Autor Tema: Batman: Arkham Origins  (Posjeta: 24706 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #105 u: Travanj 10, 2014, 23:32:49 »
Na preskokce sam pogledao i dobro mi izgleda, a šta je to DLC neki ili?

EDIT: DLC je i mislim da će on biti razlog da pređem Origins. Baš super izgleda, a i bats izgleda brutalno.
« Zadnja izmjena: Travanj 10, 2014, 23:40:27 od Praetorian »

Offline Praetorian

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #106 u: Travanj 19, 2014, 20:30:21 »
Pokušavao sam 2 puta preći igru i svaki sam put odustao, ali evo sad sam oduševljen igrom.
Boss bitke su odlične, pogotovo ona s gospodinom piromanom  ave1 Baš brutalna je bila ta borba. Sad imam pun kufer za skupljat onih enigminih kartica i ostalih stvari.
I čekam onaj cold cold heart DLC.

Arkham Knight  će valjda uz W III biti savršena igra, ne znam ne mogu fejlat.

Offline Praetorian

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #107 u: Travanj 21, 2014, 11:37:12 »
Presao sam main storry i na kraju sam zadovoljan igrom. Inače nisam ljubitelj kad mi glavni likovi dobiju nove glasove, ali ovi šta daju glasove batmanu i jokeru su odradili vrhunski posao. Sad prelazim side misije i čekam cold, cold heart dlc.
E kad bi se Joker vratio u Arkham Knight. Mislim ipak je to Joker, neunistiv je on...

Sent from my HTC Desire 200 using Tapatalk


Offline Cole™

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #108 u: Listopad 07, 2017, 13:34:32 »
Budući da sam igru prešao a nisam ostavio finalni utisak, da ispravim tu nepravdu; jer već i Arkham Knight privodim samom kraju. Meni osobno vrlo dobra igra; odlična priča i fenomenalne boss borbe. Ali da samo malo tehnički neke stvari dorađenije od Citya i to je to. Osim onog freez glovea niti jedan novi gadget; sve se nešto izrecikliralo u igri i to mi je dalo dojam da igram samo DLC od Citya. Odigrao sam i Mr. Freez "Cold, Cold Heart" DLC i bio mi je dosta dobar. Sve u svemu solidno potrešnih 20-ak sati, ali bilo bi još to bolje da je igra i bolje optimizirana; dosta me je sttutering mučio, pa sam i tu bio dosta iživciran. Fora su mi bili detektivski dijelovi i slaganje scena; ali mogao bi se dosta složiti sa sveopćom kritikom; najslabiji Bataman u serijalu, ali i kao takav - vrijedan je igranja.







CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB