Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1863631 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline s2000

Odg: Birtija
« Odgovori #1800 u: Lipanj 11, 2012, 00:59:15 »
Neka si mu to ucinio,kad je takvo đubre od covjeka tako mu i treba...

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #1801 u: Lipanj 11, 2012, 01:01:44 »
Inače nisam zlo od čovjeka, ali ovo je službeno i moram priznat da se još uvijek čudim sebi šta sam to ipak napravio!!!

Svi uvijek nešto kenjaju, ja bi ovo, ja bi ono, ali kada treba reagirat zaboravi se...............

Mene je puklo i to sam napravio........ Prednja tablica je izašla samo tako, ali zadnju sam sa zubima nosač čupo...  ;D  fpalm1 kava1

Offline s2000

Odg: Birtija
« Odgovori #1802 u: Lipanj 11, 2012, 01:03:24 »
Inače nisam zlo od čovjeka, ali ovo je službeno i moram priznat da se još uvijek čudim sebi šta sam to ipak napravio!!!

Svi uvijek nešto kenjaju, ja bi ovo, ja bi ono, ali kada treba reagirat zaboravi se...............

Mene je puklo i to sam napravio........ Prednja tablica je izašla samo tako, ali zadnju sam sa zubima nosač čupo...  ;D  fpalm1 kava1

Ako on tebi moze maznut 18somova mozes i ti njemu tablice  sm1jeh

 cer1njo cer1njo cer1njo ave1 ave1 ave1 ave1 ave1 ave1 cer1njo cer1njo cer1njo


Offline Kole

Odg: Birtija
« Odgovori #1803 u: Lipanj 11, 2012, 01:05:35 »
Bivši šef za kojeg sam vozio ima autoprevozničku firmu, doznao sam da sutra sa autobusom u 05:45, (ubiti danas) vozi neku ekipu u Crnu goru i skinuo sam mu registracije sa autobusa!!!

I sada se može jebat!!! Nije mi platio 18 000 kn KOJE SAM ZARADIO, pa neka vozi ekipu bez tablica u SETRI prema jugu


Da te nema moralo bite izmislit majke mi hahahahahaha  ave1

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #1804 u: Lipanj 11, 2012, 01:07:26 »
Pitat ću vas kada vam poslodavac bude bio dužan iznad 10 000 kn ........  kava1


Koga bi trebalo izmislit..............

Onda treba izmislit samo jedan zakon......... ----> šefu metak u čelo!!!

Offline Kole

Odg: Birtija
« Odgovori #1805 u: Lipanj 11, 2012, 01:08:30 »
Pitat ću vas kada vam poslodavac bude bio dužan iznad 10 000 kn ........  kava1


Koga bi trebalo izmislit..............

Onda treba izmislit samo jedan zakon......... ----> šefu metak u čelo!!!

Šta nije ti isplatio plaču ili ?  ave1

Offline s2000

Odg: Birtija
« Odgovori #1806 u: Lipanj 11, 2012, 01:09:11 »
Pitat ću vas kada vam poslodavac bude bio dužan iznad 10 000 kn ........  kava1


Koga bi trebalo izmislit..............

Onda treba izmislit samo jedan zakon......... ----> šefu metak u čelo!!!

mom starom je susjed duzan 2,000eura pa je i meni bilo krivo sto frajer nije platio jer od te love dobio bih i ja udio a ovako


Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #1807 u: Lipanj 11, 2012, 01:14:07 »
Pitat ću vas kada vam poslodavac bude bio dužan iznad 10 000 kn ........  kava1


Koga bi trebalo izmislit..............

Onda treba izmislit samo jedan zakon......... ----> šefu metak u čelo!!!

Šta nije ti isplatio plaču ili ?  ave1

Da, skinuo bi mu targe sa autobusa da mi je dao plaću.....

Ne, nije mi dao tri mjeseca plaću koja je iznosila cca 6000 kn mjesečno.... i onda se je prestao javljat................do danas, kada mi se jeavio njegov autobus za koji znam da u 05:45 ima turu prema Crnoj Gori...

I ja sam nakon šta sam sa čovjekom pokušao par puta razgovarat krajem prošle godine vidio da tu nema razgovaora, (jer me je uvije odjebo ili poklopio slušalicu) danas vidio da izlazi iz autobusa, parkiro ga je ispred kuće, ja sam stao, izašo, skinuo tablice, (pojeo malo plastike na zadnjim nosačima)... i to je to!!!

Idemo dalje...

Možda se odluči da da malo novaca, jer za teretna/putnička vozila nemožeš ti samo tako sredit registraciju......

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #1808 u: Lipanj 11, 2012, 01:15:39 »
car  ave1 cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline s2000

Odg: Birtija
« Odgovori #1809 u: Lipanj 11, 2012, 01:16:03 »
Ja umirem  cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo ave1 ave1 ave1 ave1 ave1 ave1 ave1 cer1njo cer1njo cer1njo

Offline Kole

Odg: Birtija
« Odgovori #1810 u: Lipanj 11, 2012, 01:16:45 »
Onda te kako bi se reklo "boli kura*".Nije lijepo od njega stvarno.To je neki žešći idiot onda  kava1
danas vidio da izlazi iz autobusa, parkiro ga je ispred kuće, ja sam stao, izašo, skinuo tablice, (pojeo malo plastike na zadnjim nosačima)... i to je to!!!  LIKE A BOSS  ave1

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #1811 u: Lipanj 11, 2012, 01:20:02 »
A ujutro će mi vjerovatno zvonit mobitel jer na koga če posumnjat nego na bivšeg radnika kojem nije dao plaću za tri mjeseca, ali kada mobitel zazvoni sumnjam da će se Domagoj javit.......

A nemože mi ništa, tablice su na sigurnom, nema dokatze da sam ja to zapljenio... pa da visdimo sutra kako će se situacija razvijat....

Drugi put kada bude htjeo nekog jebat možda razmisli jer tako mi je drago šta sam mu uništio putovanje!!!!


Offline Kole

Odg: Birtija
« Odgovori #1812 u: Lipanj 11, 2012, 01:20:59 »
A ujutro će mi vjerovatno zvonit mobitel jer na koga če posumnjat nego na bivšeg radnika kojem nije dao plaću za tri mjeseca, ali kada mobitel zazvoni sumnjam da će se Domagoj javit.......

A nemože mi ništa, tablice su na sigurnom, nema dokatze da sam ja to zapljenio... pa da visdimo sutra kako će se situacija razvijat....

Drugi put kada bude htjeo nekog jebat možda razmisli jer tako mi je drago šta sam mu uništio putovanje!!!!

Jebeno.  ave1 ave1 ave1 ave1 ave1

Offline s2000

Odg: Birtija
« Odgovori #1813 u: Lipanj 11, 2012, 01:22:43 »
Ma btk,to nije nista naspram onoga koliko je on tebi uzeo  cry1

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #1814 u: Lipanj 11, 2012, 01:23:46 »
Ali priznajem, ja sam mu glavna sumnja i ZATO TARGE nisu ni kod mene u kući ni u autu...... Moraš se osigurat.. Još je tip bivši drot....

Mako sam ih, ako ih netko ukrade nemam ništa od nagodbe, (koja neće niit postojat, ali ono...), a opet sumnjam da ću te targe uopće više niti vidit....

Moram vadit krv i pazit na zdravlje, a ne mislit o zapljenjenim registracijama....  kava1