Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 717362 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline the_prodigy

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1530 u: Studeni 19, 2014, 22:37:36 »
Samo je jedan "Glup i gluplji" bio prije, sve drugo slično poslje su bile neke gluposti s drugim glumcima.. Jbt 20 godina je prošlo od tog klasika..
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1531 u: Studeni 19, 2014, 23:42:56 »
Bas htio pitati... kaj su bila dva nastavka? A znam da je samo jedan s njima

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1532 u: Studeni 25, 2014, 00:24:27 »
Guardians of the Galaxy (2014)   ★★★★½

Veliki propust je bio ne pogledat ovaj film u kinu. Baš bi bilo savršeno kino iskustvo. Mega zabavan, vizualno jako privlačan. Zelena Zoe Saldana    izgleda bolje nego u stvarnom životu. Likovi su odlični. Iako sam ga gledao ranije, tek sad apruvam Chris Pratta. Baš je savršen tako goofy. Šema sa glazbom iz prošlosti mi je pun pogodak. Mislim da je još nisam vidio film koji tako dobro kombinira humor sa akcijom. Groot i Rocket <3. Iako je Groot naporan sa svojim Grootanjem, savršen je u akciji i sladunjavosti. Villaini su mi super, makar nekako nedovoljno dobro iskorišteni. Fali mi strahopoštovanja dosta prema njima. Tko god da je slagao glumačku postavu, obožavam ga. Možda nije u razini najvećih blockbustera, no savršeno je zabavan.

Interstellar (2014) ★★★★★ (rewatch IMAX)

Pogledao sam svega par puta drugi put isti film u kinu i niti jedno iskustvo nije bilo tako dobro kao ovo. Okej možda je IMAX imapact kriv, no nikad nisam imao osjećaj da mi je drugo gledanje jednako ili bolje. Jer ipak emociju i doživljaj prvog gledanja je nemoguće nadmašiti, no Interstellar je uspio. Taj zvuk, Hans Zimmer, vizualna prezentacija, gluma, film koji te obasme nervozom, emocijom i ushićenjem. Nezz ako ovo ne dobije oskara, bit ću mnogo tužan. Stvarno mu to želim, jer mi je definitivno u TOP5 filmova koje sam ikad pogledao. Sasvim zaslužen hype i visoka ocjena na IMDb-u. Tko god da se dvoumi, neka izdvoji koju kunu više i izabere IMAX. Kakva Sci-Fi godina; strašno.

Predestination (2014) ★★★★★

Jebeni WOW. Najveće i najugodnije iznenađenje godine, a možda i duže. Nisam očekivao ama baš ništa od filma, osim što sam bio znatiželjan zbog "dobrih" 7.5 na IMDb-u (što se nakon filma uspostavilo podcjenjenim filmom, odnosno ocijenom). Dobio jedan od boljih filmova godine, baš je nevjerovatno dobar. Film koji traje samo 97 minuta, uspijeva biti tako veličanstven. Kakav uradak Spierig Brothersa. Ovo mi je definitivno srušilo The Prestigea u tom žanru trilera. Jedan od najbolje napisanih filmova ikad sa savršenom napisanim scenarijem. Možda nije najbolji film ikad, no svakako time-traveler je.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1533 u: Studeni 26, 2014, 22:58:13 »
Meni Predestination nije nekaj posebno, ok za odgledati. Nije loš film, da se razmemo. Jako predvidljivo dok se polovi ko, kaj i koga.

Offline the_prodigy

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1534 u: Studeni 27, 2014, 02:50:46 »
Tako je i moje neko misljenje.. Definitivno ispod Prestiga po tom pitanju..
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1535 u: Studeni 28, 2014, 10:35:59 »
Top Gear: The Perfect Road Trip (TV Movie 2013) - IMDb

Kao uvod u dvicu koju ću pogledati možda već danas (nema se što napisati o ovome, sve je jasno ;D),

Don Jon (2013) - IMDb

Pogledao samo jer mi ga je prijatelj preporučio zbog nekih osobnih stvari i internih fora, inače ne bih ni čuo za film, ali ok je, skroz simpatičan iako ništa više od toga. Scarlett je strašno iritantna ovdje, svaka joj čast na glumljenju kučke. AKo je gluma  cer1njo

A ne tako davno se pogledao i

Planet majmuna: Revolucija (2014) - IMDb

Sviđa mi se, slično mišljenje kao Cole, volio sma prvi, dobar mi je i ovaj a scena kada Cezar gleda video sa svojim starim prijateljem i "ocem" je emotivnija nego hrpetina filmova koji bi trebali biti takvi. Šteta što su istu pokazivali i u traileru pa sam znao što će biti.

A inače tko god je gledao film - jel vam ima jebačku sličnost sa The Last of Us? Atmosfera, lokacije, likovi pa i radnja na neki način? Meni je cijelo vrijeme bilo kao da gledam malo izmijenjeni TLOU (što je pak samo pohvala)
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Iceman

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1536 u: Studeni 28, 2014, 10:50:00 »
Namjeravam pogledati sljedeći mjesec, ali ono što sam vidio na traileru grad me podsjeća na Crysis 3

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1537 u: Studeni 28, 2014, 11:46:05 »
@Shimmy

Isss Don Jon, to mi je jedan od najglupljih filmova kaj sam gledal. Veliš da je Scarlett bila iritantna, a kaj je onda Lewitt - celi film drka (doslovno) i totalna je seljačina. Inače mi je dobar glumac, ali s ovom ulogom mi je pal u očima brutalno. Užas od filma. OK tebi je valjda ok zbog internih fora. cer1njo

Jučer sam pogledal Transcendence. Bil mi je ok film, al nije iskorišten potpuni potencijal. Tema je jako zanimljiva i općenito bi se dalo dosta razglabati o njoj. Na momente mi je bil odličan film, al onda ulete neke očite rupe u priči i gluposti. S obzirom da baš nema kvalitetnih filmova cyberpunk tematike, ovo je u neku ruku i dost dobro ispalo. Ako se malo zažmiri na neke očite nedostatke unutar žanra je vrlo dobar film. Da ne spominjam blagi SHODAN koncept.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1538 u: Studeni 28, 2014, 22:08:22 »
@Shimmy

Isss Don Jon, to mi je jedan od najglupljih filmova kaj sam gledal. Veliš da je Scarlett bila iritantna, a kaj je onda Lewitt - celi film drka (doslovno) i totalna je seljačina. Inače mi je dobar glumac, ali s ovom ulogom mi je pal u očima brutalno. Užas od filma. OK tebi je valjda ok zbog internih fora. cer1njo


Meni je baš zato bio dobar, iritantni seljo koji do kraja filma postane simpatičan, ali inače u nijednoj drugoj ulozi nije takav pa mi ga je baš kul bilo gledati van njegovog uobičajenog lika  sm1jeh
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1539 u: Studeni 28, 2014, 22:32:51 »
+1, ali to je sve, jer je film obično govno.  cer1njo  cer1njo
Moj dojam ukratko: "Joseph Gordon-Levitt i Scarlett Johansson su užasni. Ta gluma, to držanje, ta odjeća, taj hod i taj look, nezz. Zaobiđite ovo pod svaku cjenu, pls."
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1540 u: Studeni 28, 2014, 23:00:40 »
Pa je realno ali kak je i MTR rekao, ja tu imam sa frendom dosta poveznica i neke interne fore kao da su film snimali po nama pa nam je smiješno  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1541 u: Studeni 28, 2014, 23:02:09 »
Kikijem?  cer1njo  cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1542 u: Studeni 28, 2014, 23:16:25 »
da, što je tako očito  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1543 u: Studeni 28, 2014, 23:16:47 »
Ane, odmah se sjetim jebene kade.  cer1njo  cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1544 u: Studeni 28, 2014, 23:29:17 »
Razmišljam koja i palo mi na pamet, ona možda na fejsu što je bila, jacuzzi zapravo, ne kada?  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.