Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1877265 vremena)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ZoNTrA

Odg: Birtija
« Odgovori #750 u: Veljača 06, 2012, 17:52:08 »
Sneki, već sam se zabrinuo. :P

Offline s2000

Odg: Birtija
« Odgovori #751 u: Veljača 07, 2012, 08:25:26 »
Napadalo dosta i jos pada

Offline ZoNTrA

Odg: Birtija
« Odgovori #752 u: Veljača 07, 2012, 08:51:49 »
Ovdje na Pešćenici barem 20 cm, ako ne i više.

Offline Montoya

Odg: Birtija
« Odgovori #753 u: Veljača 07, 2012, 10:31:59 »
Kod mene sve puno, prek noći je bila mećava, a i sad je opet pojačal!
Do prije nekih pol sata sam odmetal, ima se kaj, iako su u dvorištu većinom zapuhi.
Ovak ga ima nekih 40-50cm

Moj sused kad je videl da ga slikam  sm1jeh



Tam na "križanju" puše da je to ludnica, iza nas je Ivanščica.



Moj pas (koji je trenutno tu, pošto mu je boks zametan snjegom) i dvorište nakon mojih "usluga"  kuul





Već je sad min. 5cm novog snijega...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #754 u: Veljača 07, 2012, 10:38:11 »
oi ljudovi

inace kako smo?

@ wulf

kaće oni ćevapi

Sljedeći mjesec kad nekaj zaradim ;)

Sry ke i mene nije bilo, uspio sam si malo osposobiti komp ali se nisam previše nadao da mi opet ne krepa... ali mislim da će poslužiti neko vrijeme dok ne sredim neku paru i poslije toga komp..
And the good news is, the wheel is ready  kuul
Sredio sam GTR2 i volan, sve šljaka osim mene :/
tream u školu ponovo ić jer neznam vozit XD

Očekujte kroz koji dan da organiziram nekaj za GTR2 ili GT Legends, ako je popularnije :)

See you on the track  kadt1kažem

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #755 u: Veljača 07, 2012, 10:44:30 »
Pozdrav ljudovi evo i šefa.

Nego ovih dana nimalo vremena nemam. Pomažem čistit starom ulaze i cestu ispred zgrade jer se jedini prijavil zbog para.
To iziskuje min 2 sata svaki dan, pa sam uz posao i obaveze umoran kao pas.

Ovih dana nas je i pogodila vijest da nam je baka nastradala, imala dva udara (srce i moždani) pa smo i oko nje stalno, pa me neće baš biti neko vrijeme - bad luck.

Kak ste vi u ovo sniježno vrijeme, jel se uspijevate probit na posao, školu? :)
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline s2000

Odg: Birtija
« Odgovori #756 u: Veljača 07, 2012, 10:50:24 »
Pozdrav ljudovi evo i šefa.

Nego ovih dana nimalo vremena nemam. Pomažem čistit starom ulaze i cestu ispred zgrade jer se jedini prijavil zbog para.
To iziskuje min 2 sata svaki dan, pa sam uz posao i obaveze umoran kao pas.

Ovih dana nas je i pogodila vijest da nam je baka nastradala, imala dva udara (srce i moždani) pa smo i oko nje stalno, pa me neće baš biti neko vrijeme - bad luck.

Kak ste vi u ovo sniježno vrijeme, jel se uspijevate probit na posao, školu? :)
Stvarno je gadno,stalno cistim snijeg a usto jos i pada ukratko  koma,al ajde proce i to pa cemo uzivat,do skole mi treba obicno 70-80min a sad 120-130min.Guzve na cesti i dosta sklisko pa treba pazit da se nepolomimo,ako stignem poslikat par fotki podijelit cu sa vama p1va

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #757 u: Veljača 07, 2012, 13:22:16 »
Danas je bilo katastrofa radit. Ceste su u gradu u rasulu bile do jedno 11 sati. Prosječna brzina mi je bila valjda 30 na sat, vozio u drugoj cijelo vrijeme, na Vukovarskoj uspio ubacit do treće i jedno 40- max 50 na sat  fpalm1
A hvala bogu pa imam i ljetne gume iza pa sam svaki zavoj se morao boriti sa volanom. Bilo bi zapravo zabavno da sam sam na cesti  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #758 u: Veljača 07, 2012, 16:10:23 »
Kaj sam radio zadnja 2 i pol sata...


Pogleda bog i vidi da je dobro  kuul




Evo i pogled kroz onaj isti prozor gdje je nekima zapeo vrt za oko. Vrt je trenutno "potopljen"  ;D



BTW - evo sad je na slici i nova sjenica. Iako je veća i bolja, ne uklapa se tak dobro kao ona prije
« Zadnja izmjena: Veljača 07, 2012, 16:12:07 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline CROKiXi

Odg: Birtija
« Odgovori #759 u: Veljača 07, 2012, 17:00:16 »
Do 20:00 grizem nokte...živčan sam :D u finalu sam za osvojit konfu vrijednu 6000 kn na nagradnoj igri HGspota.
Ako pobjedim dobivam ovo:

Procesor Intel Core i5 2500K 3.3GHz (6MB,Cooling Fan) box
Hladnjak Cooler SCYTHE Katana 3 SCKTN-3000I White Box
Matična ploča AsrockP67Pro3SE-IntelP67,ATX,4xDDR3,2133MHz
Grafička kartica Palit GTX560 OC/1GB + Batman Arkham City
Memorija Corsair 8GB, 2x4GB, DDR3, 1600MHz
HDD Seagate green 1000GB
Napajanje Corsair CX600, 600 Watt
Kućište Thermaltake Commander MS-I
Optički uređaj DVD±RW ASUS DRW-24B3LT/BLK/G/AS, 24x, SATA, Dual Layer, LightScribe, crna, retail
Ventilator COOLERMASTER SickleFlow 120mm, 19dB, zeleni LED
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #760 u: Veljača 07, 2012, 17:05:54 »
Oho, lijepo lijepo, čak su to i dobro složili. Samo ne kužim zake WD "green"? Pa to je najsporija WD-ova serija, kao štedljivi ovo ono  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline CROKiXi

Odg: Birtija
« Odgovori #761 u: Veljača 07, 2012, 17:11:52 »
to smo morali samo složiti konfu do 6000 kn i  ni lipu više,bilo je 208 prijavljenih i sad se svelo u 10 finalnih..ja i još jedan smo favoriti od strane stručno žirija,a što se tiče WD green tu sam zajebao malo stvar  fpalm1 zna neko kolko je razlika u cijeni između "green" i "blue"? a sad šta je tu je :)  bio bi  zadovoljan da dobim i bez HDD-a cer1njo...savršen poklon za subotnji rođendan.  hug1
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #762 u: Veljača 07, 2012, 18:50:12 »
Ma istina, i bez HDD-a bi bilo sjajno, a što se tiče cijene, mislim da je to sve podjednako. Barem kada sam ja kupovao. Čak i "black" serija je bila ono, valjda 5% skuplja svega. I ajde, želim ti sreću (osim ako je u konkurenciji netko od mojih frendova a da ne znam  :P cer1njo)
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline CROKiXi

Odg: Birtija
« Odgovori #763 u: Veljača 07, 2012, 18:59:03 »
ak je cijena tu negdje...onda je to moj veliki propust  hmm....hvala  sm1jeh jedino ako poznaješ Josipa Stepinca onda njemu želiš sreću  cer1njo
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline igzyy

Odg: Birtija
« Odgovori #764 u: Veljača 07, 2012, 19:22:37 »
SVE BU TO PROŠLO MICEKI , ali ako ACTA uzme svoje, onda smo ga na*****! i to malo slobode kaj imamo bu nestalo!