Autor Tema: Digitalna & satelitska televizija  (Posjeta: 9462 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Montoya

Digitalna & satelitska televizija
« u: Kolovoz 13, 2012, 11:06:30 »
Općenite rasprave o televiziji i TV programima.

Sigurno vas puno ima razne oblike, tj. pakete - MaxTV, DIGI TV itd.
U ovoj temi pišite svoje dojmove, postavljate pitanja, odgovarajte na tuđa i tako to - kužite uglavnom...

Također, moglo bi se sastaviti neki "P&O", koji bi išel u ovaj post, a zaslužni za njega bili bi naravno istaknuti.

Akcije, cijene, ugovori - raskidi, paketi, kvaliteta programa...ima se o čemu raspravljati!

 p1va
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Cole™

Odg: Digitalna & satelitska televizija
« Odgovori #1 u: Kolovoz 13, 2012, 11:09:36 »
Koristim B-Net i jako sam zadovoljan. TV program ne pratim nešto baš pa nemogu komentirat pakete, dok sam internetom jako zadovoljan, nikad problema a veza je konstantno dobra uvijek. Cijena me u odnosu na konkurenciju prilično zadovoljava. Ono što me najviše veseli kod tog operatera što je daleko tolerantniji prema neplačenim računima.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Digitalna & satelitska televizija
« Odgovori #2 u: Veljača 16, 2013, 16:54:27 »
Televizor vrijedan 195 tisuća kuna! - Jutarnji.hr

Oke     

 fpalm1 fpalm1

Ta je osoba mogla spasiti skupinu ljudi neke propale hr tvrtke barem na jedan mjesec fpalm1 fpalm1
« Zadnja izmjena: Veljača 16, 2013, 17:13:26 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Luckyluke

Odg: Digitalna & satelitska televizija
« Odgovori #3 u: Veljača 16, 2013, 17:02:12 »
Kupit takav televizor, a gledat ovu sramotu zvana Hrvatska televizija u SD-u je čisto rasipanje. Ja se još držim CRT-a jer mi za gledanje TV-a ne treba ništa bolje, bar dok se ovi jazavci sa Prisavlja ne prebace na 16:9.

Offline Cole™

Odg: Digitalna & satelitska televizija
« Odgovori #4 u: Veljača 16, 2013, 17:05:25 »
 fpalm1 fpalm1 fpalm1 fpalm1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline versus

Odg: Digitalna & satelitska televizija
« Odgovori #5 u: Veljača 16, 2013, 18:35:30 »
kad se već priča o televiziji...

jeste išli za tim da ne postoji vikend bez Stevena Seagala na našim televizijama?
baš jučer, oko 22-23h počinje neki film, i pratim oće li namršteni zalizanac izvirit odnekuda
i eto njega

jebote, da nema vikenda bez njega, nevjerojatno
koliko filmova je uopće taj snimio ?
i jel moramo otkupit baš svaki ?

Offline Kole

Odg: Digitalna & satelitska televizija
« Odgovori #6 u: Veljača 16, 2013, 22:02:21 »
Koristim šrotni MaxTv i sere mi se od njega. Paketi su uglavnom smeće, jedino imaju pristojan sportski paket a sve ostalo je jedna velika 0

Offline DogZy

Odg: Digitalna & satelitska televizija
« Odgovori #7 u: Veljača 16, 2013, 22:20:15 »
Gledam kako bi prešli na amis. Čujem da su svi zadovoljni (čitaj NAT), imaju dobre programe (koji se ne mijenjaju) i košta 2x manje od t scuma...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Digitalna & satelitska televizija
« Odgovori #8 u: Veljača 16, 2013, 22:49:53 »
Gledam kako bi prešli na amis. Čujem da su svi zadovoljni (čitaj NAT), imaju dobre programe (koji se ne mijenjaju) i košta 2x manje od t scuma...

ja sam na Amisu
cijene su im stvarno super, brzina je super (deklariranih 8/768 uredno isporučuju), veza je stabilna
ali NAT je problem
defaultni router im je Thomson782i (isključivo NAT3), osim njega imaju samo (stari) Thomson780 i Enkom.



Offline DogZy

Odg: Digitalna & satelitska televizija
« Odgovori #9 u: Veljača 16, 2013, 23:05:42 »
Sjećam se da si pričao kako nisi zadovoljan s NAT, ali je bila cijea priča u pozadini oko NATa, ne sjećam se sad gdje si to pisao.
Sve drugo je super.

Pitanje.

Mogu li ja zadržati sadašnji ruter i koristiti ga i dalje, npr, kad prijeđem na amis?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Digitalna & satelitska televizija
« Odgovori #10 u: Veljača 16, 2013, 23:19:27 »
ne možeš
imam i ja Siemensa (ostao mi T-comov) pa ne mogu ništa s njim na Amisu.

Dogovoriš Amis, ovi obećaju i NAT i svašta, i dobiješ doma paket a unutra Thomson782i
i naravno NAT3, koji se ne da na NAT2 prebacit, usprkos otvaranju portova, fiksne adrese
mjesec dana sam ih nagovarao da mi zamijene router
tek kad sam rekao ime i prezime njihovog korisnika kojem su zamijenili router, tek su onda pristali
sad imam (stariji) Thomson ST780. Nije nešto, kad upalim wireless zblesira se sve na par sekundi, al je makar NAT2.

Al ostalo sve OK. I cijene i brzina i stabilnost. Nemam njihov TV paket, al čujem da su oni koji imaju - zadovoljni.

Offline Luckyluke

Odg: Digitalna & satelitska televizija
« Odgovori #11 u: Rujan 16, 2013, 21:50:45 »
Jeste primjetili da je od danas HRT prešao na 16:9 ? Valjda je to prema novoj "jesenskoj shemi". Mislio sam da ću prije umrijeti nego to doživjeti.  kava1
« Zadnja izmjena: Rujan 16, 2013, 21:53:55 od Luckyluke »

Offline DogZy

Odg: Digitalna & satelitska televizija
« Odgovori #12 u: Rujan 16, 2013, 22:14:53 »
Da, skuzio i ja. U Dobro Jutru su se hvalili zbog toga. U svakom slucaju, fino.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.