Autor Tema: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave  (Posjeta: 16900 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline histrion

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #15 u: Srpanj 02, 2013, 23:49:07 »
meni skinulo bez problema dok se skidalo pokosio travu pa namjestio fotelju i malo odvozio da vidim te novine šta su ubacili,ali ja sam mislio da čemo u demo-u osim academy dobiti i malo igre tj.onih mečki i x-bow šta smo gledali u onim silnim filmičima kojima su reklamirali igru

Offline da93de92

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #16 u: Srpanj 03, 2013, 17:53:09 »
Da li nagradu dobija samo onaj igrac koji ostvari najbolje vrijeme na Silverstone-u?

Offline ManTheRamparts

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #17 u: Srpanj 03, 2013, 19:33:09 »
Da li nagradu dobija samo onaj igrac koji ostvari najbolje vrijeme na Silverstone-u?

Mislim da par najboljih nakon ove kvalifikacijske runde ide head to head i onda se bira najbolji. Hrvatska nije uključena u to.

Bottom line: treba mi volan. ;D

Offline radici

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #18 u: Srpanj 04, 2013, 23:45:30 »
probao malo,i čini mi se zahtjevnije nego ono prošle godine,možda radi dužine samog zadatka,morat ću maloko sjest i pošteno odvozit,očigledno više neide 15 min i zlato je tu.

neki rok za izvršenje samog zadatka ne postoji? šofe1

Offline DogZy

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #19 u: Srpanj 04, 2013, 23:51:14 »
28.7. je gotov academy. Nema rokova osim toga.

Bemti, kako zelim primiti volan u ruke i voziti. Neka, bar cu imat o cemu mastati narednih tjedan dana.

prasinar je prvi na nekoliko time trialova ave1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline radici

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #20 u: Srpanj 05, 2013, 00:02:17 »
opet ti moram zahvalit na brzom odgovoru,bok p1va

Offline DogZy

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #21 u: Srpanj 05, 2013, 00:03:33 »
Navikni se, ovo je racing forum ;D

 p1va
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline radici

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #22 u: Srpanj 05, 2013, 01:43:04 »
brum,brum,ebiga,i u stvarnom životu,vozim dizlo,mada piše td,ni benzinac,teško mi se na brzinu naviknut,bok šofe1

Offline Montoya

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #23 u: Srpanj 05, 2013, 09:56:38 »
prasinar je prvi na nekoliko time trialova ave1

Kak stojimo na leaderboardsima ko zemlja?
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline versus

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #24 u: Srpanj 05, 2013, 12:38:03 »
Kak stojimo na leaderboardsima ko zemlja?

Na leaderboardsima, k'o zemlja, stojimo loše.  kadt1kažem


Nisu statistike ko lani, nema -po zemljama, nego samo lista vozača.
Naših nema. Osim prašinara, dečko rastura. Hrvatski Vanzemaljci uopće ne vanzemljiraju kako bi trebali.

Offline DogZy

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #25 u: Srpanj 05, 2013, 12:45:17 »
Na sluzbenoj stranici nema vise detaljnih statistika kao prosle godine, ali mozda ima na mygranturismo.net thumbs1

Svaka cast tom francuzu koji radi te statistike, mogao bi mu se nas cijenjeni Kimi pridruziti kadt1kažem
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline radici

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #26 u: Srpanj 05, 2013, 22:21:03 »
moram priznat,da sam se namučio da osvojim prvo zlato uopće,već sam htio žicat za postavke,jer mi ovaj tutač nije ni prije lego,al ova patnja od skoro dve vure da nisam 110 814 sa srebrom, nego 38 100 neki sa zlatom,stvarno sam ispao  iz forme,al zato vidim prašinar,ivan i kristijan brane hr boje.ako sam dobro popamtio imena,idem dalje ,sad bar kad sam led probio.bok do daljnjega šofe1

Offline radici

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #27 u: Srpanj 06, 2013, 00:39:53 »
znači,kad sve zbrojimo, ova akademija će imat 4 staze rascjepkane na 4 djela + cjeli krug,ako se nevaram prošle je godine bilo  8 zadataka po 5 u svakom,znači duplo više.

kad je novi zadatak?,još mi samo cjeli krug bježi malo do zlata,ja sretan među prvih 30 000,he,he,poslje bum popravljao,bok šofe1

Offline Montoya

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #28 u: Srpanj 06, 2013, 12:42:50 »
Imaš iznad ovog prošlogodišnji podforum pa pogledaj.
Bilo ih je puno da.

A kaj se novih izazova tiče, nemoj(te) zaboraviti postati svoje rezultate u odgovarajuće teme, zato i postoje...kao i cijeli podforum.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline radici

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #29 u: Srpanj 09, 2013, 16:01:29 »
kad novi zadatak?