Autor Tema: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave  (Posjeta: 16897 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« u: Srpanj 01, 2013, 12:59:27 »


Od sutra (2.7.) počinje nova GT akademija, a stiže u obliku GT6 demo naslova koji će biti dostupan za skinuti na PSN-u.
Vaše vještine će se ovaj put testirati na Silverstone stazi kroz različite izazove pomoću Nissan Leaf, 370Z i GT-R. Pored prilike da se izbore za mjesto iza upravljača stvarnog Nissan GT-R GT3 NISMO i utrkivanja na profesionalnoj razini jednu čitavu sezonu, igrači će dobiti i prvi uvid u sva poboljšanja i dostignuća koja nas očekuju u punoj verziji GT6 krajem godine. Naša zemlja još uvijek nije podržana, a utjeha vam može biti jedino nova fizika i borba iz inata za prestiž, u nadi da će jednog dana i vozači iz HR dobiti svoju šansu. Javne kvalifikacije, odnosno natjecanje će trajati do 28.7.2013, a demo će biti dostupan za igranje do 31.8.2013.

Službena stranica: Introduction - GT Academy - gran-turismo.com

Online rankings: Rankings - GT Academy - gran-turismo.com

Očekivanja?
« Zadnja izmjena: Srpanj 02, 2013, 09:51:13 od Thergothon »

Offline DogZy

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #1 u: Srpanj 01, 2013, 13:41:03 »
Nisam jedino zadovoljan trajanjem GT Academyja, nadao sam se da će biti do 9.mjeseca. Ovako se bojim da će mi neke runde biti neotvorene.

Moramo obraniti 1. mjesto u Europi i napadamo 1. mjesto u svijetu. Ako ponovimo takav uspjeh, moraju nas spaziti kadt1kažem
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #2 u: Srpanj 01, 2013, 13:56:45 »
prvo mjesto u Europi ?
da, kad je ekipa masovno otvarala accounte konkurentnih zemalja i odvozila jadno da im sruši prosjek


lani, uslijed trke za plasmanima, kad se jasno vidilo da ekipa vara i otvara strane accounte i kad su se zemlje izmjenjivale na prvom mjestu
vidjeh Libanon, zadnji na ljestvici, nijedan vozač, nula

otvorih Libanonski account, pozlatih sve evente. Uspješnost 100%. Libanon zasjeo na prvom mjestu. Imam i slike negdje  ;D
naravno kad su me ubrali, gamad je po-otvarala Libanonske accounte, odvozila jadno i uništila moj Libanonski san.

(ovo je bila tužna priča)

Vezano za Thergothonovo pitanje, moja su očekivanja zabava, vrlo zgodno je imati svakodnevan kompetitivan event. Uz to ako mogu ponovo razveseliti svoju braću i sestre iz Bejruta sa prvim mjestom, tim bolje.  kuul

I slažem se sa Dogzyjem, prekratko je trajanje natjecanja. (do 28.7.)
plus, nezgodan je period za tako kratka natjecanja (more, kupanja i sl)

« Zadnja izmjena: Srpanj 01, 2013, 13:58:38 od versus »

Offline DogZy

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #3 u: Srpanj 01, 2013, 14:06:48 »
A ti si taj cer1njo

Pa dobro, svi su otvarali accountove, i strane i za svoju zemlju, tako da, kad se sve to izkompenzira, izravna, opet dođe tu negdje. Hrvatska je bila prva, ili su najmanje otvarali nase accountove (stranci) s namjerom da nam ruše prosjek, ili smo mi hrvati pootvarali dosta naših računa da dobijemo još zlata. Uglavnom, ispali smo treći na svijetu pod takvim uvjetima.

Prošlogodišnji GT Academy je trajao od 1.5. do 26.6., skoro dva mjeseca, a ovaj će trajti samo 4 tjedna.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #4 u: Srpanj 02, 2013, 10:00:36 »


Autumn Ring:



Natjecanje je podijeljeno na 8 rundi:




Offline Thergothon

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #5 u: Srpanj 02, 2013, 11:14:39 »
Već je nekih sat vremena dostupan za skinuti, ima 1072MB  p1va

Offline s2000

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #6 u: Srpanj 02, 2013, 11:16:30 »
Evo meni na 900mb/1072mb , još malo  šofe1

Offline radici

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #7 u: Srpanj 02, 2013, 22:52:37 »
vratio se u zg,kaj i gdje treba skinut il regat se?

Offline Thergothon

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #8 u: Srpanj 02, 2013, 23:02:00 »
Odeš na Playstation store i odmah na desnoj strani ti je ikona (GT Academy 2013) na koju klikneš, odabereš download i to je to.

Offline radici

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #9 u: Srpanj 02, 2013, 23:13:04 »
tnx,ebali ih updateovi,oš ovo update,oš store,opet .....
nadam se  da bu bez problemos,fala još jednom,bok,idem lopatom  skidat,trebam li onaj system update,kaj bi bilo ak  to preskočim?

Offline Thergothon

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #10 u: Srpanj 02, 2013, 23:17:01 »
Skini sve jer postoji šansa da se ne budeš mogel spojiti online ako preskočiš.

Offline radici

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #11 u: Srpanj 02, 2013, 23:21:11 »
1027 mb-demo gt academy-to je to?
ubili me ti updatevi,pa nemreš ni play store otvorit,uvjek nekaj......
ajd samo da  počnem malko drajvat.

dok mi se skidao update system,tv mi prekidao,pa se palio,pa vidim playku,pa ne,pa sam i filmić snimio mobom,al neznam kak ga stavit,jer to kaj se dešavalo,baš mi ni zgledalo normalno,bar za moje pojmove šofe1

Offline Thergothon

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #12 u: Srpanj 02, 2013, 23:26:51 »
Da, to je to  thumbs1

Normalno je da se konzola resetira nakon kaj se update skine i instalira, a ovo za TV ne znam, provjeri kablove.

Offline radici

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #13 u: Srpanj 02, 2013, 23:37:12 »
ma niš ni dirao.nisam ni bil domeka,pa mi glupo to kaj se dešavalo,a ja zadnje vrijeme prvo palim mob i snimam,pa tek onda dalje.

kak prebacit i di filmek od minutu,da vidiš o čem pričam?

Offline Thergothon

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #14 u: Srpanj 02, 2013, 23:48:14 »
Najbolje na Youtube, ali nema potrebe ako dalje sve normalno radi.

Ako bude problema, otvoriš ovdje Hardver, softver i ostala tehnička pitanja temu pa možda netko bude znao o čemu se radi, da ne zagađujemo dalje ovu temu.