Autor Tema: The Evil Within  (Posjeta: 9727 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: The Evil Within
« Odgovori #15 u: Travanj 10, 2014, 23:30:22 »
Odlično izgleda igra (vizualno ne  cer1njo) i baš pogođena atmosfera.
Vjerojtano nebum igro jer me strah, ali mislim da će fanovi doći na svoje.

Offline ManTheRamparts

Odg: The Evil Within
« Odgovori #16 u: Travanj 12, 2014, 10:42:40 »
Vizualno ko da svakim trailerom zgleda sve lošije. cer1njo fpalm1

Al mogla bi biti dobra atmosfera, samo da ne bude previše akcijski orjentirano.

Offline Thergothon

Odg: The Evil Within
« Odgovori #17 u: Travanj 14, 2014, 08:44:51 »
Prema traileru se čini da idu u dobrom smjeru, što više psihološkog i nadrealnog mindfuck sranja - to bolje.
Još samo da protivnici imaju "smisla" i dobru (osobnu) pozadinu u svemu tome, Silent Hill style i to je to. Akcije sigurno bude, već su prije potvrdili novinari koji su igrali razne preview verzije, tak da ne
očekujem od gameplaya neku revoluciju i pravi survival. Najviše se uzdam u priču koja ima potencijala, ali tko zna kaj od svega na kraju bude - često se u današnje vrijeme više ulaže u marketing i nabrijavajuće trailere nego u sam razvoj igre.

Offline ManTheRamparts

Odg: The Evil Within
« Odgovori #18 u: Travanj 14, 2014, 09:39:10 »
Novinari nisu oduševljeni s previewima. Kao da je li-la. Al to su novinari. cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: The Evil Within
« Odgovori #19 u: Travanj 15, 2014, 22:53:48 »
http://www.theonion.com/video/sponsored-barbed-wire-industry-protests-negative-p,35789/?utm_source=Facebook&utm_medium=SocialMarketing&utm_campaign=LinkPreview:1:Default

Offline Thergothon

Odg: The Evil Within
« Odgovori #20 u: Listopad 07, 2014, 17:50:27 »
The Evil Within - Fight for Life

Offline doktor1

Odg: The Evil Within
« Odgovori #21 u: Listopad 14, 2014, 18:03:47 »

Offline doktor1

Odg: The Evil Within
« Odgovori #22 u: Listopad 15, 2014, 19:34:10 »
Probao igru...
Maksimalne postavke i konstantno je zaključano na spomenutih 30 FPSa.
Nisam niti pokušavao otključvavat jer je sasvim igrivo! Niti mi letterbox smeta. Zbilja daje toj nekoj atmosferi i tjeskobi koju igra želi prikazati!

Dizajn je fantastičan i sve je prepuno detalja! Atmosfera i napetost se može rezati nožem kroz monitor... Zbilja odlčno! Isto tako osvjetljenje i sjene.
Samo šta sam malo probao vidim da je ovo pošten horor! Po slikama mi se već prije svidio dizajn spodoba... I čini mi se jako spori tempo igre, šta mi se sviđa...
Za koji sat krenut u spooky prelazak...
Hm, još jedna noćna igra...  ;D

« Zadnja izmjena: Listopad 15, 2014, 19:39:57 od doktor1 »

Offline Thergothon

Odg: The Evil Within
« Odgovori #23 u: Listopad 15, 2014, 19:50:44 »
Prvo se bacam na Alien, pa onda na to krajem mjeseca  shy1

Offline doktor1

Odg: The Evil Within
« Odgovori #24 u: Listopad 15, 2014, 20:07:25 »
Alien mi ni jedna igra duuuugo neće moći skinuti sa trona! Definitivno!

Ali, volim zombije i teške igre, a ova igra to jeste! Art igre je fantastičan!

Dva odlična naslova u ovom mjesecu, a još dolazi i Beyond Earth!! Odličan mjesec za gaming!

Offline doktor1

Odg: The Evil Within
« Odgovori #25 u: Listopad 15, 2014, 23:13:03 »
Ovo je strašno!! Daj ajde fak ju tvorci igre! Gore nego Alma iz F.E.R.A., a nju sam mrzio!!
Ideš polagano ovim hodnikom, imaš tri metka za pištolj, dva za sačmaricu, zvukovi kapljanja vode, škripanja i onda neki plač neke žene ili koga već u pičku materinu!! Vadim sačmu iako mi dva metka ne znače ništa i polagano kroz hodnik te odlučujem da je dosta za danas....



Evo još slika iz ovog užasa

Inače tek od chaptera 4 počne to počne biti to... Iako nije ni ono prije za bacit...
I sviđa mi se šta HUD nestane kada nije neka akcija...

Offline Cole™

Odg: The Evil Within
« Odgovori #26 u: Listopad 15, 2014, 23:17:56 »
 ;D

Gore mode on?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: The Evil Within
« Odgovori #27 u: Listopad 15, 2014, 23:20:37 »
Ma bježi ća...

Upgrade menu...


Offline doktor1

Odg: The Evil Within
« Odgovori #28 u: Listopad 17, 2014, 00:53:06 »
Odlučim igrat u pola noći..... I onda me paranoja igrat i nakon pola sata ugasim i kažem da ću sutra...   ;D
Inače atmosfera je fantastična!! Svi ti efekti po ekranu, osvjetljenje, bolesna glazba u pozadini, zvukovi... Vrhunski...
čak sam i stavio lagano noise efekt, (bravo developer, ima slider sa kojim kontroliramo razinu noise efekta te ga se čak može i potpuno isključit).



Meni je osobno važan izgled grafički igre no ovdje to sve skupa izgleda odlično, bez obzira na ne tako kvalitetne id tech 5 teksture...
Real time sjene drastičćno pridonose sveukupnoj prezentaciji!



Igram na Surviaval težini, (najteža dostupna; druge dvije se otključavaju nakon prelaska igre - Nightmare i Akumu šta znači ''Worst Dream'' na japanskom) i mogu reći da nije jednostavno.
Municije za shotgun skoro da ni nema; pet komada uvrh glave sam imao maksimum; dok je za revolver druga priča no nije baš učinkovit, (recimo spodoba sa nekom porculanskom maskom dobije dva hitca u glavu da bi maska samo pukla, (odličan zvuk i efekt kada se pogodi maska sa metkom) i onda još metak ili dva u glavu da zaspe...).
Zapalit ekipu na kupu je odlična taktika samo nije jednostavno izvedivo...
Možemo stavljati zamke okolo te to pomaže u borbi, no može se i izjalovit te završimo razneseni u komade...

Zbog svega toga upgrade je jako bitan! No opet ima problem; mnogo toga se može nadogradit, no dosta je skupo, a "mozga" nikad dosta. Ja sam recimo malo ojačo pištolj, povećo health i količinu metaka koje mogu nosit... Sljedće vjerovatno pojačat snagu sačme pošto nema mnogo metaka pa da se ono malo iskoristi maksimalno učinkovito, (čitam da je nekima to "RPG" unaprijeđenje raznih atributa, oružja, municije itd "nerealno"... Hm i onda pogledam ovog "tipa" i zaključim da su u pravu jer je ovo ubiti real life simulator!)

Šta se tiče priče još sam praktički na početku, (chapter 5 i provedeno cca 6 sati u igri) tako da tu nemogu previše toga reći....


Offline doktor1

Odg: The Evil Within
« Odgovori #29 u: Listopad 17, 2014, 14:33:19 »
 cer1njo  ave1



Padre ima malu rupu u glavi, ali neda se...