Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1874886 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Punisher

Odg: Birtija
« Odgovori #1920 u: Lipanj 22, 2012, 15:08:05 »
pa nemoraš pit alkohol :D :D

Offline igzyy

Odg: Birtija
« Odgovori #1921 u: Lipanj 22, 2012, 15:57:23 »
Zagrepčani i oni kojima Zagreb nije daleko, poglečte ovo!!!

Mene bi gamad strpala u zatvor jer sam malodoban još hahahaha.JA bi išel ali godine  thumbs1


ma je...


da ima murje toliko onda bi ova država super funkcionirala

Offline igzyy

Odg: Birtija
« Odgovori #1922 u: Lipanj 22, 2012, 18:06:00 »
tek sad sam se sjetio da mogu povisit stolac nakon 2godine  cer1njo

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #1923 u: Lipanj 22, 2012, 18:45:47 »
E to je za jedan smijesni  fpalm1cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Lollik

Odg: Birtija
« Odgovori #1924 u: Lipanj 22, 2012, 19:03:27 »
danas opet razrezo ruku na poslu, opet dobio 3 sava, i opet sam na bolovanju
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #1925 u: Lipanj 22, 2012, 19:56:38 »
Na istom mjestu, ista ruka?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline antonbosnjak

Odg: Birtija
« Odgovori #1926 u: Lipanj 22, 2012, 20:44:56 »
Sutra ide novi klip, nigeri.  ;D p1va

Offline Lollik

Odg: Birtija
« Odgovori #1927 u: Lipanj 22, 2012, 22:12:58 »
ista ruka, samo mali prst, s unutarnje strane ruke
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #1928 u: Lipanj 22, 2012, 22:49:18 »
Sad je već vrijeme za neku odštetu  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Birtija
« Odgovori #1929 u: Lipanj 23, 2012, 00:53:13 »
Sutra ide novi klip, nigeri.  ;D p1va



Offline Kole

Odg: Birtija
« Odgovori #1930 u: Lipanj 23, 2012, 00:54:49 »
Sutra ide novi klip, nigeri.  ;D p1va
To nije smješnop opće.Jesi popravio govorne sposobnosti i izgovaranje ?

Offline Lollik

Odg: Birtija
« Odgovori #1931 u: Lipanj 23, 2012, 10:19:40 »
a vidjet cemo, definitivno ce dobit kaznenu prijavu, kad odem od tamo, za nedovoljnu zastitu na radu. zasto se stalo rezem po rukama? zato kaj imamo rukavice za maleraj i slicne, a rukujem s staklom svakodnevno. i onda se sranja dogadaju. jedini bed mi je sad zbog ekipe na poslu jer su oni izgubili radnika, pa sve moraju odradivat bez slobodnih dana, tj. idioti iz uprave su im rekli : "zrtvujte se za firmu"... za firmu koja nam svakomjesecno skida oko 150 kn s place za neke nepostojece razloge i to sebi stavljaju u dzep --> HOW YES NO!

meni su decki preporucili da chillam, taman mi pocne godisnji kad bi zavrsilo bolovanje a da ce se oni snac s ovim idiotima
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline igzyy

Odg: Birtija
« Odgovori #1932 u: Lipanj 23, 2012, 10:45:30 »
a vidjet cemo, definitivno ce dobit kaznenu prijavu, kad odem od tamo, za nedovoljnu zastitu na radu. zasto se stalo rezem po rukama? zato kaj imamo rukavice za maleraj i slicne, a rukujem s staklom svakodnevno. i onda se sranja dogadaju. jedini bed mi je sad zbog ekipe na poslu jer su oni izgubili radnika, pa sve moraju odradivat bez slobodnih dana, tj. idioti iz uprave su im rekli : "zrtvujte se za firmu"... za firmu koja nam svakomjesecno skida oko 150 kn s place za neke nepostojece razloge i to sebi stavljaju u dzep --> HOW YES NO!

meni su decki preporucili da chillam, taman mi pocne godisnji kad bi zavrsilo bolovanje a da ce se oni snac s ovim idiotima


Ovak..

Topli savijet od mene jer sam izgorio, nastradio, zaradio bolest i dobio prst u pak od države i svih tih radničkih prava.

Vjeruj mi , ako nemaš novaca za tužbe i dobrog advokata nemoj se upuštat u ništa, svi oni pričaju da imaš prava ovo ono ali imaš već sad prst u gu**.
Šuti trpi i idi dalje.

Jedino ako si ostao bez ruke ili neznam jer pazi od tih sudskih vještačenja i tih glupih doktora ako nema nekog tko ti može posvjedočit da se to desilo a da se ne boji za posao, onda se moš usudit ali na Državu i radnička prava ne računaj.

Prošao sam sve, bio sam dobar radnik pas i gadno sam nastradio i lječio sam se 2 godine, sve su mi obečavali ali sam danas bez posla , odštete i siromah, radio sam za Lemiu kemijske čistione i Milana Leljaka koji me bacio na ulicu kada sam se vratio s bolovanja mjesec dana, vjerujte kao serviser i vrlo vjerna osoba imao sam plaču 3000kn, u drugim firmama za takvog radnika su davali po 4000 - 5000 kn no ja sam se držao ugovora za stalno i bio idiot.

Kolega Tomislav Žnidarec mi je okrenuo leđa , nije me htio ni na hitnu vozit..... a dvije godine kasnije momak zvan "Zdravko" je zbog mobinga u firmi i velikim pritiskom u osobnom životu, dečko se objesio, ja smatram da su krivi ponajviše u toj tvrtci jer su ga toliko ponižavali i maltetirali dovodili odo ruba.. jer je dečko bio invalid i s takvima treba biti oprezan i srdačan, treba imati strpljenja, imao je smao 30g i dijete iza sebe.

Takve ljude treba nabit na kolac i treba neki zid srama složit za takve lopove.


Offline Lollik

Odg: Birtija
« Odgovori #1933 u: Lipanj 23, 2012, 12:29:22 »
pod kaznenu prijavu sam mislio na inspekciju, ja nemoram prstom maknut sto se tice novaca i/ili odvjetnika. to je privatna firma i drzava nema nikakve veze s tim. jedino ak ispadne slucajno da su maznjavali pare i drzavi u smislu neplacanja poreza, onda ce im bit veselo. na kraju krajeva, mene ne zanimaju novci u stilu odstete nego da ti debili najebu. placali su i prije kazne jer se nisu drzali ugovora, ali to je bila tuzba od strane radnika. a ovo ce bit od strane drzave. i to nije samo s moje strane nego od svih koji rade samnom. ja sam u takvoj poziciji da mogu vrlo lako skupit sve potrebne dokaze protiv njih, a i svjedoci nisu problem.. kava1
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline KimiHR

Odg: Birtija
« Odgovori #1934 u: Lipanj 23, 2012, 12:51:52 »
A možda i najveći problem u pogledu privatnih firmi , prava radnika i svega vezanog za to i jesu te inspekcije i inspektori.Svi znamo da u našoj banana državi svugdje vlada mito i korupcija , a ti inspektori su tu neprikosnoveni.Napišu kaznicu za neku pizdariju od par tisuća kuna , još bar toliko strpaju u džep , a u biti bi većina naših poduzetnika trebalo završiti u zatvoru i zapljenom kompletne imovine.

Ne znam koliko privatnih poduzetnika ima u RH , ali mislim da nema niti 1% onih koji svojim radnicima svu plaću isplaćuju putem žiro raćuna.Većina radnika je prijavljen na minimalac a ostatak love primaju u koverti na ruke.O pravima radnika , zaštiti na radu , plačanju prekovremenih sati i svemu ostalom da i ne govorim.