Autor Tema: The Evil Within  (Posjeta: 9728 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

The Evil Within
« u: Travanj 19, 2013, 14:57:17 »


Obznanjeno je puno ime nove horror igre koja se do sada oslovljavala kao Project Zwei.
The Evil Within na kojoj radi Tango Gameworks studio koji se sastoji od veterana gaming industrije, a predvodi ih Shinji Mikami.
Legenda horror žanra i tvorac Resident Evil serijala. Igra bi trebala biti njegov povratak čistokrvnom survival horroru.
"My team and I are committed to creating an exciting new franchise providing fans the perfect blend of horror and action."

Malo kontradiktorno zvuči dok se spominje akcija, ali navodno bi već ovaj ponedjeljak trebali vidjeti prvi gameplay video.
Igra izlazi tijekom 2014. godine za: next-gen. konzole, Ps3, X360 i PC.

Debut live-action teaser trailer:

The Evil Within: Exklusiver Trailer zum Survival-Horror des Resident Evil-Machers



« Zadnja izmjena: Travanj 19, 2013, 15:02:14 od Thergothon »

Offline doktor1

Odg: The Evil Within
« Odgovori #1 u: Travanj 19, 2013, 15:14:09 »
Ovo djeluje baš onako...odlično...

Offline ManTheRamparts

Odg: The Evil Within
« Odgovori #2 u: Travanj 19, 2013, 16:03:00 »






















Čini mi se da ipak bude više akcijski ovo, al da su dost mračni skrinovi - jesu. Setting mi se sviđa.

Offline Thergothon

Odg: The Evil Within
« Odgovori #3 u: Travanj 19, 2013, 16:19:21 »
Ono kaj je moderni resident evil trebal biti.

Nisam ni očekival od ove igre pure survival. Čistokrvni survival su Slender, Amnesia, Siren itd.
Igre u kojima je cilj bježati od neprijatelja i skrivati se, pošto si nemoćan i jako ranjiv.

Pretpostavljam da ovo bude onaj klasičan survival kojeg je nekad upravo Mikami populariziral.
Mračno i groteskno uz akcijski pristup koji to i nije zbog jako ograničene količine municije.
Nadam se da taj survival bude opravdal i gameplayom jer ako mi samo vizualno ponudi horror - zbogom kikindo!
« Zadnja izmjena: Travanj 19, 2013, 16:48:50 od Thergothon »

Offline ManTheRamparts

Odg: The Evil Within
« Odgovori #4 u: Travanj 19, 2013, 16:29:01 »
Ono kaj je moderni resident evil trebal biti.
Nisam ni očekival pure survival. Čistokrvni survival su Slender, Amnesia, Siren itd.
Igre u kojima je cilj bježati od neprijatelja i skrivati se, pošto si nemoćan i jako ranjiv.


Nooooo.  cer1njo

Samo nek bu više ko prva 3 Resija i ja zadovoljan, ak bu ko od četvrtog na dalje, onda bu veeeeeć uuuuuuuuuu aaaaaa. Makar, brijem da bu dobra igra bilo kak - samo nek ima dosta horor elementi i da nejdu na ono - ima krvi po podu i zidima i zato je igra horor. cer1njo

Offline Thergothon

Odg: The Evil Within
« Odgovori #5 u: Travanj 19, 2013, 16:46:13 »
Mislim da je kao temelj poslužil upravo RE4, njegova najutjecajnija i od kritike najbolje prihvaćena igra.
Ne sumnjam u igrinu kvalitetu, ali nekak mi sve previše poznato djeluje.
Glavni lik je vjerojatno žbir ili privatni detektiv, neka važna persona bude oteta i trag ga vodi u naizgled mirno selo. Kuca na vrata prve kuće i... predvidljivo do bola.

Offline Thergothon

Odg: The Evil Within
« Odgovori #6 u: Travanj 19, 2013, 17:28:52 »
Famitsu posted details about the gameplay and story of The Evil Within, which was translated by Gematsu.

The Story

When Detective Sebastian and his partner rush to the scene of a gruesome mass murder, a mysterious, powerful force is lying in wait for them. Witnessing the killing of fellow police officers one after another, Sebastian is then attacked and loses consciousness. Waking up in a land where monsters are wandering about, Sebastian has to fight his way through a world of death and its close friend madness in order to understand what’s going on. Sebastian has to face his fears in order to survive on a journey to discover what lies in the shadows of that mysterious force.

Key Features

A Return to Pure Survival Horror: From the father of the survival horror genre, Shinji Mikami. He appears once again as the director of this game, one which makes your blood run cold, but heats you right back up. Players must survive on limited resources, experiencing that supreme match of action and horror, that indescribable terror. To survive in an afflicted world, your anxiety and nerves will be pushed to the edge.

Brutal Traps and Enemies with Puzzles: While struggling to survive, you’ll have to face indescribable terror, cruel traps, and sly mechanisms. Players can die in a trap all too easily, however, at times they can turn them against enemies.

In an Unstable World, Not All Horrors are in Plain Sight: The player is driven into a corner as the world distorts and warps according to mysterious and evil horrors. The scenery: hallways, walls, doors, rooms, buildings, and even nature, all transforming in real time based on the player’s actions. And the threats keep coming from all directions.

A Supernova of Horror: By setting one foot in this world weaved from lush backdrops, characters with personality, and a polished story, players will be sucked in, willing or unwilling, tension and anxiety rapidly mounting. When that fear is smashed and conquered, you can experience the bliss that can only be found in The Evil Within.

As we've speculated before, it seems Tango Gameworks is developing this game with a highly modified version of Id Tech 5, according to Famitsu.
Mikami previously said that the engine has been modified to the extent of it being an "internal engine"

Ima potencijala, pogotovo ako dodaju psihološke elemente.
« Zadnja izmjena: Travanj 19, 2013, 17:53:13 od Thergothon »

Offline ManTheRamparts

Odg: The Evil Within
« Odgovori #7 u: Travanj 19, 2013, 23:41:25 »
Ima potencijala, dobar koncept, jedino da ne pretjeraju s akcijom.

Offline Thergothon

Odg: The Evil Within
« Odgovori #8 u: Svibanj 04, 2013, 00:08:51 »
Ništ novo, ali je solidna domaća najava:

The Evil Within najava | HCL.hr


Offline Thergothon

Odg: The Evil Within
« Odgovori #10 u: Svibanj 28, 2013, 23:34:08 »
"what we saw as a first glimpse into the world of The Evil Within offers little in the way of actual fright. Even when a blood-drenched spider-like creature with hands and arms for legs springs out of the ground and kills the detective to end the demo, the feeling was that developer Tango Gameworks still has a way to go to deliver on Mikami's promise of the rebirth of true survival horror he envisions."

Očekivano  kava1
Naravno, ne znači da je igra zbog toga loša...

Offline doktor1

Odg: The Evil Within
« Odgovori #11 u: Svibanj 28, 2013, 23:34:49 »
Ovo djeluje obećavajuće...
Samo da naprave kako treba...

Meni osobno je smješno da, kao npr. u RE: Revelations uđem u brodsku kuhinju i kraj pečene purice mi stoje metci...

Mislim, vjerovatno previše tražim, ali ako mi već hoćeš dat neku imerzivnost iskontroliraj to... Ali znam da nas je malo takvih koji bi išli tražit metek u podrumu, (jel tako Ther  cer1njo) i da se to radi za široko tržište, ali meni to ubija imerzivnost i gameplay samo tako...

Npr. u Gunslingerru mogu naći metke kraj viskija i to men ne sekira ni 1 posto, ali u nekom survival hororu da me u kuhinji dočekaju sačma i 55 metaka na stolu uz jedan health bar i dvije inekcije....

Nula bodova...

Amnezija je tu ljepo pokazala kako se rade paranoične survival igre... Ajmo u Mašinu za Svinje...  ;D

Offline doktor1

Odg: The Evil Within
« Odgovori #12 u: Svibanj 28, 2013, 23:40:02 »
P.S - ovaj film grain na slikama ilitga NOISE!!!  fpalm1  kava1

Offline Thergothon

Odg: The Evil Within
« Odgovori #13 u: Svibanj 28, 2013, 23:45:26 »
Meni osobno je smješno da, kao npr. u RE: Revelations uđem u brodsku kuhinju i kraj pečene purice mi stoje metci...

Vjerojatno ih pune s barutom, afrodizijak za bogatu i perverznu gospodu, tak da mogu "pucati" čitavu noć  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: The Evil Within
« Odgovori #14 u: Travanj 10, 2014, 13:29:25 »
Uopće Pyramid Head nije poslužil kao inspiracija za Boxman-a  cer1njo

The Evil Within - PAX East Gameplay Trailer