Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 2128671 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #3975 u: Rujan 04, 2013, 13:25:56 »
 p1va

Offline Thergothon

Odg: Birtija
« Odgovori #3976 u: Rujan 04, 2013, 13:36:18 »
 p1va

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #3977 u: Rujan 04, 2013, 14:08:45 »
 p1va
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #3978 u: Rujan 04, 2013, 18:41:54 »
Još jedan ode na robiju  cer1njo

Šalim se, sretno ti bilo  p1va


EDIT:

Jel netko probao PS Move kontroler, jel se to isplati kupiti? Trenutno imam za koristiti ga Killzone 3, a sumnjam da se isplati za jednu igru, no ako da... što za još neke?
« Zadnja izmjena: Rujan 04, 2013, 21:17:39 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #3979 u: Rujan 04, 2013, 22:06:02 »
Ako bi to isao kupovati za killzone, nista bez puske sharpshootera, ostalo ne znam, nije mi to nesto. Nit znam za koje sve igre mos to korisiti
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #3980 u: Rujan 04, 2013, 22:19:26 »
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PlayStation_Move_games

Evo popisa. Iskreno za možda 5-6 igara kolko vidim bih iskoristio pa ne znam jel mi se isplati, je li toliko dobro? Npr znam da mi je Wii kontroler bio mrak za FPS (Metroid Prime 3), a ovo je kopija tog kontrolera, vjerojatno i bolji od originala tako da bilo bi kul, ali nije jeftino to...
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #3981 u: Rujan 04, 2013, 22:26:43 »
Od ovih s kojima komuniciram sa svoje PSN liste, koliko znam, nitko to nema, ili ne koristi. A opet, vecina njih igra GT5 i cod ;D Ako ce i tvoje drustvo igrati nesto, ili da se zahebavate s nekim dance igrama ili nesto tog tipa, mislim da je to cisto ok. Ali bolje cekaj odgovor od nekog tko zna bolje reci ili tko je imao iskustva s tom dida bajom
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #3982 u: Rujan 05, 2013, 08:20:40 »
Sretno Wulfe  thumbs1

lets hope I dont need it O.O hug1

Fala momci..

@PSMove kontroler: čitao jesam prije još kad je izašlo, ali koliko se sjećam nije se baš sjajno proveo. Kritike mu i nisu baš najbolje :/
Bolji je najvjerojatnije taj Wii kontroler, ali ovaj za PS.. I dunno tiny tim, i dunno... Raspitaj se još rađe da bezveze ne kupuješ te dreke  ;D

Offline Iceman

Odg: Birtija
« Odgovori #3983 u: Rujan 05, 2013, 09:45:37 »
Rađe kupi novu igru, ili ak si pri novcima GTA5

Offline Montoya

Odg: Birtija
« Odgovori #3984 u: Rujan 05, 2013, 10:28:58 »
Već je kupil GTA V :)

Dobar je Move, no većinom za "kežualne" igre i dobru zabavu, tak bar vele.
Tipa Sport Champions (to bi voljel odigrati) i ona neka nova Book of Spells pa Time Crisis - to je ko igre iz '90, dok su se kupovali kompleti na prošćenju, bil je nutra i pištolj :)
Pa se pucalo na patke i loše momke na divljem zapadu  ;D
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #3985 u: Rujan 05, 2013, 20:20:13 »
Mene zanima za ozbiljnije stvari tj pucačine tipa Killzone i Resistance i sl.

Nisam, nisam još prošao, zapravo ni počeo GTA IV, a petica pred vratima  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #3986 u: Rujan 06, 2013, 18:46:32 »
Opet ja sa PS3 pitanjima. Ima li kakvih dobrih co-op igara na PS3? Offline co-op. Nešto tipa Gears of War? Sumnjam da ima nešto tako dobro, ali ako se varam, ispravite me. No ako nema nešto slično, žanr je manje bitan, glavno da je igra dobra i zabavna sa nekim u društvu igrati, može i više od 2 igrača. Jel valja onaj Army of Two, ako je netko probao?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Birtija
« Odgovori #3987 u: Rujan 06, 2013, 18:55:09 »
Army of Two je smeće, novi Splinter Cell ima jako dobar co-op i KZ3 kampanja se more odigrati u co-opu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #3988 u: Rujan 06, 2013, 19:14:35 »
Bi mi preporučio da igram KZ3 odmah u co-opu ili da prvo solo prođem? Ono, iskustvo , doživljaj ovo ono
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Birtija
« Odgovori #3989 u: Rujan 06, 2013, 19:21:19 »
Nema razlike, makar ja preferiram prvo solo jer co-op se većinom svodi na zajebanciju tijekom igranja pa ne pratim baš priču  cer1njo