Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1876284 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline s2000

Odg: Birtija
« Odgovori #525 u: Siječanj 22, 2012, 22:25:39 »
Cijene ce drasticno porasti kruh ce biti kao i u njemackoj znaci 3-4€  hmm

Offline Lollik

Odg: Birtija
« Odgovori #526 u: Siječanj 22, 2012, 22:56:24 »
Brijem da je problem do Acera. Naime frendov ujak inače veliki gamer i ima para (živi u Belgiji) je došao ove blagdane tu, i donio frendu laptop (svom nećaku jel), može li ga popraiti, ako može da si ga zadrži. Riječ je o laptopu starom 2 godine, ili tako nešto, bijeeesan lap, ono, takvo čudo još nisma vidio, platio ga 2k eura, no dobro, manje bitno, fora je isto da je acer i najednom nije davao sliku.

Mslim, nije d apljujem po Aceru, imam njihov monitor, kupio prije 3 mjeseca i monitor je za te pare, a i puno više, strava. A sad, kolko će trajat, ne znam. Ionako mi je prethonik LG krepao 2 mjeseca nakon isteka garancije pa se ne bih čudio da i ovo. Barem sam još skoro 3 godine miran  cry1 fpalm1

ako niste pogledali, evo jedan link na odlican dokumentarac koji se bavi istrazivanjem bas tog pitanja

The Light Bulb Conspiracy - English Subtitles - PART 1/4
CASE: Fractal Design Meshify C ► CPU: INTEL Core i7 8700K 5.0 Ghz ► MBO: ASUS Z370 F Gaming ► RAM: CORSAIR Vengeance 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward RTX 2080 8GB Phoenix ► HDD: 1x WD Blue 1TB// 1xWD Green 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 850 Basic 120GB ► POWER: EVGA G3 650W ► SCREEN: Dell Alienware AW2518HF 240 hz ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline sneki

Odg: Birtija
« Odgovori #527 u: Siječanj 22, 2012, 23:34:06 »
ja na kraju nisam glasala.... fpalm1

Offline igzyy

Odg: Birtija
« Odgovori #528 u: Siječanj 22, 2012, 23:35:00 »
A gle, onako, mogao bi po tome bojkotirati uopće elektroniku danas. Jer evo, meni krepao LG 2 mjeseca nakon isteka gare, doma nam krepao Samsung TV isto u tako nekom kratkom razdoblju nakon isteka garancije. Kumu krepala Gigabyteova grafička kartica tjedan dana!!!! nakon isteka garancije... Ono, činjenica je da se radi na tome. I ne, to nisam ja paranoičan, nego (i mislim da sam to rekao već na ovom forumu prije), na tome se radi. Nas su na faksu UČILI da moramo tako raditi. Tj, da citiram jednog asistenta iz elemenata konstrukcija:

"Ja skidam kapu onome od vas koji napravi proizvod da krepa odmah po isteku garancije, ali ne prije, jer to je danas vaš posao. Tako se zarađuje."

Da ne idme u detalje, ovo govori ionako sve. Pa si ti misli  cry1

morate znat da mi uvozimo ono što je neispravno, sva roba koja ide putem ovih velikana M-san  i sl....  to je sve roba koja je trebala ići na otpad ili reciklažu (isti k***), uglavnom da roba ima oznaku veliki "X" , ako ćete bolje bacit oko na pakiranje (ako nisu prije ukrcaja na brod) pobrisali one ružne oznake...



čers

Offline Montoya

Odg: Birtija
« Odgovori #529 u: Siječanj 23, 2012, 12:02:24 »
Očistil peć/šparet za centralno dimnjak - "vražji" posel!
Sad jest pa paljenje motora - moje stare (no moćne) Husqvarna motorke
Onda malo umijeća sjekire i na kraju tačke na RS-u  ;D
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Jack-Darkman

Odg: Birtija
« Odgovori #530 u: Siječanj 23, 2012, 12:16:47 »
Eto zvao me danas serviser sa mr servisa i rekao da imaju novu tehnologiju popravka, koja je došla prije mjesec dana,
kaže da bi sad trebao radit, ali postoji šanse i da ne bude više nikad radio  jaad
Uglavnom pare će vratit ako ga ne poprave, ali hoće ja vjerujem.
A koliko će i to trajat, tko zna.
Toshiba ionako stiže do čet.  kava1

Btw. ja sad idem na mješalicu, fuck yeah  kuul

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #531 u: Siječanj 23, 2012, 12:34:36 »
Odličan post šimi, doduše ja bi se nadodao sa 9 puta većim postom, ali mi se neda jer sam mamuran.  hug1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #532 u: Siječanj 23, 2012, 12:56:31 »
Hm, sve mi nešto baca da bi se danas mogo napit... Dolaze mi gosti doma....  fpalm1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #533 u: Siječanj 23, 2012, 13:10:53 »
ako niste pogledali, evo jedan link na odlican dokumentarac koji se bavi istrazivanjem bas tog pitanja
The Light Bulb Conspiracy - English Subtitles - PART 1/4


To je točno ono što sam rekao. Buduće inženjere se na faksu već uči da je to način na koji će moći išta zaraditi i da im je to cilj. Ono što je igzyy rekao stoji, vani je i kvalitetnija roba, ali isto sa ograničenim vijekom trajanja, odn kraćim nego bi pojedini proizvod zaista mogao trajati. Zašto? Zbog onog objašnjenog u ovom videu, da ne ponavljam tu bezveze.

Inače, na početku videa je auto par forumaša, a onaj printer je identičan kakav sam ja imao do prije godinu, dvije (a imao ga jendo 6-7 godina  ;D)

@Cole - hvala  shy1
Ako ćeš imati inspiracije, samo se nadodaj. Mogao sam i ja to odužit u još veće detalje, ali i ja sam bio u to vrijeme već umoran, bio prije na tekmi pa onda još druženej s frendom, a trebalo se ipak budit ujutro u 6 za posao  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ZoNTrA

Odg: Birtija
« Odgovori #534 u: Siječanj 23, 2012, 14:32:53 »
67% posto na kraju za EU, a sad ćemo vidjeti kako će biti.

Offline budainka16

Odg: Birtija
« Odgovori #535 u: Siječanj 23, 2012, 15:07:09 »
Napokon pronašao lika koji će mi zamijeniti MW2 za GT5  p1va

Fak ne za Mafiu 2 nego za GT5 XD
« Zadnja izmjena: Siječanj 23, 2012, 19:49:48 od budainka16 »
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline igzyy

Odg: Birtija
« Odgovori #536 u: Siječanj 23, 2012, 19:37:10 »
67% posto na kraju za EU, a sad ćemo vidjeti kako će biti.

krasno... cry1


Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #537 u: Siječanj 23, 2012, 20:29:06 »
Probudio se za noćnu. Nadam se da ću moć da vas nadgledam preko moba.  hug1 Dok polako  p1va shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #538 u: Siječanj 23, 2012, 20:42:51 »
Nadam se da ću moć da vas nadgledam preko moba

Big brother  kuul
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #539 u: Siječanj 23, 2012, 21:57:58 »
Ah. Lijepa vecer uz Top Gear.
I eksplozija na kraju... houston we have a problem cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.