Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1863875 vremena)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #1980 u: Lipanj 30, 2012, 23:17:21 »
ne budite takvi pizdeki  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: Birtija
« Odgovori #1981 u: Lipanj 30, 2012, 23:17:41 »
Ovo je Cole napisao: "Ovo je prvenstveno virtual racing forum"
Odo ja.

ALELUJAAA, AAALELUJAAAA, AAALEEELUUUUJAAAA.  :P
Ostat ću do sutra samo da vidim taj tvoj video hahaha.Pa kako nek me banaju  hug1
EDIT:Može i sad kaj se mene tiče.
« Zadnja izmjena: Lipanj 30, 2012, 23:21:19 od Kole »

Offline s2000

Odg: Birtija
« Odgovori #1982 u: Srpanj 01, 2012, 04:01:57 »
4:01,trenutno ima vise gostiju nego korisnika  cer1njo,svi spavaju samo ludi Tomo glumi vampira

Offline LukaM 110

Odg: Birtija
« Odgovori #1983 u: Srpanj 01, 2012, 08:19:14 »
jeste mamlazi  cer1njo
sad ista stvar ko s kaladontom..nemojte sad zbog jedne glupe rasprave otić s foruma  cry1

Nemojte se sad svi duriti i ponasti se ko curice od 10 godina (sestra mi se na smrt posvadila s frendicom jer se nisu mogle dogovorit koju ce pizzu jest fpalm1), ali cole ovo je bilo nepotrebno jer se u onoj temi nismo ni vrijdjali ni nista nego je bila samo prijateljska zezancija. Ljudima si sad reko na neki nacin: "nije vama ovdje mjesto jer ne pisete o racingu", a da je ovaj forum iskljucivo "racing forum" propao bi vec odavno jer od 100 postova manje od 10 ih je o racingu.

Offline Montoya

Odg: Birtija
« Odgovori #1984 u: Srpanj 01, 2012, 09:00:39 »
Neki se ponašaju ko razmažena derišta koja, ak se im se nekaj ne svidi, vudri v plač!

Ovo je prvenstveno racing portal i forum (nije stomatološki ili poljoprivredni!) da ALI to ne znači niti se na bilo koji način zabranjuje pisanje o drugim tematikama - to bi svakom normalnom čovjeku trebalo biti jasno!
Za sve postoji određeno mjesto na kojem možete pisati o bilo čemu, ne do mile volje, već do neke granice normalnosti i smisla, koje kad tema izgubi, normalno da se zatvara.
A te granice tolerancije kod nas su zbilja velike i dopuštaju se ljudima neki "izleti", koji se na nekim drugim forumima nebi - dok se pak na nekima dopušta sve, a to nema veze sa zdravom pameti!

Uglavnom, otvoreni smo i vrlo prijateljski nastrojeni forum, samo iza mene tisuće su sati uložene u portal i forum (pisanje članaka i sređivanje svega, dovođenje članova, pokretanje incijativa itd.) samo kako bi bili što kvalitetnije mjesto za rasprave.
Za to nisam plaćen (dapače, time sam puno izgubil u "pravom" životu, no ne žalim), a siguran sam da je sve s moje strane učinjeno s više entuzijazma nego kod puno plaćenih "profesionalaca", kojima je to posao!
Cijeli naš tim trudi se učiniti CSR boljim i smatram kako je forum na visokoj razini kvalitete, bilo po sadržaju, bilo po dizajnu.

No kak veli Ther, da su recimo jučer navratili neki racing entuzijasti u vrijeme kad se događala samo "priča" - kaj bi ljudi pomislili, regati se ili?
Kaj bi vi pomislili da dođete u kino pogledati neki film, a tam vas dočeka red s pacjentima za vađenje krvi - dobar primjer, nije li :)

Svi ste ovdje dobrodošli, niko vas nikud ne tjera, ne forsira na pisanje nečeg određenog, no isto tak, ne očekujte biti dirigenti nečeg čemu niste maestro!

GR  šofe1
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #1985 u: Srpanj 01, 2012, 11:11:02 »
 thumbs1 ave1
To je to, sve si dobro reka.

EDIT

http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?action=stats
Pogledajte jučerašnji dan... na što se svelo 226 postova? Na spam i tu i tamo koji flame i trol hmm
« Zadnja izmjena: Srpanj 01, 2012, 11:36:01 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Kole

Odg: Birtija
« Odgovori #1986 u: Srpanj 01, 2012, 12:44:07 »
Neki se ponašaju ko razmažena derišta koja, ak se im se nekaj ne svidi, vudri v plač!

Ovo je prvenstveno racing portal i forum (nije stomatološki ili poljoprivredni!) da ALI to ne znači niti se na bilo koji način zabranjuje pisanje o drugim tematikama - to bi svakom normalnom čovjeku trebalo biti jasno!
Za sve postoji određeno mjesto na kojem možete pisati o bilo čemu, ne do mile volje, već do neke granice normalnosti i smisla, koje kad tema izgubi, normalno da se zatvara.
A te granice tolerancije kod nas su zbilja velike i dopuštaju se ljudima neki "izleti", koji se na nekim drugim forumima nebi - dok se pak na nekima dopušta sve, a to nema veze sa zdravom pameti!

Uglavnom, otvoreni smo i vrlo prijateljski nastrojeni forum, samo iza mene tisuće su sati uložene u portal i forum (pisanje članaka i sređivanje svega, dovođenje članova, pokretanje incijativa itd.) samo kako bi bili što kvalitetnije mjesto za rasprave.
Za to nisam plaćen (dapače, time sam puno izgubil u "pravom" životu, no ne žalim), a siguran sam da je sve s moje strane učinjeno s više entuzijazma nego kod puno plaćenih "profesionalaca", kojima je to posao!
Cijeli naš tim trudi se učiniti CSR boljim i smatram kako je forum na visokoj razini kvalitete, bilo po sadržaju, bilo po dizajnu.

No kak veli Ther, da su recimo jučer navratili neki racing entuzijasti u vrijeme kad se događala samo "priča" - kaj bi ljudi pomislili, regati se ili?
Kaj bi vi pomislili da dođete u kino pogledati neki film, a tam vas dočeka red s pacjentima za vađenje krvi - dobar primjer, nije li :)

Svi ste ovdje dobrodošli, niko vas nikud ne tjera, ne forsira na pisanje nečeg određenog, no isto tak, ne očekujte biti dirigenti nečeg čemu niste maestro!

GR  šofe1

 hug1

Offline Kole

Odg: Birtija
« Odgovori #1987 u: Srpanj 01, 2012, 14:09:27 »
Do viđenja dečki  p1va

Offline Punisher

Odg: Birtija
« Odgovori #1988 u: Srpanj 01, 2012, 14:12:34 »
Ja uopće ne znam kaj se desilo, što sam propustio uopće O.o

Offline LukaM 110

Odg: Birtija
« Odgovori #1989 u: Srpanj 01, 2012, 14:18:45 »
Kaj je kole fakat otiso?

Offline antonbosnjak

Odg: Birtija
« Odgovori #1990 u: Srpanj 01, 2012, 15:18:58 »
Trenutno je online.

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #1991 u: Srpanj 01, 2012, 15:21:54 »
 cer1njo na sve ovo.

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #1992 u: Srpanj 01, 2012, 16:16:33 »
aj da i ja malo napišem nekaj... neda mi se quotead nikoga jer bi quoteao pun kurac...
al sad ozbiljno, ja nisam fan foruma jer mi ih je puna kapa zbog razno raznih prepucavanja  i članova koji se fakat ponašaju kao i klinci iako u jednu ruku jesu. Ne vrijeđam nikoga, nisam neznam koliko star, ali iam 23god i sve ispod 18 je za mene "dječurlija", ne u doslovnom smislu, ali se uglavnom znaju(članovi) ponašati ko klinci.
Iskreno neznam o kojem se topicu priča, koliko sam skužio kaladont. To mi je najgluplja tema UOPĆE na svim forumima... Dok je bio aktivan, kliknem "novi postovi" i samo kaladont, kaladont, kalaAJ U PIČKU MATERINU i kaladont više!!

Ovo iznad navedeno je sad trenutno primjer: Kole
Vidim po profilu da imaš 15god... tak se i ponašaš, neznam jesi narasao ili sazrio kaj ili ne, ali mi se čini da nisi.
Ako nisi ovdje zbog racinga jebiga, nema ti pomoći.
Ako si ovdje jer si(kao i neki članovi) banan na nekom drugom forumu, ja osobno da sam admin, bih ti poŽelio dobrodošlicu i onda bih te sterao. Ak si ovdje došo na tjedan dana onda nisi trebao niti dolaziti.
Ako si ovdje jer ti se ekipa čini ok ili si po preporuci frendova i društvo ti odgovara onda ok, budi i ti i sve u granicama normale  thumbs1

Dalje, ove sve spike, općenito od bilo kojeg člana,
"neznam zake sam ovdje",
"neda mi se biti tu, a tu sam zbog toga i toga",
"ak vam ne paše, idem",
"odlazim jer ovdje nema niš za mene"
"dajte mi ban ak vam ne odgovaram i ne pašem" i te slične pizdarije.. to je JADNO, u najmanju ruku.
Ne pokazuje se respect prema drugim članovima niti adminima onda nemoj očekivati niti ništa bolje ponašanje prema tebi jer ga očito nitko nije ni zaslužio sa takvim stavom.

A pametovanja, "klinaca" od 15 16 i sl. godina mi je više pun kurac jer jedino kak znaju odgovoriti je sa provokacijom jer ste, pretpostavljam, tak i dobili ban na nekom forumu. ak nemaš nekaj pametno za reć - NEMOJ
Ako provocirate i ponašate se kao real dickwads to samo govori o kulturi i odgoju današnje mladeži i sposobnostima koje jeste odnosno niste razvili.

Ne zanima te racing - pridonosi nečem drugom
Zanima te racing, a nemaš pojma - otvori neke how to topice
Zanima te društvo i ekipa - nemoj biti seljak i spamati neg otvaraj neke "user friendly" topice ili nekaj slično
Ne zanima te racing ali si kompjuter buff ili neki kurac - otvaraj pun kurac topica na temu PCa, konzola, savjeta i sl. jer klinci ovih dana neznaju igrati nogomet ili se zabavljati vani neg su na kompu i znaju pun kurac toga.

Dont be a useless piece of crap, contribute.
Ko se našao u postu ili koga sam uvrijedio, jebiga, onda si se valjda i trebao uvrijediti jer takav i jesi.
Ko oće ić sa foruma jer misli da ovdje "nema niš pametno" idi, nitko te ne drži. Nismo plakali za filipom, bogami nećemo ni za tobom(bilo kime)

 p1va kava1

Offline Thergothon

Odg: Birtija
« Odgovori #1993 u: Srpanj 01, 2012, 16:31:04 »
Nakon procitanog zadnjeg posta, da nisam glasao za tebe u temi "clan mjeseca" - sad bi mi bilo zao  cer1njo thumbs1

Offline Kole

Odg: Birtija
« Odgovori #1994 u: Srpanj 01, 2012, 16:51:18 »
aj da i ja malo napišem nekaj... neda mi se quotead nikoga jer bi quoteao pun kurac...
al sad ozbiljno, ja nisam fan foruma jer mi ih je puna kapa zbog razno raznih prepucavanja  i članova koji se fakat ponašaju kao i klinci iako u jednu ruku jesu. Ne vrijeđam nikoga, nisam neznam koliko star, ali iam 23god i sve ispod 18 je za mene "dječurlija", ne u doslovnom smislu, ali se uglavnom znaju(članovi) ponašati ko klinci.
Iskreno neznam o kojem se topicu priča, koliko sam skužio kaladont. To mi je najgluplja tema UOPĆE na svim forumima... Dok je bio aktivan, kliknem "novi postovi" i samo kaladont, kaladont, kalaAJ U PIČKU MATERINU i kaladont više!!

Ovo iznad navedeno je sad trenutno primjer: Kole
Vidim po profilu da imaš 15god... tak se i ponašaš, neznam jesi narasao ili sazrio kaj ili ne, ali mi se čini da nisi.
Ako nisi ovdje zbog racinga jebiga, nema ti pomoći.
Ako si ovdje jer si(kao i neki članovi) banan na nekom drugom forumu, ja osobno da sam admin, bih ti poŽelio dobrodošlicu i onda bih te sterao. Ak si ovdje došo na tjedan dana onda nisi trebao niti dolaziti.
Ako si ovdje jer ti se ekipa čini ok ili si po preporuci frendova i društvo ti odgovara onda ok, budi i ti i sve u granicama normale  thumbs1

Dalje, ove sve spike, općenito od bilo kojeg člana,
"neznam zake sam ovdje",
"neda mi se biti tu, a tu sam zbog toga i toga",
"ak vam ne paše, idem",
"odlazim jer ovdje nema niš za mene"
"dajte mi ban ak vam ne odgovaram i ne pašem" i te slične pizdarije.. to je JADNO, u najmanju ruku.
Ne pokazuje se respect prema drugim članovima niti adminima onda nemoj očekivati niti ništa bolje ponašanje prema tebi jer ga očito nitko nije ni zaslužio sa takvim stavom.

A pametovanja, "klinaca" od 15 16 i sl. godina mi je više pun kurac jer jedino kak znaju odgovoriti je sa provokacijom jer ste, pretpostavljam, tak i dobili ban na nekom forumu. ak nemaš nekaj pametno za reć - NEMOJ
Ako provocirate i ponašate se kao real dickwads to samo govori o kulturi i odgoju današnje mladeži i sposobnostima koje jeste odnosno niste razvili.

Ne zanima te racing - pridonosi nečem drugom
Zanima te racing, a nemaš pojma - otvori neke how to topice
Zanima te društvo i ekipa - nemoj biti seljak i spamati neg otvaraj neke "user friendly" topice ili nekaj slično
Ne zanima te racing ali si kompjuter buff ili neki kurac - otvaraj pun kurac topica na temu PCa, konzola, savjeta i sl. jer klinci ovih dana neznaju igrati nogomet ili se zabavljati vani neg su na kompu i znaju pun kurac toga.

Dont be a useless piece of crap, contribute.
Ko se našao u postu ili koga sam uvrijedio, jebiga, onda si se valjda i trebao uvrijediti jer takav i jesi.
Ko oće ić sa foruma jer misli da ovdje "nema niš pametno" idi, nitko te ne drži. Nismo plakali za filipom, bogami nećemo ni za tobom(bilo kime)

 p1va kava1
+1