Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1862745 vremena)

0 Članova i 10 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline antonbosnjak

Odg: Birtija
« Odgovori #1440 u: Svibanj 01, 2012, 21:46:46 »
Ne vjerujem...

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #1441 u: Svibanj 01, 2012, 23:26:57 »
Ma nesposobni ljudi skroz, vec vise od pola godine imaju kao probleme s izdavacem pa neke pravne zavrzlame koje su gore od gordijskog cvora. Nitko od nl teama se ni na forumu nije javio vec neko vrijeme... Uvijek kazu da rade sve od sebe da casopis krene.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #1442 u: Svibanj 01, 2012, 23:29:26 »
Zašto Vi mislite da je to samo tako izdavat časopis, jel ste ga Vi izdavali?!
Ja radim u tiskarskoj firmi, pa znam stvari, a to je da ništa nije kako se čini i da stvari nisu jeftine. Sve su to pravne i ljigave zavrzlame koje pošetnom i ovako javnom čovijeku kao informacije nisu na raspolaganju.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline s2000

Odg: Birtija
« Odgovori #1443 u: Svibanj 01, 2012, 23:39:46 »
Jel itko zna gdje ima ovo za kupiti(konektor koji joystike od ps2 spaja sa PC-om)

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #1444 u: Svibanj 02, 2012, 05:05:11 »
Probaj viditi po technomarketu, hg spotu, chipoteci i tim ducanima, iako mislim da to mozes nabaviti tek ma internetu.
@Cole
Ok, istina je da nisam upucen u to... Ti se jos i bavis svim tim. Ali sto se tebi ne cini jedna godina(zadnji casopis sa tdu2) malo predugo za cekati? Zamisli sad siroku masu od njih par tisuca koji isto negoduju. Rekao sam da su nesposobni jer sve u RH predugo traje.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ZoNTrA

Odg: Birtija
« Odgovori #1445 u: Svibanj 02, 2012, 05:57:05 »
Ma propo NL, nadam se da sam i permabann pokupio...

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #1446 u: Svibanj 02, 2012, 10:43:37 »
Ma znam da, ali stvar je u tome da je sva banana u ovoj državi i ako nisi mafijaš, političar ili noobara koja ima nasljedstvo, teško možeš opstat. Ili te ova prva trojica pojedu ili tržište koje je sjebano jer u 70% stvari branša je u kurcu.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Montoya

Odg: Birtija
« Odgovori #1447 u: Svibanj 02, 2012, 11:14:44 »
Dal je operater dužan dati ispis dolaznih poziva na kućni broj?
Agent "T" veli da ga nemre dati, samo policija, wtf!

Recimo da se radilo o nizu uznemirujućih poziva s teškom laži u pozadini!
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #1448 u: Svibanj 02, 2012, 11:18:32 »
Mislim da ti moraju dati ako ih to tražiš.
Bar je tako na iskonu, t comu, te b netu. Što bilo?  cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Kowalski

Odg: Birtija
« Odgovori #1449 u: Svibanj 02, 2012, 12:59:55 »
Jel itko zna gdje ima ovo za kupiti(konektor koji joystike od ps2 spaja sa PC-om)


Ja sam prošle godine tražil taj adapter i jedino su ga u technomaxu imali, samo kaj je bil zatvoren u king crossu. Na kraju sam ga kupil od nekog tipa iz zg koji je na njuškalu prodaval takve stvari. Izgleda da ni on više ne prodaje, al evo ti oglas pa probaj pitat.
Playstation PS1 PS2 PSX na USB kontroler adapter

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #1450 u: Svibanj 02, 2012, 17:19:40 »
Dal je operater dužan dati ispis dolaznih poziva na kućni broj?
Agent "T" veli da ga nemre dati, samo policija, wtf!

Recimo da se radilo o nizu uznemirujućih poziva s teškom laži u pozadini!


ti to od njih možeš tražiti, ali mislim da postoji kao catch22, da trebaš potkrijepiti zašto.
Možda trebaš preko policije tražiti da od njih zatražiš popis poziva.. valjda  ;D

Offline s2000

Odg: Birtija
« Odgovori #1451 u: Svibanj 02, 2012, 20:39:41 »
Probaj viditi po technomarketu, hg spotu, chipoteci i tim ducanima, iako mislim da to mozes nabaviti tek ma internetu.
Nasao u sophoslab-u  thumbs1 thumbs1

Offline CROKiXi

Odg: Birtija
« Odgovori #1452 u: Svibanj 03, 2012, 20:46:12 »
u 3:30 buđenje i onda s školom na izlet u Vukovar  shy1
najbolje da ni nejdem spavat jer ta 2,3 sata sna je skoro gore nek da opće ne spavam, poslje sam cijeli dan strgan
a budući da je to terenska nastava u sklopu škole ono ni je*eni red bull nesmijemo kupiti, profesor čeka na blagajni i gleda kaj kupuješ  fpalm1 fpalm1 i provjeravaju torbe, ma je*em im takav sustav  ;D
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #1453 u: Svibanj 04, 2012, 06:37:16 »
Bio jučer na otvorenom predavanju Croteama na FER-u - dečki su me stvarno ugodno iznenadili koliko su normalni/zafrkanti i bez one "poslovne spike", tj baš se vidi da vole ono što rade bez nekakvog interesa prema novcu kao neke druge firme. Bilo je zanimljivo čuti kako su nastali i kako se to kod njih danas radi. BTW - ako ima ovdje dobrih programera, ali stvarno dobrih, ili tipova koji vrhunski crtaju i imaju ideja (concept artist), slobodno im se javite, zapošljavaju  sm1jeh

Ali morate biti STVARNO dobri, mislim, tko zna što rade sa tehnologijom, sve je jasno
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #1454 u: Svibanj 04, 2012, 10:57:32 »
Bio jučer na otvorenom predavanju Croteama na FER-u - dečki su me stvarno ugodno iznenadili koliko su normalni/zafrkanti i bez one "poslovne spike", tj baš se vidi da vole ono što rade bez nekakvog interesa prema novcu kao neke druge firme. Bilo je zanimljivo čuti kako su nastali i kako se to kod njih danas radi. BTW - ako ima ovdje dobrih programera, ali stvarno dobrih, ili tipova koji vrhunski crtaju i imaju ideja (concept artist), slobodno im se javite, zapošljavaju  sm1jeh

Ali morate biti STVARNO dobri, mislim, tko zna što rade sa tehnologijom, sve je jasno

oduvijek sam htio tak nekaj radit :(