ukus vjerujem. I slažem se sa njima. Film mi je dosta dobar. Ne baš remek-djelo ali svejedno mi je bio jako zanimljiv. Uspjeva biti napet a neke scene su stvarno vrhunski izrežirane. Zapravo najbolja stvar u filmu je način snimanja, kutevi, kamere te igra sa zvukom, odn pokušaj dočaravanja svemirske realnosti i nedostatka zvuka, zajedno sa ostalim elementima poput nedostatka gravitacije, temperature i sl. Čuo sma komentare da pokušava biti moderna Odiseja no ne znam po čemu. Jedina poveznica tih dvaju filmova je fokus na fiziku svemira što sam sad nabrojao, koja se u mnogim filmovima zanemaruje.
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1476 u: Srpanj 29, 2014, 18:52:20 »
The Expendables 3 (2014.)
Nema se tu šta puno reći, poznata formula s akcijom na lopate i dobro odmjerenog humora između.  Još jednom, vjerojatno i zadnji put, pokazali da su prava ekipica.  dsmoker Mel Gibson mi je dosta dobro sjeo kao bad-guy, no mogli su ga ipak mrvu bolje iskoristiti. Banderas je dobio dosta čudnu ulogu, šta bi Cole rekao: "za kolutat očima", no kad sva ta poznata lica počnu p00cat zajedno - sve drugo pada u drugi plan. kuul Mislim da ću još jednom pogledat prvi i drugi dio da se malo prisjetim, ali ovako govoreći: dvojka > trojka > jedinica. Neke su mi stvari falile u trojci da bi uspio parirat dvojci, ali šta je tu je. Dobra zabava je zagarantirana. Ne trebam dakle nit davat preporuka, ko je gledao prva dva, treći mu je obavezno štivo.


Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1477 u: Srpanj 30, 2014, 17:27:23 »
Locke (2013)

Inače nevolim taj stil filmova, gdje se kroz (gotovo) cijeli film proteže jedan jedini kadar, no ovaj je toliko dobar da me oduševio. Tom Hardy je savršen ovdje. Scenarij je izvrsno napisan i Ivanov (Hardy) karakter je toliko dobro rascjepkan da me film cijelog uvukao u sebe. Ta njegova mirnoća, pribranost, ludilo i stabilnost kao i prihvaćanje zaokreta života je neviđeno, pogotovo u filmu sa dvije različite scene. Iskustvo slično čitanju knjige, jer sam si gotovo sve scene osim Ivana u autu vizualizirao poput feelinga čitanja knjige. Nisam znao tko su glumci koji daju glasove, ali poslije filma guglao i ostao šokiran, kako su svi točno onakvog izgleda kao što sam ih zamišljao. Stvarno maestralna uloga Hardya prije svega.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline radici

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1478 u: Kolovoz 05, 2014, 22:16:49 »
The Expendables 3 (2014.)
Nema se tu šta puno reći, poznata formula s akcijom na lopate i dobro odmjerenog humora između.  Još jednom, vjerojatno i zadnji put, pokazali da su prava ekipica.  dsmoker Mel Gibson mi je dosta dobro sjeo kao bad-guy, no mogli su ga ipak mrvu bolje iskoristiti. Banderas je dobio dosta čudnu ulogu, šta bi Cole rekao: "za kolutat očima", no kad sva ta poznata lica počnu p00cat zajedno - sve drugo pada u drugi plan. kuul Mislim da ću još jednom pogledat prvi i drugi dio da se malo prisjetim, ali ovako govoreći: dvojka > trojka > jedinica. Neke su mi stvari falile u trojci da bi uspio parirat dvojci, ali šta je tu je. Dobra zabava je zagarantirana. Ne trebam dakle nit davat preporuka, ko je gledao prva dva, treći mu je obavezno štivo.




zakaj misliš da je zadnje,po meni još uvijek stignu snimit 4,a po svemu kaj se snima,oni su klasa iznad za 95 posto njih,zato,nek nam požive i snime klasičnu i 5 thumbs1

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1479 u: Kolovoz 05, 2014, 22:23:29 »
Gotovo sam siguran da sam negdje pročitao da će bit trilogija i da više nakon neće snimat. Sad ne znam. Ako si pogledao film vidit ćeš da ne ostavlja baš prostora za nastavak, a već im polagano ponestaje i ideja tako da najbolje da stanu na ovome. Jedino da počnu s nekom novom pričom. Ali ne bi želio da naprave drek od serijala ko Rambo.

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1480 u: Kolovoz 06, 2014, 09:27:05 »
Čitao sam da je i JChan trebao biti unutra.
Odbio je glumit jer nije dobio neku glavniju ulogu, a BWillis je odbio jer je dobio premalo para za dalje. Ak sam dobro shvatio. Sad ne znam jel se to odnosi na treći dio ili za četvrti možda, ako je ikad bio u planu
nisam gledao treći dio, al budem uskoro  :P

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1481 u: Kolovoz 16, 2014, 02:00:07 »
Wanted (2008)

Kao što ga pamtim izuzetno zabavnog i sa odličnim scenama, iako je CGI užasno pretjeran i ispod svake razine filma, ponovo me zabavio. Volio bi vidjet nastavak ovoga iako je najavljen, vjerovatno neće imat puno smisla zbog potpuno novog castinga, ali sviđa mi se užasno ideja "kurvanja" metaka i taj "Tarantinovski stil" koji filmu toliko jebeno paše. Da je kompletan film malo bolje razrađen i produbljen, mogao je ispast puno veći od samo dobrog i zabavnog filma. Angelina Jolie je naravno savršena u svim scenama i naravno da sam bio u horny time-u. Šteta zbog neiskorištavanja punog potencijala, kako konceptom tako i odličnim castom.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1482 u: Kolovoz 20, 2014, 00:05:26 »
Pulp Fiction (1994)



Jebeni vrh. Jel moram naglasit da mi je ovo prvo gledanje? Da došao je i taj dan, da i ja pogledam "Pakleni šund". Butch Coolidge mi je ispa najkulerskiji ovdje, iako su mi svi odigrali za cenera. Scene koje se protežu kroz film zaustavljaju vrijeme, jer doslovce ta preko dva sata nisam ni doživio kao vremensko trajanje filma, nego šta već je gotovo?! Inače bljujem na facu i pojavu Ume Thurman, no ovdje rula mačka. Pojava Harvey Keitela je vrh. Čak mi je i Quentin zrulao sa svojih uobičajenih "pet minuta". Definitivno film koji se gleda preko nekoliko puta i film koji zaslužuje da ga se gleda sa najvećom koncentracijom i u nirvani. Osobno zasada nije najbolji Tarantinov, ali je definitivno u samom vrhu.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1483 u: Kolovoz 20, 2014, 00:24:08 »
Ja sam gledo nedavno njegov Reservoir Dogs na TV-u kad je bilo i po meni je taj film čisto smeće. Bezvezno nabacivanje scena bez ikakve radnje, uz pokoji zbilja vrhunski dijalog - to moram priznat. Osim toga ne vidim neku umjetnost tog filma, a hvale ga na sva usta. Usto sam gledao hvaljenog i slavljenog Djanga koji mi onak nije niš posebno, pa prema tome baš i nisam fan njegovih filmova. Međutim, pogledao sam pol sata Pulp Fictiona i ne znam zašto sam odustao. Možda mu dam šansu ponovo jer je imao nekih sjajnih scena. Ima li film neku zaokruženu radnju ili je na isti kalup ko Reservoir Dogs ?

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1484 u: Kolovoz 20, 2014, 01:27:31 »
Čovječe ti nemaš duše. Tj očito ne razumiješ njegove filmove. Mani se ćorava posla.  ;D
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB